Reklama

ZLO VÍTĚZÍ, KDYŽ DOBRO NEDĚLÁ NIC

AUTOR PŘÍSPĚVKU

S dovolením autorky:
Tento týden jsem potkala jednu maminku z NNND skupiny, a ta se mě ptá, jestli už něco chystáme na září? tak na ni koukám, a ptám se, co máme jako chystat? No jak se vyhnout zase těm testům, rouškám a teď už i vakcínám… Musela jsem se smát. Co MY budeme dělat? Co MY vymyslíme? Tak se jí ptám, co pro to dělá ona, aby to tak daleko nedošlo a my mohli děti poslat v klidu do školy, aniž by se nám z ní vrátilo napíchané nějakou sračkou? A ona mi říká: a co mám jako dělat?? Bohužel nevím její jméno, ale je z této skupiny :-)
Takže nejdříve co se chystá:
– opět lockdown
– opět roušky + testování 3x týdně (alespoň v září)
– ti, co nebudou naočkovaní, platí si testy samy (zatím se neví, jak to bude přesně u škol, ale na Slovensku už bylo vyhlášeno, že očkování bude podmínka pro vstup dětí do školy, najděte si to)
– v každé škole jeden zdravotník, aby dohlídl na testování a popřípadě děti naočkoval
– protože ti, kteří nás tak chrání, hlavně tedy naše děti, mají velké výčitky, že děti mladší 12 let nemají dostupnou vakcínu, dělají vše proto, aby tato sračka, zatím tedy v procesu testování, byla schválena co nejdříve, nejlépe do 1. září !!!!
– no a poslední, 9.7.21 proběhlo cvičení, kdy se testovalo, co by se stalo, kdyby celosvětově došlo k tzv. kybernetickému útoku. V praxi by to znamenalo odpojení světa na několik dní od internetu, elektřiny, a hlavně od dodávek vody a jídla. No a ten test prováděli ti stejní parchanti, kteří pár měsíců před Covidem testovaly, co by se stalo, kdyby vypukla pandemie.
Takže, buď můžete dělat to co doposud = nic a čekat
Některé holky to vzaly do svých rukou a už založily komunitní centrum Hravá sova. Super! ale zase, potřebujete sponzory. Kolik lidí nám přispěje, když přijdou opakovaným lockdownem o další podniky a budou bojovat o holé přežití?
Hodně se toho děje i ve světě, Norimberské procesy, Q, atd. to je taky super, ale tento boj se vede už od roku 2017 a září je tu za necelé 2 měsíce. A oni zatím stále přitvrzují. Tady a teď!!!
Pan Volný je taky super, mluví hezky, ale i ten, i kdyby byl opravdu na naší straně (já osobně mu nevěřím), ten taky musí poslouchat ty nad ním = EU, WHO, WEC, OSN a další parchanty. Takže co se tady změní? NIC.
Takže jediný, co se s tím dá dělat je vzít si Zemi do vlastních rukou a politikům jasně ukázat, že už je poslouchat nebudeme. Chceme chodit do práce a posílat své děti do škol bez podmínek a neučit je tam nesmysly a lži!!!
Pokud s tím hodláte něco udělat, najeďte na odkaz, vyplňte přihlášku a pojďte každý sám za sebe kandidovat a něco udělat!!!!!
nebo obecně informace na
https://www.referendum-csr.cz/volby/
Musíte udělat 3 věci:
-napsat životopis + foto. Důvodem je to, že se pak prokáže, že skutečně existujete, aby to nedopadlo jak v Americe, kdy se zjistilo, že přišli volit i lidé, kteří buď vůbec neexistovali, nebo zemřeli roku 1814. Životopis se nikde nezveřejňuje.
– zaplatit volební náklady = nejsme politická skupina, nemáme sponzory, vše od letáků, novin, inzerátů si platíme sami. Je potřeba udělat nejprve přípravnou a pak kontrolní komisi, bude to otázka týdnů a ti lidé musí někde bydlet a něco jíst. Do těchto komisí se můžete přihlásit i Vy
– ověřit podpis a odeslat přihlášku poštou….
CO BUDE NÁPLŇ ČINNOSTI OBČANSKÉHO PARLAMENTU
  • Účelem a cílem Prozatímního občanského parlamentu je především hlídat Ústavu ČR.
  • Není úkolem Občanského parlamentu suplovat odborné orgány a rozhodovat o tom, zda v obci Horní Dolní bude střecha plechová nebo z tašek, ale dozor nad Ústavností.
  • Občanský Parlament má schvalovat nebo rušit zákony, zejména ty protiústavní a covid-fašistické, v rozporu s Ústavou, obcházející Ústavu a Ústavou zaručená práva, zákony které byly vytvořeny v zájmu nadnárodních korporací a protinárodním dopadem, atd.
  • Občanský parlament má za úkol vrátit právo a spravedlnost do této země a hájení zájmů ku prospěchu České republiky z rukou zkorumpovaného systému, přisluhujících cizím zájmům.
Pokud se nechcete přímo podílet, můžete pak alespoň volit. Všechny informace jsou na stránkách: https://www.referendum-csr.cz/…by/
Kandidatura má řádný termín do konce tohoto měsíce, tedy července 2021.
Je to na Vás. Bud s tím něco uděláte, a nebo si řeknete, že toto si přece nemůžou dovolit, hačnete si na zahrádku a budete se opalovat.
Pak se ale nedivte, až to všechno dopadne jinak.
Přeji hezký zbytek prázdnin
Trochtová Dagmar
Obecní koordinátor Referendum ČSR Znojmo a NNND
19.7.2021

Rychlá odpověď

 962 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,750 zobrazení celkem,  1,028 zobrazení dnes

Číst více »