Reklama

PLÁN B21 NAVAZUJE NA C19…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

PO „KORONA PANDEMII“ PŘICHÁZÍ „KLIMATICKÁ DIKTATURA“!

EU

Aby údajně bojovaly s korona pandemií, vlády omezily základní práva a svobody občanů speciálními zákony nebo rozšířenými legislativními usneseními. Někdy je dokonce pozastaví, například s ohledem na fyzickou integritu, svobodu pohybu a svobodu projevu a shromažďování. Zrušení občanských svobod bude pokračovat s novou spolkovou vládou, do níž se určitě zapojí Zelení. Ale tentokrát ne pod rouškou pandemie, ale ochranou klimatu. Nebo spíše státem vnucená a záměrná klimatická hysterie. Omezení testováním v době korona pandemie nejsou v žádném případě dočasným jevem, ale spíše „plánem“ nadcházející ekologicko-socialistické klimatické diktatury! Jediným cílem debat o takzvaných „klimatických změnách“ je informovat obyvatelstvo, že se na ně budou v budoucnu nadále vztahovat další omezení.

Zákazy v klimatické diktatuře

V září 2021 nikdo jiný než odborník na zdraví SPD Karl Lauterbach, který již působí jako nový ministr zdravotnictví, když dojde ke koalici „semafor“ (SPD, FDP, Zelení) německé spolkové vlády, řekl: „Nepřipadá v úvahu, že se v klimatické krizi dostaneme do situace, kdy ve skutečnosti zakážeme jednu nebo druhou věc“. „Proto potřebujeme opatření k řešení změny klimatu, která jsou analogická omezení osobní svobody jako v boji proti pandemii“. dodal Lauterbach. Už  to „nikdy“ nebude  „normální“. Nic nebude stejné jako před koronavirem. Ale naopak. Po pandemii je zde vykouzlená klimatická krize, která bude navždy měnit naše životy. Klaus Schwab, jeden z nejvlivnějších globalistů, zakladatel a výkonný předseda Světového ekonomického fóra (WEF), prohlásil, že se věci „nikdy“ nevrátí do normálu. Korona pandemie představuje „zásadní zlom v našem globálním vývoji“.

Trvale „udržitelný“ život

Již v květnu 2020 , generální tajemník OECD Ángel Gurría řekl: „Nebyli jsme připraveni na krizi COVID-19, a nyní jsme ještě méně připravení pro rozvíjející se důsledky přetrvávajících a zhoršujících se problémů, jako je změna klimatu, kolapsu biodiverzity, znečištění ovzduší a okyselení oceánu, kratší život“.

V souladu s tím se v průběhu klimatických cílů mají udržitelně změnit různé oblasti, jako je zemědělství, stavebnictví, energetika, průmysl a doprava, aby se omezily emise CO2. A to vše samozřejmě nelze provést bez „regulační“ ruky státu, tj. prostřednictvím nových zákonů, zákazů a výjimek pro občany.

„Udržitelné“ bydlení – 22 metrů čtverečních pro občany

Beton je nový nepřítel ve stavebnictví, protože při jeho výrobě se uvolňuje velké množství „skleníkového plynu“ oxidu uhličitého. Nyní však platí, že mosty, silnice a mrakodrapy jsou stavěny z tohoto nejdůležitějšího stavebního materiálu. „Malý udržitelný modelový dům (modul ekologického života)“, který globalistická kovárna Světového ekonomického fóra (WEF) představila v článku v létě 2019: 22 metrů čtverečních obytné plochy pro jednoho až čtyři (!) Lidé ukazují jak by to mělo v budoucnu vypadat mezi ekosocialisty, kuchyní, koupelnou, jídelním koutem a prostorem na spaní. Tato mini chatrč postavená z místních obnovitelných materiálů na bázi bio a provozovaná výhradně z obnovitelných energií představuje jeden ze 17 cílů OSN v oblasti udržitelného rozvoje. Drobné klecové obývací pokoje, ve kterých je rodina zavřená jako v baterii nosnic, ale s minimálním dopadem na životní prostředí – tak by měli v budoucnu žít normální občané. Ne tak elitní a bohatí, kteří pravděpodobně budou nadále lenošit ve svých obrovských vilách a prázdninových domech obsazených zahradou a bazénem.

„Udržitelná“ výživa – laboratorní maso a geneticky modifikované organismy

Ekosocialisté budou dělat nejen předpisy pro stavbu a bydlení, ale také pro výživu. Protože masa se již vzdávají a množí se umělé laboratorní maso, které je pro klima lepší. WEF již představil „udržitelné nutriční řešení budoucnosti“, takzvanou „dietu planetárního zdraví“. Jeho cílem je snížit spotřebu masa a mléka světové populace, někdy až o 90 procent, a nahradit ji laboratorními potravinami, obilím a olejem. Jinými slovy, prostřednictvím bílkovin, léčiv, průmyslových chemikálií a geneticky modifikovaných organismů produkovaných v laboratoři zemědělskými, chemickými a farmaceutickými společnostmi. Také by mělo být „zdravější“ než skutečné maso!

„Udržitelné“ cestování

Nejlepší je zůstat doma a dokonce i při cestování si ti, kdo jsou přepadáni toulkami, si budou muset doslova utáhnout opasek. Protože letecký provoz je také na hitparádě ekologických socialistů. Místo létání jeďte vlakem nebo autobusem, to je nové motto. I když se už nemůžete dostat všude nebo potřebujete dny nebo dokonce týdny, abyste dosáhli svého „dlouhodobého cíle“. Stejně tak bude v budoucnu pravděpodobně regulováno používání osobních automobilů. Počet a rozsah povolených jízd stanoví stát!

V tomto ohledu se vyjádřil výše zmíněný Karl Lauterbach takto : „Věřím, že musíme přijmout určitá omezení, chceme-li kontrolovat změnu klimatu. To bude zahrnovat například to, že nebudeme tolik cestovat, kolik  bychom si přáli. To také zahrnuje dobrovolné omezení jedné nebo druhé spotřeby. „Ekosocialisté“ by upřednostnili, aby občané budoucnosti seděli doma ve svých mini klecích, konzumovali laboratorní maso a prožívali své cestovatelské sny pouze v televizi.

NEJPRVE KORONA, POTOM ZMĚNA KLIMATU – ČASY PRO OBČANSKÉ SVOBODY OPRAVDU NEMOHLY BÝT HORŠÍ !

NA KAŽDÝ PROBLÉM JE ŘEŠENÍ !!!

Základní informace | OBČANSKÝ PARLAMENT (lidove-volby.cz)

Převzato, upraveno

Jana Braunová – poslanec Občanského parlamentu

 780 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat