Reklama

REKAPITULACE

AUTOR PŘÍSPĚVKU

SPUSTILI V BŘEZNU 2020

80+ odstranili. Pokračování 70, 60, 50, 40, 30, 18… Průběh známe. Postupně plíživě, pod pláštíkem nemoci, zaútočili i na děti.

Stále se dáří s lidmi manipulovat pomocí, zdravotníků, učitelů, firem, sportovců, médií, herců, flastenců, radnic atd. Prostě jim pomáhají všichni i sami lidé zavádět fašismus. Všichni co parazitují na současné situaci, přímo i nepřímo.

„Jsou to předem připravené a naplánované sabotážní kroky, zájmy cizí moci, dlouho dopředu proti zájmům republiky a jejích občanů s cílem ovládnutí celé České republiky zradou spáchanou zkorumpovanými zákonodárci a vládou.“

Nutno podotknout, že bývalý premiér podepsal „smlouvu“…, pro odběr statisíců vzorků na výzkum. Podílí se výzkumný ústav … v ČR a cesta vede i k Fakultní nemocnici Královské Vinohrady jejímž ředitelem je bývalý min. zdr. Arenberger. Jak se choval a co všechno nařizoval víme. Plán plní, pro koho? Spustili celoplošné testování, proč? Nemocnice spolupracují, komplet zdravotníci se podílí, proč?

Samozřejmě peníze jsou pohonným motorem! Jednoduchá rovnice, starý, nebo nemocný, důchodový věk jsou vlastně vzorky na odpis. Tím pádem odpadne do budoucna vyplácení soc. dávek, důchodů, nemocenských. Zmrzačená společnost, bude neschopná fungovat, bude ubývat vzorků. Kým nahradí?

Sliby, které rozdávaly na potkání dnes neplatí a znovu se testuje hlava , nehlava! Proč? Přeci nové, další vzorky, aby vyhodnotili, jak výzkum pokračuje. Jedou dál plán, který odsouhlasili o nás, bez nás, o našich životech.

Ekonomové drze upozorňují, že na budoucí důchody nebude kde brát a to platí hlavně pro dnešní čtyřicátníky a další ročníky. (plánovaný odchod do důchodu 70 let, pokud se jim podaří zestárnout). Pánové neví, že situace je tak špatná a na důchody se sáhne v dalších měsících?

Vy, co stále věříte, že psychopat – politik má starost o život váš a vašich dětí, se v čas zamyslete. Zapněte vlastní rozum a získávejte ty pravé informace. Přidejte se bez rozdílu, jakou profesi vykonáváte, pojďme ukončit kovid fašismus a začněme pracovat na rekonstrukci státu.

Kdo chce přesné informace obraťte se na krajské pobočky REFERENDUM ČSR, na koordinátory, členy. Pracují i poslanci Občanského parlamentu, volební komisaři.

Najdete na ÚŘEDNÍ DESKA, www.lidové-volby.cz

Jitka Uhrová, koordinátor, poslanec OP

 6,183 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat