Reklama

Požaduji okamžité odvolání vlastizrádce Daniela Hermana z funkce!!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Hyena, která v zájmu své politiky jde proti vlastní zemi a národu. To není politický názor, to je otevřené prosazování vlastizrady ve svém vlastním politickém zájmu. Pokud takto smýšlí celé KDU, jsou vlastizrádci všichni. Horší, než Heinlein. Po přečtení článku v Parlamentních listech, ve kterých se v článku ministr kultury Daniel Herman vyjadřuje k uprchlíkům stylem „Raději sem imigranty pusťme, jinak stejně přijdou a vezmou si co chtějí ..“ a následně dalším obsahem svého vyjádření a postoje se dopouští vlastizrady prosazováním vlastizrádné protiústavní politiky, zrady na vlastním národu a takové jednání představitele vlády ČR, ještě doposud suvereního státu, je nepřípustné.

Odkaz na vlastizradu…

Daniel Herman: Uprchlíci prolomí naše brány a vezmou si, co chtějí. Raději sem některé vezměme, stejně je potřebujeme

Ústavním zákonem č. 2 je výslovně odnárodňování přísně zakázáno, ústavní činitel, člen vlády, tím zašlapává základní principy českého státu, Ústavu, 100 metrů pod zem, v zájmu zájmové skupiny, jež skutečně nelze jinak nazvat, než vládnoucí kolaborantská mafie.

Co dělají orgány činné v trestním řízení? Co dělají ostatní ústavní a vládní činitelé? Jasně je položena otázka, taktéž jsou kolaboranté a vlastizrádci a mlčí nebo snad premiér okamžitě Daniela Hermana odvolá a předá ho orgánům činným v trestním řízení?

 • Jasně, stručně a jednoznačně, požaduji okamžité odvolání Daniela Hermana.
 • Vláda by měla podat trestní oznámení na jeho osobu, protože porušuje Ústavu hned ve dvou bodech, jako vládní činitel se pokouší odnárodňovat a jako vládní činitel se pokouší odstraňovat Ústavní pořádek a zákony České republiky plíživými útoky na Benešovy dekrety.
 • Orgány ministerstva Vnitra by měly okamžitě začít prošetřovat důvody pro zákaz politické strany KDÚ-ČSL pro protistátní politiku v zájmu cizí moci a sil.
 • Jasně, stručně a veřejně vyhlašuji, že po prvním mrtvém z řad mé rodiny, blízkých nebo mých spoluobčanů rukou imigranta, je již bez dalšího varování každý vládní, nevládní a politický kolaborant, považován za otevřeného nepřítele mé země, lidu a i mne, za vlastizrádce a podílníka na vraždě.
 • V tom okamžiku považuji za nutné, nejen podle Ústavy ČR, ale i podle svého svědomí, bránit tuto zemi. S kolaboranty a vlastizrádci budu jednat jako s podílníky na vraždě a jako s otevřeným nepřítelem.
 • Jako s otevřeným nepřítelem budu jednat i proti policistům nebo vojákům, kteří by snad zapomněli, kdo jsou a co je jejich povinností, že jsou naši synové, příbuzní a kteří se zpronevěří ochraně Ústavy a lidu této země a kdyby chtěli snad chránit ony imigranty i podílníky a spolupachatele na případných vraždách, jsou i oni v tom okamžiku nepřátelé lidu, svých rodin a naší země.
 • To není radikalismus, to je rozhodnost bránit svou zemi, rodiny a blízké, když to státní orgány nedělají. Takže si to přeberte jak chcete, zaseli jste vítr, sklidíte bouři, protože jste to nechali nadutě dojít až sem.
 • Chcete snad občanskou válku? Okamžitě jednejte, plňte svou povinnost, odvolejte a stíhejte Daniela Hermana za zločiny proti Ústavě, zemi a národu !!!

Za další … mimo jiné, politicky plíživé snahy odstranit dekrety prezidenta Beneše jsou očividné. BIS, jak to, že ve vaší zprávě pro branně-bezpečnostní výbor není, že KDU-ČSL a Herman se je snaží odstranit prosazováním politiky sudetoněmeckého lands-mančaftu? Snaží se je odstranit z právního řádu ČR. Jak to, že ve vaší zprávě není, že se snaží odstranit ústavní pořádek a zákony ČR? Jak to, že ve vaší straně není návrh na zákaz této vlastizrádné politiky a strany? Jak to, že parlament ani vláda, ani orgány v trestním řízení nekonají? !!!!

Nedávno jsem psal, že všechno zlo, 2000 let ovládající svět prostřednictvím několika málo vládnoucích rodin, pochází ze Starověkého Říma, kdy vládnoucí rody tohoto státu, když již nedokázaly tehdejší svět udržet silou vojenské říše, vytvořily místo říše Římské Svatou říši římskou, která církevní mocí rozeštvávala národy světa, aby si je posléze podmanila církevním vlivem a mocí. Za vydatné pomoci válek, které vyvolávala a posléze využívala ve svůj prospěch a vliv. Přerostly nám z toho moderní vládnoucí rodiny světa, bankovní domy, ovládané ani ne 100 rodinami, Rotschildy a Rockefellery v čele, které řídí svět i dnes, chtějí a vyvolávají války i dnes a těmto Daniel Herman přisluhuje. Slouží cizí moci a veřejně se hlásí ve svém textu i k následnictví říše římské a k této celosvětové mafii.

Pax Romana? Říkal Marcus Aurelius a starý Řím: rozděl a panuj. Říká to i 2000 let Svatá říše římská v boji o nadvládu církevní moci nad světskou a rozděl a panuj říkal i Hitler a volal na prsa matky Evropy, které chtěl předsedat s tanky za zády, dnes jen vyměnily hyeny tanky za banky a ty banky by chtěly zase tanky, aby mohly půjčovat peníze na obnovu zničeného světa po příští válce? K čemu potřebují vraždící imigranty?

Dovětkem pro záměrné podsouvání v jeho textu, že tato stanoviska šíří komunisté. Nikdy jsem komunista nebyl, nejsem a nikdy nebudu. Jsem Čech, žijící v této zemi, Čechách, Moravě a Slezsku právem původu, mimo jiném právu zakotveném v dokumentech OSN, které jsou součástí Ústavního pořádku této země a budu bránit Ústavu i lidi této země. A určitě nebudu sám.

Jindra Tichý st.  |šéfredaktor|21.12.2016|free public|

a abychom předešli spekulacím …

 • nar. 1960
 • vyučen automechanik
 • 1979-80 středně právní vzdělání na policejní škole
 • 1980-1984 řadový policista
 • 1985-1991 kriminalista, specializace zařazení, vraždy, násilí, mravnost, sériová vloupání do vozidel, podvody
 • 1990-1991 zástupce pražských policejních odborů a člen republikového výboru Policejních odborů
 • 1990-1991 člen připomínkového řízení a týmu k tehdy novému zákonu o Policii.
 • 1991 – odchod od policie s důvodem „pro převlečené komunisty dělat nebudu“, kteří chtěli střílet do lidí na Letenská pláni v roce 1989
 • 1991-2003 podnikatel profesně vydavatel a distributor
 • 2003 – zakladatel a vedení České občanské nezávislosti proti referendu o vstupu do Evropské Unie
 • 2003 . autor knihy „Novodobá otroctví“
 • 2003 – 2006 uvaleným konkurzem zbaven veškerého majetku, sociálních podpor i invalidního důchodu
 • 2004 – 2008 vydavatel IT i tiskové verze Občanského Týdeníku
 • 2007 – 2011  v rehabilitačním stavu po 8 infarktech bez jakékoliv podpory a invalidního důchodu
 • 2011 – 2016 zakladatel a vedoucí šermířské skupiny Královská družina, vyučující a trenér sebeobrany a boje gotickým dlouhým mečem a beze zbraně proti zbrani, jako žák mistra Zrůbka a Františka Kolmana a 35 let provozující gotický šerm, práce s dětmi
 • 2016 – znovuotevření Občanského Týdeníku
 • 2003-2016 zbaven veškerých práv, sociálních podpor i invalidního důchodu
 • dovětkem, nikdy mne nikdo nezbavil služební přísahy chránit lid této země a není to otázka postavení nebo zařazení, ale svědomí a vůle, přišel jsem při tom o majetek, zdraví i rodinu, upadl na hranice chudoby a bezdomovectví a nevzdal jsem se, snažím se zachovat si čest a svědomí vlastního pohledu do zrcadla a vy, kolaboranté, konfidenti cizí moci mi prodávat ani ohrožovat moje děti a blízké válkou opravdu nebudete!
 • a pro herr Hermana, ač je to div, jsem nekomunista po celý život i po dobu služby u Policie. Myslíte, že nacisty nemají rádi jen komunisté?

 8,404 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,507 zobrazení celkem,  1,695 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,508 zobrazení celkem,  1,696 zobrazení dnes

Číst více »