Reklama

Dva se perou a třetí se směje

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Přečetla jsem pár diskuzí a příspěvků k sobotní demonstraci a musím říct, že je mi z toho smutno. Lidé se mezi sebou urážejí, hádají se kdo je proruský, kdo prozápadní (východ i západ jede stejnou agendu) a většině vůbec nedochází, že na tom budeme všichni úplně stejně. Měli bychom držet při sobě, tohle rozdělování a vytváření chaosu je totiž přesně to, co má zabránit lidem se spojit proti „elitám“. A tak, zatímco my se mezi sebou dohadujeme, oni si mnou ruce, jak jim to vše krásně vychází.

A ano, i nepokoje, další demonstrace, pády vlád, války, výměny šmejdů za jiné šmejdy, to všechno budeme vídat v následujícím období. Ještě není zdaleka hotovo, takže pokud ještě pořád někdo čekáte na návrat do „normálu“ ( myslím do stavu před rokem 2020), můžete přestat, žádný nebude.Teda pokud se konečně nepostavíme na odpor (Nemyslím násilím).

A pokud jde o demonstrace, tak jediná demonstrace, která má smysl, je ta, při které si v čele s armádou a policií společně dojdeme pro všechny ty, kteří škodí slušným lidem, pro všechny zaprodané politiky a slouhy globalistů a zvrácených psychopatů a předáme je do rukou spravedlnosti ( a ne, nemyslím současné zkorumpované soudy).

Toto se ale musí stát všude na světě.

Hana Vykoukalová, poslanec OP, kraj Jihomoravský

 10,895 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat