Reklama

Zhmotněná přání

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou se nám to přání splnilo, ať to byly Vánoce, nebo narozeniny nebo prostě jen tak.

Dnes, když jsme dospělí, tak máme také přání, touhy po něčem, co bychom chtěli, aby se splnilo. Jak fungují přání a jak je možné, že se splní nebo jak je možné, že jsme si to tak moc přáli a výsledek se nedostavil? Pokud máte přání, je nutné si ho přát v reálném čase, to znamená, když si přejete, myslíte na to, že už to máte.

Názorná ukázka: jsem šťastný, mám tolik peněz, že nemám nouzi, to auto je krásné, rychlé a modré. V každém tom přání nesmí být pochybnosti, údajně universum nerozlišuje význam slov tak dokonale ale doslova, nerozlišuje minulost a budoucnost, prostě jen teď, takže když si budete něco přát, je potřeba si to dobře rozmyslet a formulovat.

Můžete si přát jen tak v duchu, lepší je ale své přání někam poznamenat a uložit, aby ho nikdo nenašel, po čase se k němu můžete vrátit a zkontrolovat, jestli bylo přání vyslyšeno a doručeno.

Hlavně, nikdy se k němu už nevracejte, nejlépe uděláte, když ho zapomenete, protože když na to přání budete myslet a pořád ho opakovat, vytváříte tím pochybnosti a takto to nefunguje. Musíte si tím být jistý, že to co si přejete už máte.

Musíme se naučit správně si přát. Také to ještě neumím,

ALE JDU SI NĚCO PŘÁT a Vy byste měli také…..

NE VŠECHNO JDE FORMOU PŘÁNÍ, JSOU VĚCI KTERÉ SI MUSÍME ZAŘÍDIT SAMI, TŘEBA VZÍT SI SVOU ZEMI ZPĚT, TO MUSÍ KAŽDÝ Z NÁS SÁM ODČINIT.

www.lidove-volby.cz

krajský koordinátor ústeckého kraje a okresu Ústí nad Labem

Jiří Kyndl 27.2.2022

 9,166 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat