Reklama

Tajné služby díl. 8 – Všechny mimoparlamentní opozice a alternativy byly vytvořeny uměle.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Pokračování série Tajné služby .

Pro ty, kteří nepochybují o tom, že Státní bezpečnost ve skutečnosti v roce 1989 vůbec nezanikla, ale transformovala se do soukromého, neziskového nebo ekonomického prostoru, v podstatě všude, kde kdy měla záběr …

Ti, kteří jsou naivní a neustále mají ruku v nočníku a nechají si zdát kdejaký vysněný příběh, jak STB zanikla, prosím, vy to ani nečtěte, protože takoví nepochopí, ani kdyby je nikdo nepřesvědčoval.

Základní body

  • Kdo si myslí, že STB byly nějací hlupáci, a předali moc (mimo jiné sami sobě), a jen tak vysublimovali, tak se šeredně plete jeho laický názor vubec neodpovídá skutečnosti
  • Stejně je to tak s komunistickou elitou (nomenklaturní kádry) a jejich nepokrevní příbuzenstvo. Jinými slovy tehdejší elita politické mafie.
  • Nejprve vytvořili v nadnárodní režii spoluráci tajných služeb falešnou revoluci, poskytli jí z pozadí řízenou a plánovanou podporu a dosadili většinu alá hrdinů revoluce 1989 nejprve do pozic vůdců na demonstracích, později ve vládních, úředních a obchodních postech.
  • K financování používali většinu svých zdrojů, které STB a KSČ ukradli a vyvedli už od roku 1987-89 do švýcarských bank a z těchto zdrojů financovali Malou i Velkou privatizaci.
  • Instalovaný Václav Klaus starší zplodil privatizaci a přerozdělování nástrojů moci STB a KSČ mohlo podle plánu probíhat zcela řízeně. Za množstvím honby za privatizačními knížkami však probíhaly změny bývalých ředitelů firem na majitele, stejně jako na nepokrevní příbuzenstvo.

Styčné body

  • Prvním styčným bodem bylo zmocnit se státu pod plnou kontrolu mocí politickou. Stvořili tedy strany a hnutí, které za plné podpory v zákusí získaly za podpory mediální masírky úlohu parlamentních stran s úkolem podporovat mezinárdní síly a moc všemi směry. Z jedné komunistické strany jich tedy vyrobili hned několik. Z vlády jedné mafie se stala vláda jedné mafie, převlečené do různých politických kabátů.
  • Druhým styčným bodem bylo získání a trvalé udržování moci zákonodárné, prostřednictví oněch parlamentních stran. Nic k nepochopení na tom není. Všechny politické strany jsou mafie. Zařídit, aby měly všechny tajně na pozadí stéjné cíle a zájmy není tak složitý proces. A dodnes se jim daří.
  • Třetím styčným bodem je obsazení parlamentní opozice. To, co jsem již zmiňoval. STB a elita KSČ nebyli a nejsou žádí blbci. Myslí si snad někdo, že by staronová mafiánská moc ve státě ponechala prostor nějaké skutečné opozici? Pak je naivní. Všechna opozice, co kdy byla, byla řízena, sehrávala divadlo pro voliče a občany, ale všechna zásadní rozhodnutí byla a doposud jsou řízena globalistickými nadnárodnímu zájmy a kým jiným, než tajnými službami. Takže pro vysvětlení týká se to třeba Věcí veřejných, SPD nebo Volného bloku atd.
  • Čtvrtým styčným bodem je kontrola mimoparlamentní opozice a alternativ, všichni Sládkové, Vandasové, Bartošové, Rozumní, Jednotní, Vorlové, Sochorové, Černohorští, Tarabové, Zítkové a dále všechny alternativy jsou v podstatě podchycené divadlo, aby soudruhům nikdo nemohl vytvořit ani budoucí opozici. Všechny alternativy jsou vedeny sice revolučně, ale do ztracena a impotentna. Jediná se nikdy nezajímala ani nezajímá o skutečný stav, kdo a proč to celé řídí a co tím sleduje. Taky kam se podíváte, najdete nějakého bývalého STB ptáka nebo kvočnu z 1, 2, 3 správy STB.
  • Faktem dále zůstává, že Klaus i Zeman jsou autoři celého 89 – polistopadového divadla, jako členové Prognostického ústavu, nejtajnějšího tehdejšího útvaru STB.

Jaký fakt z toho vyplývá?

Jednoduchý závěr. STB a jejich pohrobci měli, mají a snaží se mít stále vše pod kontrolou, je jedno přes koho, jak kdo se tváří, za koho se vydává. Platí-li rovnice, že STB a KSČ zradilo ve prospěch cizí moci nadnárodních korporací, není rozdílu mezi politickými loutkami KDU či Pirátů a mezi KSČM nebo ČSSD či ODS nebo ANO Babiš. To jen nám předvádí divadlo vzájemného politického boje, ačkoliv jen plní úkoly a scénář, který kdysi vyprojektovali Zeman s Klausem, samozřejmě s notnou dávkou přizpůsobivosti okamžitým situacím

Jsme schopni to uchopit, pochopit a rozumět postupům nepřítele? Pokud jsme, jsme též schopni hledat a najít řešení. Pokud to nejsme schopni uchopit a pochopit, budeme neustále pouhou součástí jejich mafiánské hry a tudíž zůtaneme i nadále otroky, dnes už s náhubky, testy a vakcínami. Co přijde dál? Zákaz přístupu k vlastnímu majetku nebo ke svým penězům na jejich kontech bankovnímho fašismu?

Chcete s tím něco dělat? Chcete opravdu? Tak si to nejdříve srovnejte v hlavě, a pokud chcete prozíravě s tím něco dělat, připojte se k Občanskému parlamentu – www.lidove-volby.cz

 1,858 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,808 zobrazení celkem,  17 zobrazení dnes

Číst více »