Reklama

K NEDĚLNÍMU ZAMYŠLENÍ – Charta 2022? Raichl, Beran, Nieslen a spol?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Při tomto zamyšlení jsem si uvědomil jeden svůj zásadní omyl. Domníval jsem se totiž, že covid-fašismus, neústavní nezákonné restrikce a sabotážní politika vládních a politických mafií stačila na to, aby se lidem otevírali a otevřeli oči. V podstatě, že toho kolaboranté a vlastizrádci České republiky spáchali již dost. Zřejmě to mnohým k otevření očí asi nestačilo.

  • třeba úplně debilní nařízení staré i vlády nové, nejprve s náhubky, dusící a ohrožující celý národ, poté s pseudo PCR a antigeními testy
  • následně s vakcínami, které nejsou vakcínami, ale pokusnými látkami globalistů a farmaceutické firmy s nacistickým původem
  • posléze přichází štvavá pro-fašistická politika odstrňování pomníků, nenávisti proti Rusku a dále podněcování a podpory války na Ukrajině
  • s ministerstvy nastupují deformace a manipulace našich dětí už od školek v protiruské válečné politice, zásabování Ukrajiny zbraněmi
  • stará Vláda plná členů Aspen institutu, nová nelegitimní Vláda podporující pád Benešových dekretů, prosazující zájmy americké tajné služby Aspen institutu a zánik České republiky

A co nová, vlastně staronová alternativa Charta 2022 plná pohrobků STB?

zde bych připomenul starý článek z roku 2017

Jak se připravují politické ksichty do politické mafie

Jak je dnes již známo, pseudo-revoluce 1989 byl podvod STB a části komunistické elity, která zradila Českou republiku a prodala nás globalistickým zájmům, zejména americké, britské a německé tajné službě a dělá to dodnes. A Charta 77 byla řízena komunistickou STB jako klíčová figurka.

Něvěříte? Tak si odpovězte na otázku, zda STB skutečně zanikla či nikoliv, zda se jen nepřerodila do jiných podob, skupin, stran, forem, neziskovek a zda ve skutečnosti neřídí dnes a stále celý náš stát, bohužel proti zájmům České republiky a proti zájmům českých občanů.

Takže, pokud se váš názor ustálí na tom, že STB nikdy nezanikla, potom logicky řídí a intrikuje do dnešních dnů. Prostřednictvím původních estébáků, prostřednictvím pohrobků STB a nově vychovávanými kádry (rozuměj pseudo-elitami dnešních dnů). A to mnohými staronovými i novými způsoby. Stačí si přečíst výše zmíněný článek Jak se připravují politické ksichty pro divadlo s obecenstvem jménem „VEŘEJNOST“. Zapadne vám do toho schématu jako prdel na hrnec.

Pojďme tedy k údálostem posledních let. Celosvětová doktrína globálních fašistů používá politcké mafie jednotlivých států u moci ke svým plánům na dlouhá léta planovaných dopředu. O tom snad může pochybovat jen úplně slepý idiot.

O tom, že korupcí, manipulacemi ovládají v podstatě vše, media, vlády, parlamenty, legislativu rovněž není žádných pochybností.

O tom, že stará Babišova Vláda je prolnutá do STB a souběžně do Aspen institutu, založeného Madlenkou Albrightovou Madeleine Albrightová – Wikipedie tou neslavnou stínovou organizací amerických tajných služeb rovněž nelze diskutovat.

O tom že Charta 77 byla tedy ve svém vedení prolezlá agenty STB, Havlem počínaje, konče posledním chartistou v porevolučních vládách konče.

A například, kdo byl prvním signatářem Charty 2022? Nebyl to onen známý chartista 77 John Bok? Kdo jsou hlavní signatáři a podporovatelé Charty 2022?

  • JUDr. Jindřich Raichl ? Tento rádoby lidový hrdina, dnes a denně se zviditelňující na video sociálních sítí? Kde byl, když nastupoval covid teror Babišovic Vlády? Kde byl, když se školství zbláznilo a fašisticky šikanovalo naše děti ve školách? Kde byl soudruh Raichl, když zaměstnance nutili pod hrozbou vyhazovu k testování a následně nucené Mengele vakcinaci?
  • Dva roky držel hubu, aby posléze vylezl a začal se zviditelňovat jako vůdce video-odporu, ale s křížkem po funusu? Zřejmě byl ještě napojený se svými firmami na systém, dojil z něj peníze a řidil možná jako vlastník ta kasína. Inu v celku sympatický lidový hrdina, jen co je pravda, že? Nebo taky připravovaný nový ksicht do politické mafie, který má zaujmout místo po těch dvou, po Babišově a Fialově vládě?
  • Vlk se nažral a globalistická koza zůstala celá? A jak se dostane k moci, na videa a bouřlivé dny se rychle zapomene a globalistický vlak jede dál? S prominutím, takovýmto trikům tajných služeb kdysi STB říkala operativní plán, operativní kombinace a operativní provokace. Pan Raichl se dnes už průhledně tváří a vystupuje jako jediný a největší samozvaný hrdina odporu proti Fialově vládě, jen škoda, že je to ve skutečnosti jen zase a opět účelově řízená opozice.
  • A jak se to s ostatními? Rédová snad není vybraný libivý ksichtík, předem připravovaný do čela nejdříve Charty 2022, posléze do dalších funkcí?
  • A co Hnízdil, onen lékař, který nejdříve prolíná ve Zdravém fóru, posléze končí v Chartě 2022? A co Ledecký? Nejdříve aktivista kdejakého písničkového odporu, posléze intrikátor umírněného covid-fašismu, s touhou prosadit místo testů z německo-nacistikého Pfizeru českého výrobce covid-fašismu z dílny Ždárský, na který byl zase napojen milionář Janeček s nastrčeným Landou, nejprve účelovým Blanickým manifestem, kde to posral jak jen mohl, a nyní když utichla jeho prolhaná aférka, tak pokračuje se Zlatým klíčem, zase jen plným keců? A opět Ledecký…. a další.

Neprolínají se nám zde všechny možné bývalé a neúspěšné krátce trvající alternativní opozice? Samozřejmě řízené estébáckymi pohrobky? Janečkovic 21, Chcípl pes, Zdravé fórum, Manifest.cz, Volný blok, Odchod EU, Protiproud, Klausův institut. Není Charta 2022 odnoží STB Charty 77 a intelektuálních inteligentů, kteří jen bojují o to, aby si jejich postavení a nabalení na systém uchovali za každou cenu? Tedy svoje postavení, prachy a moc?

A proč se tedy všechny tyto pseudo-alternativy vyhýbají kontaktu se skutečným občanským odporem a zásadně nespolupracují? Protože jsou to všechno staronové alternativní politické ksichty, bažící po moci s hlavou v prdeli globálních fašistů, jen trošku v masce pseudohrdinů jednoho velkého divadla pro lidi a je jim úplně jedno, že lidé budou dál novodobými otroky ve starém prohnilém politickém systému.

Osobní vzkaz panu Raichlovi:

Pane Raichle, mám otázku, proč nazýváte lidi, dlouhá léta vystupující a bojující proti vládnímu a politickému fašismu, covid-fašismu a proti podněcování války anarchisty, plebsem, lůzou, která si není schopna sama vládnout? Mám pro vás jediný vzkaz, jste karieristická podvodně nastrčená loutka, která účelově lže lidem do očí, při tom úmysly máte zcela jiné. Sbalte si všechny ty herce, třeba i se všemi signatáří té vaší STB Charty 2022, třeba i se soudružkou Tarabovou nebo Rédovou, Hnízdilem, Janečkem do pytlíčku a jděte do prdele. A vezměte si sebou i soudruha Kalouska, který má podíl na řízení takových falešných opozic, jako jste vy.

předseda Občanského parlamentu

Jindřich Tichý

 13,023 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat