Reklama

Super hnus, mediální mafie, mainstream a regulace Facebooku, těšte se, ozvete se proti sluníčkám, budete označeni jako neseriozní…….

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak a máme tady zase jednu regulaci, do džungle Facebook se nám přidala cenzura, jedni budou označováni jako nedůvěryhodní, druzí budou označovat nedůvěryhodné. Označení potom budou posouzena takzvanou neutrální komisí novinářů či čehosi, a budou-li označeni, bude jim zakázána placené inzerce na facebooku. Prý se bude označená záležitost, zejména pak evidentně sdílené novinové příspěvky sice údajně zobrazovat dál, jen s označením nedůvěryhodné a s blokacemi na některé funkce, které Facebook prý nebude podporovat. To vše prý pod záminkou hoaxů. Super mediální mafie.
Článek facebooku zde…. http://Facebook umožní označit nedůvěryhodné odkazy

Komentář pro facebook…

Takže mainstream, vyvolení budou rozhodovat co je a co není relevantní a co je a co není žádoucí. A prostě jedna skupina odpůrců Babiše ať napíše cokoliv, bude značená skupinou příznivců Babiše jako neseriózní a šup, dílo hotovo. Potom ta první skupina zase označí jako neseriózní skupinu a příspěvky na oplátku tu druhou. A sdílení článků novinových bez ohledu na svobodu šíření slova a tisku bude odfiltrováno a zůstane nám jen mainstream a ty pseudo revoluční hlášky, které pro mainstream budou žádoucí, pustí, protože i mainstream umí provokovat revolučně, ale jen když to potřebuje. Viz Okamura a jeho mediální tichá podpora mainstreamem, protože je připravován na volební manipulace a jako nový „ksicht do parlamentu jako nohsled Babiše, který bude příštím předsedou vlády. Hezká hra o rozdělení moci v parlamentu již předem, za využití mainstreamu a koukám s odstraněním nežádoucích novinových a publikačních hlasů, schované za takzvaně neutrální novináře podle kodexu, hovno, podle vůle mainstreamu. Jděte se vycpat.

A PS, co uděláte, když vám tisíce lidí všechen mainstream označí jako neseriózní? Taky ho vypnete a zakážete placeně inzerovat články, nebo se to bude týkat jen těch, kteří budou jakýmsi neutrálním rozhodčím orgánem označeni palcem nahoru nebo dolů?? Pardon, za vulgaritu, ale na světě je dávno známo, že slang se vyjadřuje naprosto přesně, na rozdíl od spisovného jazyka, tak tedy “ To mě poser, ty svatá prostoto“ spíš prostato, nebo Tož sme došli, Ahoj babi „.

 1,629 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,658 zobrazení celkem,  1,150 zobrazení dnes

Číst více »