Reklama

NÁS NEZASTAVÍTE !

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

• Naše volby jsou v plném proudu a vypadá to, že někteří ztrácí nervy, ale my to rozhodně nejsme. Jdeme hrdě vpřed za svým cílem a nikdo nás nezastaví !

• Chci se s vámi podělit o jeden zážitek, který vypovídá o hlouposti některých mladých lidí. Není tajemstvím, že si propagační letáky Referendum ČSR – Občanská jednota , dáváme na svůj plot. Do včerejšího večera s tím nebyl žádný problém.

• V sobotu jsme se synem měnily ty staré za aktuální. Visely celý den bez problému, občas se někdo kolemjdoucí zastavil a přečetl si je. V noci kolem druhé hodiny syn uslyšel hluk a otevřel okno, aby se podíval, co se to tam děje.

• Bohužel nebo spíš Bohu dík byl přímým svědkem vandalismu a poškozování cizího majetku ( našich letáků ). Mladým voličům Pirátů se zřejmě nelíbily a rozhodli se radikálně zasáhnout. Násilím je strhly a odnesli si je domů. Syn, který je narozený ve znamení býka, měl v ten moment rudou barvu před očima.

• Opravdu jsem se snažila ho zastavit, ale marně. Chytil je při činu a proběhla hodně bouřlivá a hlasitá výměna názorů. Letáky, ale máme zpět. Po malé opravě znovu visí a věřím, že to tak i zůstane. A co myslíte, jakou dohru to mělo ?

• Rodiče jednoho z těchto “ hrdinů dnešní doby „, se přišli omluvit. Moc dobře si uvědomují, že sousedské vztahy jsme vždycky měli bezproblémové a letáky máme právo si dát na svůj plot. Omluvu od voličů Pirátů nečekáme, stejně by nebyla upřímná.

• Tato doba nám opravdu ukazuje, kdo je kdo. Máte někdo podobnou zkušenost ? Co je vlastně tak nesrozumitelného pro naše spoluobčany v textech Referenda ČSR – Občanská Jednota ?

5.7. 2021

Monika Szwachulová

 739 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,209 zobrazení celkem,  737 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,210 zobrazení celkem,  738 zobrazení dnes

Číst více »