Reklama

ZLO VÍTĚZÍ, KDYŽ DOBRO NEDĚLÁ NIC

AUTOR PŘÍSPĚVKU

S dovolením autorky:
Tento týden jsem potkala jednu maminku z NNND skupiny, a ta se mě ptá, jestli už něco chystáme na září? tak na ni koukám, a ptám se, co máme jako chystat? No jak se vyhnout zase těm testům, rouškám a teď už i vakcínám… Musela jsem se smát. Co MY budeme dělat? Co MY vymyslíme? Tak se jí ptám, co pro to dělá ona, aby to tak daleko nedošlo a my mohli děti poslat v klidu do školy, aniž by se nám z ní vrátilo napíchané nějakou sračkou? A ona mi říká: a co mám jako dělat?? Bohužel nevím její jméno, ale je z této skupiny :-)
Takže nejdříve co se chystá:
– opět lockdown
– opět roušky + testování 3x týdně (alespoň v září)
– ti, co nebudou naočkovaní, platí si testy samy (zatím se neví, jak to bude přesně u škol, ale na Slovensku už bylo vyhlášeno, že očkování bude podmínka pro vstup dětí do školy, najděte si to)
– v každé škole jeden zdravotník, aby dohlídl na testování a popřípadě děti naočkoval
– protože ti, kteří nás tak chrání, hlavně tedy naše děti, mají velké výčitky, že děti mladší 12 let nemají dostupnou vakcínu, dělají vše proto, aby tato sračka, zatím tedy v procesu testování, byla schválena co nejdříve, nejlépe do 1. září !!!!
– no a poslední, 9.7.21 proběhlo cvičení, kdy se testovalo, co by se stalo, kdyby celosvětově došlo k tzv. kybernetickému útoku. V praxi by to znamenalo odpojení světa na několik dní od internetu, elektřiny, a hlavně od dodávek vody a jídla. No a ten test prováděli ti stejní parchanti, kteří pár měsíců před Covidem testovaly, co by se stalo, kdyby vypukla pandemie.
Takže, buď můžete dělat to co doposud = nic a čekat
Některé holky to vzaly do svých rukou a už založily komunitní centrum Hravá sova. Super! ale zase, potřebujete sponzory. Kolik lidí nám přispěje, když přijdou opakovaným lockdownem o další podniky a budou bojovat o holé přežití?
Hodně se toho děje i ve světě, Norimberské procesy, Q, atd. to je taky super, ale tento boj se vede už od roku 2017 a září je tu za necelé 2 měsíce. A oni zatím stále přitvrzují. Tady a teď!!!
Pan Volný je taky super, mluví hezky, ale i ten, i kdyby byl opravdu na naší straně (já osobně mu nevěřím), ten taky musí poslouchat ty nad ním = EU, WHO, WEC, OSN a další parchanty. Takže co se tady změní? NIC.
Takže jediný, co se s tím dá dělat je vzít si Zemi do vlastních rukou a politikům jasně ukázat, že už je poslouchat nebudeme. Chceme chodit do práce a posílat své děti do škol bez podmínek a neučit je tam nesmysly a lži!!!
Pokud s tím hodláte něco udělat, najeďte na odkaz, vyplňte přihlášku a pojďte každý sám za sebe kandidovat a něco udělat!!!!!
nebo obecně informace na
https://www.referendum-csr.cz/volby/
Musíte udělat 3 věci:
-napsat životopis + foto. Důvodem je to, že se pak prokáže, že skutečně existujete, aby to nedopadlo jak v Americe, kdy se zjistilo, že přišli volit i lidé, kteří buď vůbec neexistovali, nebo zemřeli roku 1814. Životopis se nikde nezveřejňuje.
– zaplatit volební náklady = nejsme politická skupina, nemáme sponzory, vše od letáků, novin, inzerátů si platíme sami. Je potřeba udělat nejprve přípravnou a pak kontrolní komisi, bude to otázka týdnů a ti lidé musí někde bydlet a něco jíst. Do těchto komisí se můžete přihlásit i Vy
– ověřit podpis a odeslat přihlášku poštou….
CO BUDE NÁPLŇ ČINNOSTI OBČANSKÉHO PARLAMENTU
  • Účelem a cílem Prozatímního občanského parlamentu je především hlídat Ústavu ČR.
  • Není úkolem Občanského parlamentu suplovat odborné orgány a rozhodovat o tom, zda v obci Horní Dolní bude střecha plechová nebo z tašek, ale dozor nad Ústavností.
  • Občanský Parlament má schvalovat nebo rušit zákony, zejména ty protiústavní a covid-fašistické, v rozporu s Ústavou, obcházející Ústavu a Ústavou zaručená práva, zákony které byly vytvořeny v zájmu nadnárodních korporací a protinárodním dopadem, atd.
  • Občanský parlament má za úkol vrátit právo a spravedlnost do této země a hájení zájmů ku prospěchu České republiky z rukou zkorumpovaného systému, přisluhujících cizím zájmům.
Pokud se nechcete přímo podílet, můžete pak alespoň volit. Všechny informace jsou na stránkách: https://www.referendum-csr.cz/…by/
Kandidatura má řádný termín do konce tohoto měsíce, tedy července 2021.
Je to na Vás. Bud s tím něco uděláte, a nebo si řeknete, že toto si přece nemůžou dovolit, hačnete si na zahrádku a budete se opalovat.
Pak se ale nedivte, až to všechno dopadne jinak.
Přeji hezký zbytek prázdnin
Trochtová Dagmar
Obecní koordinátor Referendum ČSR Znojmo a NNND
19.7.2021

Rychlá odpověď

 983 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat