Reklama

Spolupracují Vědecká pracoviště českých ústavů a lékařských ústavů na covid-fašismu?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Spolupracují Vědecká pracoviště českých ústavů a lékařských ústavů, dokonce týmově, na covid-fašismu se zadáním hluboce překračujících rámec České republiky???

 • Již v roce 2020 jsme zaznamenali v Občanské policii signály, zprávy a indicie, že na výkumu, souvisejícím v covid-fašismem se podílejí celé věděcké a lékařské týmy vědeckých pracovišť.

 • Jedním ze zachycených zpráv je, že se jedná o přísně utajené procesy, které jsou financovány nejen z českých, ale i nadnárodních zdrojů.

 • Například loňského roku 2020 požadovalo nejmenované (v době počínajího covid-fašismu) jisté vědecké pracoviště ve své zprávě pro Vládu ČR zajištění mnohem více vzorků, průřezem struktury obyvatelstva a to ne jen v desetiticích ale po skupinách ve statisících.

 • Co je na tom, že? Je přece normální, že vědecká pracoviště zkoumají nemoci a hledají léky. Na tom by nebylo nic nenormálního. To by ale dané pracoviště nesmělo být zaměřeno na výzkum a genetické zásahy ovládání zvířat, což uváděli v jedné zprávě.

 • V druhé zprávě, kterou považujeme za doplňující přílohu, však už se hovoří o lidech a potřebě neprodleně zajistit statisíce vzorků k dalšímu výzkumu. Opravdu jen čirou náhodou ve stejné době nastává plošné testování občanů?

 • Opravdu čirou náhodou legislativně dlouho dopředu Vláda a Parlament připravují potřebné fašistické zákony a jejich úpravy a opravdu čirou náhodou plynule přecházejí z testování na pochybnou vakcinaci bez certifikátů a do fází různých klinických studií a aby to zastřeli, vymýšlí si různé mutace-nemutace?

 • Opravdu se nepodílí na této, jednak vysoce lukrativní zakázce bývalý ministr zdravotnictví Arenberger ve své Vinohradské nemocnici, kde se svého času sbírali vzorky, posílali do Pffizeru a zřejmě ještě sbírají?

 • Nikoliv nepodstatnou informací jsou i finanční zdroje, vynaložené na tyto takzvané pseudo-studie, které nejsou financovány jen zdravotními pojišťovnami a státem, ale i ze zdrojů cizích mocí.

 • A opravdu je čirou náhodou i to, že ministr zdravotnictví Vojtěch přešel do největší zdravotní pojišťovny, kde měl zajistit jisté úkoly a nastavení chodu vyplácení covid-fašistickým přisluhovačům, aby se posléze vrátil na své zločinecké místo na ministerstvo zdravotnictví?

 • A jsou některá pracoviště Vinohradské nemocnice, zejména na vodítku bývalého ministra zdravotnictví Arenbergera, skutečně lékařským pracovištěm nebo plní i úlohu pokusné laboratoře, kam se dostávají lidé po svých, kde vzápětí jsou uváděni do umělého spánku a vynuceném kyslíku, každý den s jinou diagnózou, končící pneumonií?

 • A proč jsou různé šarže zkraje uvedených testů a vakcín? V testech postupem času byly prokazatelně nalezeny jednou kovové částice, podruhé cizopasníci, potřetí grafen? Po čtvrté či 15-té šarže testů i vakcín je tam zase kromě placeba i něco jiného?

 • A proč jsou jasné stopy, že ta vědecká pracoviště pracují mezinárodně řízena, ale nejen rádoby vědeckými pracovišti, ale i složkami tajných služeb NSA, mnohdy za účasti německé vlády?

 • Opravdu si myslíte, a nyní nejen naše zkorumpovaná vláda, ale i všichni ti rádoby vědečtí pracovníci, celé týmy, které se podílejí na fašismu, že nebudete za velmi krátkou dobu souzeni jako vědečtí a lékařští zločinci za 2. světové války? Proč si myslíte, že spustíte-li navíc jakousi opravdu nebezpečnou mutaci, že nedostanete dokonce výjimečný trest smrti za genocidium?

 • Vlastizrada a zločiny proti lidskosti jsou velmi vážné činy, proč si myslíte, že nebudete souzeni a potrestáni?

šéfredaktor Občanského Týdeníku, předseda Občanského parlamentu a velitel Občanské policie

Jindřich Tichý

 25,869 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat