Reklama

Dobrovolně nedobrovolně povinné…..

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

Kdo z nás dříve narozených by čekal, že se po 30 letech vrátí totalita v ještě mnohem horší podobě než před rokem 1989? Následný technologický vývoj umožňuje takové šmírování a hlídání občanů, jaké tu nikdy před tím nebylo a o kterém si tehdejší stbáci mohli nechat jen zdát. Většina z lidí si to evidentně vůbec neuvědomuje,že s rozvojem mobilních sítí a čím dál více „chytřejších“ telefonů, tabletů a v nich fungujících aplikací jsou každou vteřinu denně téměř pod lupou systému, který si je přetváří k obrazu svému. Všichni víme, že se stačí jen mrknout na nějaký web prodejce čehokoliv a do pár minut se vám zobrazí tolik reklam až se z toho hlava točí….

Ještě před časem šlo reklamy prostě zablokovat a byl klid, bohužel to už je dávnou minulostí, pokud chcete používat i tu naprosto nejběžnější webovou stránku není na výběr. Takže naprosto nedobrovolně jsme už po několik let čím dál více bombardování reklamami na věci o které většinou vůbec nestojíme, jsme povinni schvalovat cookies, jen proto, aby reklama byla „správně cílená“ přesto, že nás vůbec nezajímá a není proti tomu téměř žádná obrana – prostě stalo se TO dobrovolně povinné….proč?  Pouze pro vyšší zisky nadnárodních koncernů EUSSR a globalistů – chceš být na internetu který vlastníme? Drž hubu a krok!

Stejně tak to vidím s vakcinací – očkování totiž začíná být dobrovolné asi tak stejně, jako kdysi vstup do SSM či účast v prvomájovém průvodu, protože tehdejší soudruzi si také vždy našli důvod, jak lidi donutit i k takovýmto dobrovolně povinným aktivitám“ v rámci občanské poslušnosti, poslušnosti k systému, který zkouší kam až může beztrestně zajít, přesto že ignoruje vlastní zákony, lidská práva i Ústavu republiky. Všímáte si kolik lékařů, herců i hudebníků se propůjčilo k propagaci očkování a že nedostal prostor ve veřejnoprávních médiích jediný lékař či umělec, který je zasadně proti a svým postojem by evidentně „narušil“ tuhle naprosto přesně cílenou akci PROTI ZDRAVÍ LIDÍ! Přesto se alespoň občas někdo najde třeba na sociálních sítích s rozumným názorem, který se dostane k lidem, kteří ještě nezapomněli používat mozek, bohužel mám ale pocit, že čím dál více lidí podléhá této cílené manipulační kampani evidentně vedené pod starou dobrou známou značkou „tisickrát opakovaná lež se stává pravdou“….

Řekl bych, že není za 5 minut dvanáct, ale už tak 10 minut po celé…. nicméně „Sparťané“ se nevzdávají a věřím, že budou bojovat za svobodu, právo a normální život do posledního dechu!

 

 

Libor Velek, asistent koordinátorky pro Jižní Moravu

 

 

 

 788 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat