Reklama

Jak si připravují politické mafie nové „ksichty“ do politiky a křesel?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Stará známá věc, to se vezme cokoliv, co je hezké, líbivé a populární a udělá se tomu předem, před volbami, mediální příprava. Je jedno, jestli je to člověk, který vypustí nějaké občanům populární téma nebo nějaký sympaťák, hrající na libido žen nebo nějaká krásná ženská, ani mladá, ani stará, kterou nechají chvilku líbivě mluvit, psát a pěstovat si image.

A samozřejmě na koláži jich chybí jak máku, jen se tam nevejdou, od Babiše, přes komunisty, Filipa a Dostála, přes Stropnického klan až po většinu konfidentů z Charty, prostě jich tam chybí hned několik stovek.

Vždy to má ale společný jmenovatel, někdo to financuje a nestojí to málo. Také PR zavedení osoby do povědomí je finančně náročné, technicky náročné a především to musí mít kontakty a dlouhé prsty v médiích. Má to ještě jeden společný jmenovatel. Normálnímu smrtelníkovi je tato oblast nedostupná.

I kdyby se normálnímu smrtelníkovi (to je člověk, který nehraje s žádnou mafií) nakrásně povedlo nějak se dostat do mediální sféry, do hlavního tisku nebo dokonce na obrazovky, je to jen ojedinělé, vystříhané nebo jinak manipulované. Navíc normální smrtelník bez kadeřníků, maskérů a bez nácviku se školenými mediálními lháři nemá šanci mediálně vystupovat, nemá proti protřelým politických celebritám, včetně těch připravovaných do budoucna, vůbec šanci. Už jenom předkládání takových mediálních show vyjde tak, že to jsou celebrity proti nám, šmudlům z ulice.

A kde je chyba? No asi v nás, lidech, občanech, protože jim ten všechen napucovaný bulvár žereme stejně, jako žereme Blesk nebo kde si jaká celebrita prdla do gatí.

A jaké je řešení? No jednoduché, stačí nám občanským šmudlům z ulice, když zapneme to kulaté, co nosíme na krku a má v tom být mozek.

Prostě „nežrat“ jim ty billboardy, televizní nebo novinové masáže či krásné ksichtíky, protože mně je jasné, že žádnej billboard, žádná mediální krasavice nebo „slizkej“ seladon nekáže ten populismus proto, abych měl „zejtra“ lepší výplatu, lepší zakázku nebo lepší důchod nebo práva, ale proto, že to jsou nástroje politické mafie, která má jediný cíl, udržet se u moci a abychom jim neustále vydělávali, jako ti novodobí otroci, na ty jejich miliardy.

Zcela nekorektně, lidově a realisticky „Jak vidím billboard, miliardářskýho lidumila, krásnou právničku nebo pseudo-političku, zleva doprava, od modra přes růžovo do ruda, říkám zcela vulgárně „nasrat! S mafií se v rukavičkách nejedná.“ Důkazů, že se stejně všichni ve finále spojí proti občanům je tu za 27 let marastu více než dost.

Stejně tak, když okatě mediální mafie jako na někoho nadává, ale ve skutečnosti je to jen propagace jejich člověka, aby získal důvěru.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|23.3.2017| free public|

 8,943 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat