Reklama

Evropa je na krok od války, rozuměj ta východní…!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

,,Evropa je na krok od války“ varuje Fiala…

Ten představitel vlády, která se už do války zapojila dodáním granátů za 36 milionů, zatímco jsou zde desetitisíce rodin (více než 150tis.), které mají problém uhradit zdražující se energie.

Představitel vlády, která je připravena dodat další výzbroj za další a další miliony a také nasadit české vojáky!!!

Na území Polska, Slovenska, Rumunska a Bulharska se nacházejí americké základny. Je důvod k obavám, že tyto země jsou připraveny použít zbraně hromadného ničení, což by je okamžitě učinilo terčem odvetných zničujících útoků.

NATO se nás snaží zatáhnout do války, která by jen uspíšila realizaci jejich plánů. Zánik národních států a vznik východoevropské unie nebo Trojmoří. Pak bychom se stali totálními otroky!!!

Nedokázali jsme se poučit ze zkušeností našich předků, tedy si nevyhnutelně budeme muset prožít hrůzy války na vlastní kůži???

Nebo se dokážeme ještě včas vzpamatovat a zatáhnout za ruční brzdu v podobě OBČANSKÉHO PARLAMENTU, který jediný má tu moc zachránit nás i naši zem, protože se nachází v rukou občanů a ne v moci zaprodaných, vlastizrádných politiků? !!!

Referendum ČSR – Občanská jednota se rozhodlo říct DOST! politickým mafiím a vzít si republiku zpět!

V souladu se zákonem zorganizovalo, v létě 2021, 1.kolo nezávislých Občanských voleb, ze kterých vznikl prozatímní OBČANSKÝ PARLAMENT, který získal mandát od občanů, tzn. má za úkol zastavit covid-fašismus a postupující fašismus mnoha podob (bankovní, technologický,…), přivést zemi k řádným volbám bez politických mafií-stran a předat vládu odborníkům.

V současnosti probíhá druhé, časově neomezené, kolo těchto voleb – PRŮBĚŽNÉ VOLBY do prozatímního OBČANSKÉHO PARLAMENTU!

Každý občan s pro-národním smýšlením má právo volit a být volen do tohoto Občanského parlamentu přímým způsobem. Počet poslanců není omezen!

Tento nový systém stojí na principech přímého referenda.

Občanský parlament od 13. 9. 2021 pracuje na tvorbě nového systému – legislativy, zákonů, tak, aby se tato země dokázala vyhnout občanským nepokojům a chaosu, ke kterému je záměrně vedena.

Poslanci Občanského parlamentu pracují z domu, v režimu Home Office, pomocí webové platformy: www.lidove-volby.cz

Zde je možné se také dočíst další informace a podmínky pro kandidáty na poslance.

Pro práci poslance je potřeba ovládat práci na PC a znát Ústavu České republiky.

Pro kandidaturu je nutné seznámit se s pravidly voleb a Jednacím řádem a toto akceptovat.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

www.lidove-volby.cz

Mariana Velčovská, poslanec Občanského parlamentu, tisková mluvčí

22.2.2022

 164,912 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat