Reklama

Demonstrace ,,opravdu“ vítězství …….???!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Co vám vaši vůdci a obdivovaní mluvčí z pódií, osobnosti, zpěváci, celebrity, šéfové různých mimoparlamentních stran, neřeknou? 

Už  Vám někdy řekli co chtějí po převzetí moci dělat a jak splní všechny sliby a hesla co tak vykřikují do mikrofonů a vy jim tak odevzdaně a nadšeně tleskáte s nadějí a očekáváním změny k lepší budoucnosti, jak to všechno udělají? Slyšeli jste jasnou koncepci? Ne? Pokládáte si otázku proč? Ne? Vy jim proste věříte? ….. Aha? ….. tak já vám řeknu co vás čeká.  

Až budeme po podvodné revoluci 89/II. pod vedením pana Václava Klause st. vstupovat do Výchdoevropské unie neboli nového Rakouska-Uherska, pod vidinou oddlužení ČR možná i odpuštění vašich dluhů. Tak si uvědomte, že to není výhra, ale konečné řešení otázky ČR, tedy zánik naší vlasti,  naší historie, minulosti, kultury. Je to snadné – stačí, když nově vzniklé uskupení, ať už se bude jmenovat jakkoliv, třeba Trojmoří, nenaváže na právní kontinuitu České republiky a tím zaniknou všechny zákony. Mezi ně budou patřit mimo jiné Benešovy dekrety a možná zároveň třeba zaniknou veškerá vlastnická práva k vašim nemovitostem, protože si začnou psát zákony nové svoje. 

Co myslíte bude se tam pamatovat především a prvé řadě na váš prospěch? Nebo Rakousko-Uherského globalistu potažmo i na zájmy Německa/Velkoněmecka? A kdo bude myslet na běžného občana České republiky a jeho zájmy? 

Myslíte, že ještě bude potom možnost volit či protestovat a demonstrovat? Nebo vás rozmetou Maďarsko-rakouské vodní děla?

Přitom máte řešení na dosah ruky a připravené přímo pro každého. Vše najdete na níže uvedených odkazech. 

Petr Koňařík, poslanec Občanského parlamentu

3.2.2022

www.lidove-volby.cz

https://www.lidove-volby.cz/archiv/aktuality/2022/1/Aktualita-JYJWW-soubor-20220103205824.pdf

https://www.lidove-volby.cz/archiv/aktuality/2022/1/Aktualita-JYJWW-soubor-20220103205824.pdf


 8,329 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat