Reklama

PF 2022

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Přiblížil se nový rok 2022 a bylo by možná dobré se zamyslet nad budoucností, ale stejně tak i nezapomenout na nedávnou minulost. Za poslední necelé dva roky prožité v emocích, nejistotě a strachu, v záměrném rozdělování společnosti, v manipulacích a lžích – nejen naše země, ale celá tahle planeta přestala být pro většinu lidí místem, které umožňuje plánovat si svůj normální běžný způsob života i jeho budoucnost, prostředím, kde se dá svobodně myslet, mluvit, pracovat i žít. 

Po celém světě byla záměrně dosazena k moci do vlád poslušná anticivilizační levice propagující protibělošský rasismus, utopické a nerealné představy sociálních inženýrů v rámci Greendealu a k zavedení nového světového řádu a hrstka jejich přisluhovačů a patolízalů má pocit, že jich se žádné změny týkat nebudou a sní o tom, že se dostanou pracovně do Bruselu, nebo začnou pracovat přímo pro největší zlo na této planetě, pro Georga Soroše, pro Deep state…

Většina obyvatel planety však nemá o čem snít a dokud si každý jednotlivec neuvědomí, že jeho osud je spojen s osudem jeho národa, že musí sám prozřít a pochopit, že prolhané politické kreatury myslí jen na svá koryta a na osudu občanů jejich země jim vůbec nezáleží, tak dobře nebude. Každý z nás musí začít sám u sebe a pochopit, že stát si tvoří občané a ten by jim měl za odvedené daně sloužit, ne naopak. Politici i úředníci by měli být v pozici našich služebníků, ne našeho panstva, naší vrchností. Co zbylo po 30-ti letech údajné svobody po STBmafiánském převratu v roce 1989 z tehdejšího Československa? Dva samostatné státy rozděléne jen proto, aby bylo více politických koryt pro pár vyvolených, zničená a rozprodaná ekonomika, rozkradené po léta budované národní hospodářství v rámci pochybných privatizací, z fugujících továren montovny součástek pro zahraniční korporace…

Vše dovršeno vstupem do EU, kde jsou jasně rozdány karty „KDO“ velí a které státy musí jen držet hubu a krok. Samozřejmě za tučné úplatky eurolokajům a eurohujerům podporujích nesmyslný greendeal, který nemá s ochranou planety naprosto nic spočného a je jen dalším krokem globalistů, který má dostat do jejich područí většinu národů Evropy, potažmo celé planety v rámci NWO.

Je potřeba se na chvíli zastavit a uvědomit si, že vše co přichází do našich životů nás má poučit, posunout nás někam dál, ne nás zlomit, srazit na kolena. Jistě že je mnohem snazší a jednodušší podlehnout konzumnímu způsobu života ovládaného mainstreemovými médii, podlehnout mámivým reklamám, že to či ono prostě „musíte“ mít, protože bez toho se žít nedá…. Věřte přátelé, že dá a úplně v pohodě. Jsme čím dál více obklopeni technickými vymoženostmi, které nám vnutila podmanivá reklamní kampaň a kterou již dávno neovládáme my, ale bohužel ona ovládá většinu populace. Zcela upřímně kolik aplikací skutečně využijete například ve svém mobilním telefonu? A víte vůbec kolik dalších aplikací v něm máte skrytých, o nichž třeba vůbec ani nemáte tušení a které vás nepřímo kontrolují…. vědí kde se pohybujete, komu a jak často voláte,jak se vyjadřujete na sociáních sítích k politice, k obecným věcem, jaké stránky na internetu sledujete atd. Ony „vtipné“ cookies tam nejsou pro tzv. uváděné vaše pohodlí, ale pro cílené šmírování, šikanování, sledování co, kdo, kdy, kde, jak i s kým…. a na základě získaných údajů jde pak lehce manipulovat nejen s jedinci, ale s celou společností. Jsme toho svědky především za poslední roky, kdy se mainstreemu skvěle podařilo rozdělit společnost na ty perfektně ovládané reklamou na cokoliv a je jim úplně jedno, že se nechali vtáhnout do pandemických her, ve kterých jde cíleně a pouze o velký byznys a ne o jejich zdraví, jak je jim neustále dokola mediálně nalháváno, neboť stará poučka praví, že tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou a na „anti“, kteří naštěstí ještě nezapomněli používat vlastní mozek a nenechali se ukolébat do tichého nevědomí, kteří stále umí přemýšlet a nejsou líní si získávat informace ohledně všeho z různých dostupných zdrojů. Pak už je jen na každém jedinci nechá li se ovládat, nechá li se zlomit bez přemýšlení naprosto k čemukoliv nebo nechá vyniknout svou vlastní vnitřní sílu a postaví se na odpor, protože je jen na nás čemu věnujeme pozornost, čemu věříme a na základě čeho pak děláme svá rozhodnutí. 

Takže přátelé, kolegové, pro nadcházející rok 2022 si připravme především klid v duši a nepodléhání svým strachům a svoji důvěru vložme do svého vlastního já, protože tohle je naše jedinečnost a to nejcenější co má každý z nás. Nechme být všechny věci, které nám ničí náš vnitřní klid v duši, odložme emoce i myšlenky a opusťme ty, kteří nám ho berou, pořádně se nadechněme ať vstoupíme do nového roku silnější a bohatší o poznání, že jsme na správné cestě odvíjející se od naší vnitřní svobody až k té, kterou si sami vůči špatnému systému budeme muset vybojovat. Nebude to lehké ani jednoduché, ale máme odvahu, známe cestu, máme cíl – zvítězíme.

Vážení kolegové, přátelé, neodkládejme tedy meč nikdy příliš daleko…. PF (pro štěstí) 2022

Libor Velek, asistent krajské koordinátorky pro Jihomoravský kraj a poslanec Občanského parlamentu

 22,287 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat