Reklama

Změna

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Za poslední dva roky jsme svědky do té doby bezprecedentních událostí, o nichž by ještě krátce před nimi mnoho lidí prohlásilo, že se nikdy nestanou, protože to přece není možné. Sledovali jsme zlomové události, které podstatně ovlivnily naše životy a některé z nich budou nás a naše potomky silně ovlivňovat ještě další desítky let. Když se střízlivě podíváme na všechno, co se stalo jen v oněch uplynulých dvou letech, zatají se dech. Ano, žijeme v době velkých proměn. Netušíme co všechno se o této době bude psát v učebnicích historie, ale víme jistě, že ji všichni budoucí historici budou nazývat dobou zásadních zlomů, kdy jedna velká civilizace kolabuje a na její místo se dere cosi nového. Co to přesně bude a zda si to dokáže uchovat to nejlepší z minulosti a stavět na tom nebo si naopak vezme jen to horší, záleží hlavně na nás, na nás všech.

Pro vás všechny, kteří jste si v tomto chaosu posledních dvou let dokázali uchovat zdravý rozum, mám toto sdělení. Je zde jedinečná příležitost, která se už možná nebude opakovat. Tou možností je uskupení občanů, obyčejných lidí jako jste vy nebo já, kterým výše zmíněné leží na srdci. Občané, kteří už nedokáží pouze přihlížet a sledovat, jak vše přirozené nevratně mizí. Tito jedinci spojeni společnou myšlenkou pod názvem Referendum-ČSR na nápravě naší země již pracují.

Ptáte se jak? Přijďte se podívat sami. Stačí najet na webové stránky www.referendum-csr.cz nebo na facebookové stránky Referendum ČSR II – občanská jednota. Nejsme další politická strana či hnutí, jak je znáte z obrazovek či volebních lístků, jsme občanské hnutí lidí pro lidi. A pokud si chcete vyzkoušet práci poslance občanského parlamentu a podílet se na změnách s námi, není nic jednoduššího než se ozvat. V životě totiž není nic zadarmo a pokud věci nevezmeme do svých rukou, může se nám stát, že dopadnou jinak než si představujeme.

 798 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat