Reklama

Fakt jsem se …..

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Napsal jsem k jednomu příspěvku, který psal o sedmi statečných, kandidujících do senátu – „Hm, další ze skupin, tvářících se vlastenecky, co podporují nadbytečný senát…“

Byl jsem interpelován přítelem, zda mám k tomuto tvrzení nějaký důkaz, či jen tlumočím něčí názor. Cítím, že musím odpovědět i veřejně.

Nevím, jak kdo z Vás vnímá potřebu senátu. Pro mne je to od samého začátku úložiště nepotřebných politiků a lidí, snažících se získat imunitu (viz s. Železný, bývalý ředitel tv NOVA). Za mě osobně, je senát žumpa a každý, kdo se do něj cpe, podporuje žumpu. Uvědomme si, že lidé, kteří dali příležitost k rozkradení republiky (apoštolové, pod vedením Mesiáše Havla), byli chartisté a sami se tohoto rozkrádání účastnili. A nyní vzniká další skupina pod stejným názvem, navíc si dá označení „sedm statečných“ a usiluje o vstup do senátu. PROČ?

Po více jak třiceti letech zkušeností s nadvládou lidí, kteří sledují jen vlastní prospěch, mám tendenci nikomu nevěřit. Jediný, komu mohu věřit, jsem jen já sám a to pouze do množství shromážděných informací. Vždy vylezou lidé, kteří budou mluvit hlasem většiny národa, ale věřte, že Mesiáš mezi nimi NENÍ. Pokud chci, jako svobodný člověk něco změnit, potřebuji znát pouze svá práva, která mi zajišťuje Ústava ČR. Nepotřebujeme jako občané svrchovaného státu, aby vystoupil nějaký „ZACHRÁNCE“, který zadarmo spasí naše duše. Ústava nám předkládá, že to je naše starost, nás občanů. Každý mluví jen o zákonech, ale Ústava NÁS, JAKO OBČANY ZAVAZUJE!!!! KOLIK Z VÁS MÁ VÍCE NÁRODNÍHO CÍTĚNÍ, NEŽ SEDĚT U POČÍTAČE, SDÍLET PŘÍSPĚVKY, CHODIT PO DEMONSTRACÍCH A TLESKAT NOVODOBÝM MESIÁŠŮM? KOLIK Z VÁS SE ZVEDNE A PŮJDE OPRAVDU, NEJEN PRO SVOU BUDOUCNOST, NĚCO UDĚLAT?

PROČ nás, jako školou povinné, v Občanské nauce nevyučují základy Ústavy? Proč chtějí některé strany zrušit jediný maturitní předmět, který cvičí logické myšlení (matematiku)? Vážení spoluobčané, prosím, zamyslete se. Vše je psáno v celkem krátké historii. Za posledních třicet let se kradlo takovým způsobem, že komunisti jsou nedochůdčata a dnes, kdy není, co krást ze státního majetku, jsme okrádáni my, občané. Víte, co je inflace? Kolik samozvaných spasitelů Vám sdělilo alespoň krátkou definici? NIKDO!!! Nejsem spasitel, ale opravdu jen v krátkosti učivo ze základní školy, tak jak nám to vysvětlovali, aby to pochopil i debil. Inflace je, když je natištěno více peněz, než je jejich hodnota. Příklad – Itálie cca 30 let zpět (jen příklad) – rohlík, 1000 lir.

Logicky, se zvyšováním nárůstu cen spotřebního zboží, by měly úměrně narůstat i mzdy. Tak schválně, komu narostly za posledního půl roku mzdy alespoň o 100 %? Velice jednoduchý způsob, jak z lidí vytahat peníze a uvrhnout je do platební neschopnosti. Z rozkradeného státu již není, co tahat, tak ještě naše kapsy. Ale což, sedm statečných vtrhne do senátu a spasí nás.

Opravdu se těším na den, kdy lidi procitnou a sami se chopí svého života a osudu. Fakt se ožeru. Nechci být impertinentní (nechutný, bezbřehý a plytký), ale rád bych, aby komentovali jen alespoň trochu znalí Ústavy. Děkuji

Václav Roy Michna, poslanec Občanského parlamentu

7.8.2022

 15,730 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat