Reklama

SOUVISLOSTI ZCELA NÁHODNÉ

AUTOR PŘÍSPĚVKU

SOUVISLOSTI ZCELA NÁHODNÉ

Během druhé světové války, když fašisti chtěli zabít nejen všechny židy, řešili taky otázku, jak to co nejefektivněji provést. Střílení bylo zdlouhavé a drahé, tak se vyzkoušela plynová komora, kde nahnali lidi do nákladních aut, která se proměnila v plynové komory. Ani to nemělo ten správný efekt a také to bylo zdlouhavé, tak se přišlo s plynovými komorami v koncentračních táborech, kde bylo zlikvidováno i 1200 židů najendou. Stejně to bylo zdlouhavé, transport, likvidace těl a podobně. Každopádně z toho bylo 70 milionů mrtvých za celou válku.

Že nikoho nenapadlo píchnout každému do těla rovnou jed na který by šli všichni dobrovolně. Myslíte, že by nikdo nešel? Jak to udělat? Úplně jednoduše.  Stačilo by všude hlásit, že se po světě šíří smrtelný virus a zachránci nacisté na to mají lék ve formě vakcín a ještě zdarma. Každý, kdo si to nechá aplikovat, bude zachráněn. Oni by ani jednou nemuseli vystřelit a ještě by byli ti hodní. Divný je, že to nikoho nenapadlo a dělalo se to složitě vojenskou technikou. Není to divný, byl to záměr.

Na konci první světové války bylo řečeno, že vracející se vojáci mohou domů přinést mor a podobné nemoci. Svět byl tou informací vystrašen, očkován včetně vracejících se vojáků. Jak to dopadlo, víme, 50 milionů mrtvých během takzavné španělské chřipky.

Proč se nacisté neinspirovali? Plán byl jiný. Během druhé světové války byly v plánu i hmotné škody. Každý si pak musel půjčit na obnovu, protože prakticky všechno bylo zničeno. Začalo období žití na dluh. Toto období pokračuje dodnes. Ještě to někdo nechápe a věří, že ti stejní šmejdi, co zavinili obě světové války, španělskou chřipku, komunismus, váš dluh a falešnou pandemii s kovidem, vás budou chtít zachránit vakcínou?

Robert Bárta poslanec OP

https://www.referendum-csr.cz/

 5,209 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,025 zobrazení celkem,  884 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,103 zobrazení celkem,  498 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,026 zobrazení celkem,  885 zobrazení dnes

Číst více »