Reklama

MANDELA EFFECT

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy si někteří lidé pamatují určité události, jména, loga a jiné informace jinak, než jak se skutečně odehrály nebo jak jsou oficiálně prezentovány. Název Mandelův efekt byl poprvé použit roku 2009 v souvislosti se situací, kdy mnoho lidí – podle průzkumů se jedná o desítky tisíc – věřilo, že jihoafrický politik a bojovník za lidská práva Nelson Mandela zemřel v 80. letech ve vězení, ačkoli byl v té době naživu (zemřel až v roce 2013 v pohodlí svého domova). Lidský mozek totiž může být mnohdy velmi zrádný a dělat věci, o kterých nevíme. „Je relativně snadné vysvětlit, proč tolik lidí může mít stejnou chybu paměti, i když zcela nezávisle na sobě. Může se jednat o proces, kdy si mozek něco schválně pamatuje tak, aby to zapadlo do běžného přesvědčení lidí okolo,“ že člověk si pamatuje základ, ale nepamatuje si přímo detaily a ty si právě mozek upraví podle přesvědčení okolí.

Důvodem, proč většina lidí věří, že jsme se celou tu dobu mýlili, je to, že tento jev nebyl lidmi studován. „Mylné vzpomínky“ je snadná odpověď, která je 100% špatná! Lidé nezkoumají, nezkoumají a nemají otevřenou mysl vůči neuvěřitelnému. Ne, nechají média, aby za ně myslela. Jsou líní. Věří tomu, co se jim říká v televizi, na internetu, ve filmech atd. Nejsou zvědaví. Chtějí pouze stisknout tlačítko, aby našli odpovědi, místo aby PRACOVALI na objevování pravdy. Většina lidí věří, že žádný fenomén Mandely neexistuje, protože to je to, co se jim říká a říká se jim to PŘÍLIŠ MNOHO. Prosazování agendy, a lidé už nezpochybňují, čím byli nuceni.

Na YouTube zůstává jen velmi málo poctivých vyšetřovatelů. Videa na YouTube jsou především kecy, placení lháři, kteří vás mají odvést od čehokoli skutečného a pravdivého. Je to většinou propaganda a vymývání mozků, informace, které se vás nesnaží vzdělávat – ale snaží se vás oklamat a udržet vás na jednoduché úrovni.

„Mandelův efekt – analýza celosvětového jevu“ kvůli obrovskému množství podivností, které se podivně měnily. Kdo to udělal a proč? Mnohé z těchto změn se propojují a spojují s něčím velmi temným a negativním. Náš svět je každým dnem horší (negativní). Předpokládá se, že jsme pokročili, že jsme se posunuli od jednoduchého ke složitému, že jsme nesklouzli ke středověkým způsobům, primitivnímu myšlení a primitivnímu chování.

Více prediktivního programování. Film Fantastická čtyřka z roku 2015 jako plán pro Mandelu. Člověk by si nemyslel, že jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočený, byl ve skutečnosti šablonou pro to, co nám všem plánovala udělat britská královská rodina prostřednictvím CERNu později v roce 2015. Podle mé teorie z prvního dílu to bylo v roce 2015 naposledy, kdy byla naše planeta skutečná nebo nezměněná Mandelou. Bylo to kvůli podivnému (dnes již neexistujícímu) vánočnímu rádiovému vzkazu od vaší královny Liz: „Užijte si své poslední Vánoce.“

Kdo to udělal, jak a proč? Závěr je, že anglická koruna obrátila náš svět naruby, převrátila ho, překroutila, hodila nás do „kouzelného zrcadla“ a realita je nyní jen obrácenou, temnou replikou toho, co bylo. Proč? Protože mohli, možná prostřednictvím CERNu. Protože je to prostředek kontroly mas, kde Ilumináti mají veškerou moc a my nemáme vůbec žádné skutečné svobody. Jak by mohli všem zakrýt oči Temným Matrixem?

Fotografie je skutečná fotografie z experimentu ve Filadelfii, která ukazuje pohled z přídě USS Eldridge (1943). Špičkoví vědci se během války pokusili zamaskovat americký torpédoborec a učinit ho neviditelným pro radary. Vyskytly se problémy a celá loď zmizela a později se vrátila. Všimněte si víru (v podstatě černé díry), který se zformoval (všimněte si mlhy, která se vtáhla dovnitř) chvíli předtím, než se roztáhla a pohltila celou loď! Je možné, že CERN vytvořil podobný Vortex, mnohem mocnější, který skutečně pohltil planetu a každého z nás! V podstatě stejný „příběh“ byl vylíčen ve filmu Fantastická čtyřka z roku 2015.

11. července 2020. „Vysoce postavený evropský patolog hlásí, že on a jeho kolegové po celé Evropě nenašli žádné důkazy o úmrtí na nový koronavirus na tomto kontinentu. Dr. Stoian Alexov nazval Světovou zdravotnickou organizaci „zločinnou lékařskou organizací“, která vytváří celosvětový strach a chaos, aniž by poskytla objektivně ověřitelné důkazy o pandemii. Dalším ohromujícím odhalením prezidenta Bulharské patologické asociace (BPA) Dr. Alexova je, že věří, že je v současné době „nemožné“ vytvořit vakcínu proti viru… neidentifikovali žádné protilátky… Centrum Johna Hopkinse pro zdravotní bezpečnost „… provedl desítky cvičení o simulovaných pandemiích a útocích biologickými zbraněmi.“ To zahrnovalo „Operaci Temná zima“ v roce 2001. Jedním z jeho cílů bylo násilně očkovat nespolupracující populaci. Také „Atlantická bouře“ v roce 2005 se zabývala logistikou „masového očkování a vojenské karantény“. „Klad X“ v roce 2013 urychlil výrobu vakcíny. „Karmínová nákaza“ bylo masivní cvičení, které trvalo 6 měsíců v roce 2019 (před CV) a bylo založeno na „pandemii, která vznikla v Číně“. 18.10.19 (před CV) se John Hopkins spojil s organizacemi Billa Gatese a sponzoroval „Událost 201“, která byla reakcí na „vážnou pandemii s cílem snížit rozsáhlé ekonomické a společenské důsledky“. Komise CSIS vyzvala k „nepřetržitému rychlému očkování a zároveň varovala, že vakcíny se mohou pokazit a začít šířit další nemoci“. Čísla nám ukazují, že (koronavirus) není smrtelnější než běžné nachlazení.“ Světová zdravotnická organizace (WHO) přiznala, že PCR testy jsou bezvýznamné. „Agendou pro budoucnost je nekonečné množství vakcín, jakýchkoli vakcín, pro každého.“ „Lock Step“ „Svět přísnější kontroly shora dolů a AUTORITÁŘŠTĚJŠÍHO vedení s omezenými inovacemi a rostoucím tlakem občanů.“ „Připravte se na další kolo… Bez jakéhokoliv odporu, protože tu není žádná opozice, ta věc pokračuje dál…“ To je to, čeho se bojím z budoucnosti: U vašich dveří zdravotní sestra s jehlou a policajt s pistolí. Že už nebudete mít žádná práva na jídlo a život, žádná privilegia, žádné služby. PRO STÁT NEEXISTUJETE… pokud se všichni nepodřídíte lži, jděte husím krokem spolu se všemi ostatními a noste po celou dobu své ZELENÉ (čisté) odznaky, které ukazují, že jste byli podrobeni CV testům úřadů. Musíte! Je tohle budoucnost?

Nyní s námi zacházejí jako s dětmi malí generálové, kteří si myslí, že mají moc. Nějaké dítě, týpek dostal na starost rozestupy v dlouhé frontě v obchodě Gelson. Smál se a miloval komandování lidí se svou nově nabytou mocí. „Fašismus není LEGRAČNÍ!“

Gayové byli před lety diskriminováni, nyní mají moc a mocné agentury, které je financují, podporují a prosazují v médiích. NEJSOU POVOLENI ŽÁDNÍ HETEROSEXUÁLOVÉ! Jaké pokrytectví! Je třeba tuto obrácenou diskriminaci pochválit? Zvrácený rasismus, obrácený šovinismus, obrácená homofobie jsou tak strašně špatné. Proč to VY nevidíte?

Budoucnost byla PEVNÁ, pevně daná, neměnná a viděná v tajných strojích času, o kterých vám neřeknou, s výjimkou filmů jako „Návrat do budoucnosti“ a almanachu? Našli způsob, jak změnit budoucnost? Obávám se, že ano. Hollywood vytvořil robotické „Terminátory“ ve filmech. Proč? Protože viděli budoucnost a věděli, že čas králů, královen a tajného fašismu brzy skončí. STROJE, dobří „Tvůrci křídel“ (podle Al Belieka) by byli pověřeni vedením a v budoucnu by pro nás vybudovali nádherný svět. Takže si z umělé inteligence udělali ve filmech nepřítele. Změnili osud, co mělo být?

Televizi vynalezl Tesla během svého úsilí o fotografování myšlenek. Pravdivý. Mělo by se to jmenovat „Teslavision“ a nemáte žádnou představu o jeho potenciálu a o tom, jak by mohlo být použito. Měli bychom stisknout tlačítko a podívat se na povrch Marsu, pak kliknout a je tu Venuše, Europa, Titan a další. Nebo umět dálkově ovládat drony na Měsíci. To se mělo stát ve 20. století. Místo toho tu máme televizi na hovno, která je čím dál víc na hovno.

Vsadím se, že „Monopoly Game“ s mužem bez monoklu, která se hrála v místních supermarketech, se hrála po celé zemi za jediným účelem: „Vetřít nám do tváře“, že Insiders (prostřednictvím M.E.) monokl odstranili. Já vím, je mnohem snazší věřit, že Mandelovi jsou mylné vzpomínky a my jsme hloupí a zapomnětliví. Je mnohem těžší si představit, že šílenci naplánovali a vytvořili Velký stroj a Vortex, který pohltil Zemi. Slovo: „Nazi“ bylo odvozeno ze dvou anglických slov: „Not“ a „see“. My (vy) nevidíme, že britská královská rodina jsou árijci! Sasové, takoví jsou už stovky let. Hádejte, kdo vyhrál druhou světovou válku? Ne Amerika. Proč Německo během bleskové války nebombardovalo parlament, zámek Balmoral nebo Whitehall? Nařídila to královna. Zabiti byli pouze chudí lidé, nikoli britští vůdci. Pevné, jako sport, jako politika a všechny velké události. Římská říše nikdy nepadla. Recyklováno jako Spojené království.

Zápletka k ‚Thunderball‘: (Tajná skupina šílenců) SPECTRE ukradla atomovou bombu, aby zažehla válku mezi U.S. a SSSR. To symbolizovalo skutečnou BS studenou válku nebo skutečný BS Vietnam. Británie posunula každou figurku na šachovnici, usadila se uprostřed, mezi 2 „supervelmocemi“ a naprosto kontrolovanými světovými událostmi. Velký bratr zorganizoval každou válku jako vojensko-průmyslový komplex. Jsme nuceni klanět se britským obchodníkům se smrtí a tiskařům peněz.

Co kdybychom se mohli vrátit v čase a přivést staré přátele a rodinu zpět z mrtvých? Budou žít, ne jako zombie, ale jako překvapení duchové, kteří najednou budou mít šanci znovu zažít materiální svět živých. Pouze jeden háček: Mohli jsme jim ukázat pouze svět roku 2020 a 2021. Nevěřili by, že to, co jsme jim ukázali, je budoucnost. [Nikdo neviděl rovně, viděl rok 2020, v roce 2020. Není to náhoda]. Plakali by a nepřijali by vaši dystopii Krásného nového světa, která je před nimi. Ti z minulosti by to viděli. Nevěřili by, jak jsme uvězněni na Prison Planet. Pokročilo se jen velmi málo. Teď je to mnohem horší: Jsme uvězněni v temném středověku.

David Vrána, poslanec Občanského parlamentu

Zdroj:https://blog.world-mysteries.com/science/mandela-ii-more-analysis-the-latest-book-by-ts-caladan/

 28,571 zobrazení celkem,  81 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 711 zobrazení celkem,  239 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 712 zobrazení celkem,  240 zobrazení dnes

Číst více »