Reklama

Málo čo milujem viac ako keď sa ľudia vyfarbujú

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Poďme si to teda zhrnúť, tento koniec temnej zimy a začiatok jari. Aby sme boli v obraze, čoskoro to bude 24 mesiacov čo pán Pelo, aby sme nezabudli (prepáč za ten disrešpekt, ale až ťa stretnem tak ti opriem dlaň o tvár) vyhlásil celonárodnú mediálno-farmaceuticko-psychologicko-fašistickú „komédiu“. Ty Pelo, ty si jediný o kom nepochybujem, že na ambasáde pofajčíš kubány originál kožené. Podzravuj frajerku. Igi je kapitola sama o sebe, ten mal priestoru dosť. Mikašík, čuňka čo učí ľudí ako chudnúť. Je_lina bezcharakterná. A aktuálne? Jarino….

Jarino, ty možno znesieš jedno hov_o na celý národ ale následne sa na teba znesie tak milión nadspäť. A veru že sa neskryješ ani na golfovom ihrisku, kde máš trvalý pobyt. Ani ambasáda nemá také steny, ktoré by slovaci nepreskočili. Málo čo milujem viac ako keď sa ľudia pod tlakom okolností vyfarbujú. A ty máš teraz tú možnosť. Bože, kiežby si tento článok poslal až k menovaným. Teraz sa pozrieš sám sebe do xichtu kamarát. Kto ty vlastne si. A ver mi, že nechceš urobiť chybu. Bude ťa stáť všetko. Všetko čo miluješ zmizne tak ako aj ty.

Vyse_ieš sa na národ a národ ťa utopí v záchodovej mise. No nie je to nádherné, že za svoj osud budeš môcť len ty a nikto iný? Že z toho nebudeš ani môcť nikoho obviniť? Ani prstom ukázať? Užij si to bráško. Je to TVOJA jazda. Celé dva roky sme „čakali“ (poniektorí) na políciu a tá sa na nás tiež pekne vys_ala. Prosím pekne, opravte ma ak sa mýlim. To, že chytáte pubertiakov s jedným džointom marišky je skor na zvracanie. Takže takto si svoj imidž nezlepšíte. Tfuj. Národ si vezme spravodlivosť do svojich rúk. Teda…ak to pseudo lídri dovolia. Počkať, ak bude dovolené pseudo lídrom. Ha ha ha.

Ospravedlňujem sa citlivejším povahám za slovník, ale proste, ono to fakt nijak inak nejde.

Dôkazov je do bludu. Brať policajtov vážne? Aktuálne? Skôr nie…veru nie. Slová, slová, hesla, kecy, nič. Takže aký bude obsah burlivo horlivých emociami nabitých protestíkov? No pýtam sa priamo a odpoveď mám dúfam nesprávnu. Kiežby.

Ty, ty čo to čítaš, ty si ten dôležitý. Ako to teda urobíme? A ako sa to udeje 23.1 pred ambasádou. Ja ti poviem ako sa to udiať určite nemá. Stretne sa masa ľudí. Pseudo lídri nakŕmia masu ľúbivými heslami, hnevom a dôverou, že práve daný rečník (!!!) je kľúčom k zmene. Kľúč síce pekný, vyobliekaný i zdanlivo vzdelaný ale z plastelíny. Ty si niekedy videl aby plastelínový kľúč odomkol kovový zámok?

No, to je presne to ako sa to udiať určite nemá! Na sto percent celé zle a kto toto zhltne, tak je je_nutý. Prepáč, ale zrkadlo ukazuje odraz nie názor.

Takže…heslom pre najbližšie protesty je : ČINY MIESTO REČÍ ! ČINY MIESTO REČÍ ! ČINY MIESTO REČÍ ! A toto jediné ma zmysel skandovať. Ver či never, medzi tou masou budú usadený takzvaný roztlieskavači. To sú takí debilkovia, čo sa budú snažiť strhnúť tú hlúpejšiu časť davu ku skadovaniu mien ako je Ficíí a Miňoooo a henteeeen a tamteeeen…ale kámoško, k mikrofónu sa púšťajú repere alebo speváčky… nám tu keci nepomôžu a kto tvrdí že áno, hneď mu jednu je_ni.

Ešte raz prepáč za ten slovník ale, ja to tak teraz chcem.

Ja neviem ako to bude… ale viem čo robí Tribunál (koná, nekecá a ide priamo tam kde sa tie hov_á varia, do kuchyňe ;) ) a čo a ako vyzerajú protesty/koncerty/promo stretnutia aj národniarskych strán. Najprv si pýtajú povolenie od verejnosti aby mohli dostať povolenie od šedých eminencií (majiteľov pseudo národniarov). Ja sa nechcem nikho dotknúť, ostatne činy ma presvedčia o opaku. A nejde ani o presviedčanie ma. Jednoducho mi zavrite hubu svojimi činmi alebo sa practe do pi_e.

Ak by niekto mohol, pošlite tento článok Robovi, Miňovi a komukoľvek kto ma pekné reči a hneď ako pokecá si pôjde vypýtať povolenie na mier niekam na súd alebo na políciu. Ja si mám pýtať povolenie na život? Je_ká ti?

Je_e ? Ak by niekto z týchto inštitúcií mal záujem zastaviť túto komédiu, asi by tak už urobil…či?

Reči sa rečia a chleba sa je. Takže chalani? Ako to bude? Ja si na Vás dohliadnem a ak máte len reči…tak…tak sa opýtam. Viete čo je na karme najlepšie? Že je pracovitá. Tak chalani, dbajte na to aký deň verejnosti pripravíte.

Lebo ak zase raz len vybijete emocionálnu energiu verejnosti vykrikovaním koko_ín a hesiel a následne to rozpustíte ako koncert…ste rovnakí ako Jarino a jemu podobní.

Už sa blíži deň, kedy my sa nebudeme pýtať, ale konať tak ako hovorí článok 2 ústavy SR (alebo priamo).

A skús sa postaviť 100 000 ľuďom. Chalani… máte priestor. Tak sa vyfarbite.

 6,971 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat