Reklama

Nevěřím, že manažeři firem a koncernů by podporovali fašismus a hyperinflaci.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nevěřím, že manažeři různých firem a koncernů by podporovali fašismus a umělou hyperinflaci, vyvolávanou ze strany globalistů. Už jenom proto, že by zásadně měla vliv na jejich podniky, firmy, koncerny, z nichž mnohé by dříve nebo později skončily ve světovém chaosu, řízeném bankstery ze světových bank.

Nevěřím, že by stavební firmy nechápaly, kam vede umělá hyperinflace, od zdražování strategických stavebních surovin až po důsledek zdražení pohonných hmot, a nechápaly by, že počet klientů se jaksi výrazně sníží, náklady na práci půjdou v závěsu rovněž mnohokrát nahoru a že jen malé procento stavebních velkopřekupníků zakázek zůstane ve hře.

Nevěřím, že by majitelům i manažerům Plzeňského Prazdroje, Staropramenu i dalších a menších pivovarů nebylo jasné, kam vedla politika minulé vlády s jejich EET, likvidací restaurací a následně s covid-fašismem. A kam vede za současné vlády.

Nevěřím, že by výrobci v potravinářské oblasti nechápali, kam to dlouhými kroky spěje, jaké důsledky to bude mít na ceny výroby i prodeje a kde to skončí. Nevěřím, že nevidí ty sabotážní kroky dnešních fašistických politických mafií, vlád a jejich cílenou likvidační politiku.

Nevěřím, že by majitelé a manažeři automobilového průmyslu nedohlédli, kde končí hyperinflační spirála a jaké to bude mít důsledky. Nevěřím tomu, že by majitelé Volkswagenu, Škodovky, Hyundaie, Hondy, Mercedesu atd. neviděli ten ideologický neomarcistický kretenismus politických gaunerů.

Nevěřím, že by zemědělská výroba neviděla dopady celé té globalistické fašistické doktríny, která má rozsekat a rozházet celý svět, aby si ho poté mohli uspořádat podle svého, ať už je to jakkoliv zvrácené. Nevěřím, že to zemědělský sektor nevidí.

Nevěřím, že by to neviděli právníci, ekonomové, lékaři, inženýři a kdejaký vzdělanec. Když to vidí obyčení lidé a docela podrobně, není možné, aby to vzdělaní odborníci neviděli.

Válka je zlo ve všech směrech, přináší spoustu utrpení, změnu života, tak jak jej známe a žádnému, podotýkám žádnému z nás, bez rorzdílu postavení nikdo nevystaví certifikát, že se to kohokoliv z nás nedotkne. Od majetku až po život.

Cílená dlouholetá proti-ruská doktrína jistých fašistických kruhů ve světě s mocí ji implantovat nám všem do našeho života není nic dobrého ani pro jednoho z nás, bez rozdílu postavení.

Globální fašisté, válkychtivost a jejich činnost, to nejsou lidé, jsou to (ne)lidé s bezohlednými plány vůči celému světu. A nyní probíhá válka mezi fašistickými (ne)lidmi a lidmi. Je nutné předvídat budoucnost, další vývoj a zabránit jim, jinak nás ta nehezká budoucnost dohoní v každém případě.

předseda Občanského parlamentu

Jindřich Tichý

 13,036 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat