Reklama

NOVÝ SVĚT

AUTOR PŘÍSPĚVKU

I když to tak nevypadá, ta doba lidstvu šanci dává. Šanci na nový svět, který bude takový, jaký si ho lidstvo vytvoří. A protože jsme každý jiný – jeden věří na plejáďany, druhý by nejradši do té ruky ostří vzal a všem těch horním elitám ukázal, jiní jdou v té řadě poslušně a rádi neboť ten systém jim dává „zaručené“ rady. Tak se to tu na té naší Zemi trochu společensky mění.

A tak si každý hledá ten způsob, jak si zajistit ten svůj život. Někdo má chuť se do lesa přestěhovat, další se snaží svůj život v Normálu zachovat a ti, kterým ten stav nedává spát, chtějí stále za něco bojovat.

Ať už je to změnou paradigmatu či elitou, která chce mít vše pod kontrolou, ať pracujeme s jemnými energiemi, pořád jsme prostě lidé tady na Zemi. Není krásnějšího místa, než právě tam, kde vás domov čeká.

Co takhle zamyslet se nad tím stavem a vytvořit tak novou zem. Ne na měsíci či v pralese, ale právě tam, kde jsme.

Vše, co nám bylo jako lidstvu dáno, můžeme ve svůj prospěch využít a máme vystaráno.

Skvělé nové technologie, volná energie, zdraví jako nejvyšší hodnotu mít a rodinu dle svých představ živit. Vzdělání nemusí být jen o vystavěných školách, pracovat lze i na tvorbě doma. Práci si užívat každý den a mít pořád něco pod tím polštářem. Správu své země svěřit všem těm  lidem, kteří si chtějí poradit s každým problémem. Protože už historicky jsme si prošli všemožnými triky – od revoluce, války i otroctví, a jak víme, nemělo to žádné správné výsledky.

Dnes tuto chybu nedělejme a do té změny se dejme. Možná to někomu bude připadat nemožné, ale přece prý i Edison změnil lampy plynové. Nikdo tomu tenkrát nedával žádnou váhu a hle – dnes svítíme na každou hlavu.

Způsob jak to udělat tu je – Občanský parlament už funguje. Stačí se přidat do týmu a můžeme rozjet tu krásnou změnu. Bez zbytečných ostří, plejáďanů – zkrátka dát zákonodárnou moc do rukou občanů.

I program na to máme připravený, tak pojďte přátelé udělat s námi ty změny. Každý z nás má obrovskou sílu a můžete tak přidat ruku k dílu.

24 bodů Programu pro nový začátek vytvoří skvělý prostor pro naše generace. Rozhodně to není cesta krátká, ale má smysl a je reálná.

Referendum ČSR – Program – Občanská jednota

Hana Wilczková

Krajská koordinátorka MSK ČSR

 6,484 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat