Reklama

Možnost volby

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Každý okamžik, každý den si něco volíme – barvu šatů, školu, partnera, kdy budeme mít děti, zda si pořídíme vlastní bydlení či půjdeme do pronájmu. Volíme si taky svého zaměstnavatele, lékaře, hypotéku, kdy vstaneme, půjdeme do fitka. Prostě takové každodenní volby. Jsou okamžité, promyšlené i  dlouhodobé. Bývají šťastné i špatné. Ovlivňují nás celý život. To, jakou volbu si zvolíme, bude mít dopad na  to, zda se budu líbit, zda přijdu včas do práce, zda budu mít svou vysněnou práci, bydlení či děti. Každá volba má svůj důsledek. A mnohé volby mají důsledky nejen dlouhodobé, ale mohou být i nevratné.

A takovým rozhodnutím jsou i volby do orgánů, které zastupují občany ve věcech správních, občanských, lidských, morálních. Jsou to volby do zastupitelských orgánů. Do těch, orgánů, které mají sloužit voličům. Těm, kteří vkládají svou důvěru do rukou jedinců, kteří mají rozhodovat o blahu svého národa. O tom, jak bude fungovat ekonomika, na jaké úrovni bude zdravotní péče, jak se stát postará o své nejstarší občany a další, životně důležité oblasti života každé společnosti – každého státu. Pojďme si zvolit takové své zástupce, kteří budou skutečně řešit a konat pro svůj lid vše, abychom byli suverénním, bohatým státem a hrdým národem.

Lidové volby. Nemají nic společného s volbami, které známe. Nevolíme strany, které slibují i nemožné prostřednictví svých „lídrů“, volíme si mezi sebou ty, kteří jsou schopni pracovat odpovědně, odborně a bez politických spekulací. Jedině tak napravíme vše, co se po celá léta pokazilo, zničilo. Tato volba může mít obrovský vliv na budoucí život nás všech i našich dalších generací českého národa. Je čas na tu správnou volbu. Právě dnes.

 562 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,682 zobrazení celkem,  1,541 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,444 zobrazení celkem,  839 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,683 zobrazení celkem,  1,542 zobrazení dnes

Číst více »