Reklama

Referendum ČSR, Občanská Jednota, lidé proti globalistům.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes opravdu trochu hlubší zamyšlení,

určené zejména členům, okresním a krajským koordinátorům, ale i příznivcům Referenda – Občanské Jednoty. Když jsme před mnoha lety začali, v roce 2003 s odporem proti vstupu České republiky do EU, pod názvem České občanská nezávislost, dostávali jsme se hlouběji a hlouběji ke znalostem, o čem to vlastně je, kam to spěje a míří.

  • Varovali jsme před mnohým rychlými i pozvolnými negativními dopady a změnami, před mnohými řízenými kroky EU a světových globalistů. Všechny ty změny a hnus se do poslední naplnily a my jako lidé, občané jsme stále více podmaněnými otroky tohoto zrůdného systému a světové nadvlády.
  • Mnozí si to dodnes neuvědomují nebo nechtějí připustit. Ale je to tak, je to moderní otroctví a bude pokračovat stále víc a hlouběji. Pokud s tím něco neuděláme, dokud je ještě trochu času před nevratnými změnami našeho života, tak jak jej známe. Pokud s tím něco neuděláme, bude stále hůř a hůř.
  • Proti systému globalistů a gangům zkorumpovaných šmejdů jsme vytvořili za ty roky vlastní systém pro-národní iniciativy. Práce to byla přímo úmorná, ale vyplatila se. Dnes disponujeme systémem nejen akce schopných okresních a krajských poboček.
  • Co máme za sebou a co před sebou? Iniciovali jsme vznik Přípravného občanského výboru, který vytvořil zcela legitimně občanskou Volební komisi a tým Referenda ČSR poskytující veškeré úkony, potřebné pro nezávislé Občanské volby.
  • Cílem jsou Volby lidu s cílem sestavit Občanskou vládu, odvolat staré zkorumpované ministry a úředníky státní správy a moci, kteří se dopustili ve službě posluhování cizí moci sabotáží a vlastizrady naší republiky.
  • Pro zveřejnění Občanských voleb jsme jsme mimo jiné vydali 2x 500.000 ks volebních novin, na které jsme se složili jako na to Národní divadlo, kde jsme shrnuli nejdůležitější informace PROČ Občanské volby a JAK legitimně postupovat.

Tímto bych chtěl poděkovat všem členům i podporovatelům, kteří se zúčastňují obrovské práce a úsilí při přípravě voleb a zejména při distribuci Volebních novin, zvláště v tropických vedrech minulých dnů, poděkovat všem kteří udrželi myšlenku Občanské jednoty a byli, jsou a budou ochotni pro myšlenku svobody, lidských práv, důstojného života a budoucnost našich dětí udělat co mohou, na rozdíl od takových, kteří jenom mlátí prázdnou slámu, hrají si na vlastence, při tom pro věc nic nedělali, nedělají a ani nebudou dělat a škodí kde mohou.

Připomněl bych ty zásadní body naší síly, které jsou souběžně terčem útoku protivníků.

  • První naší silou je organizovanost a ukázněnost, schopná také vykonat, to co jsme si předsevzali. A to nepříteli vadí nejvíc.
  • Druhou naší silou je podrobný státotvorný program Referenda ČSR a Občanské Jednoty, jako vize blízké budoucnosti. Oni ho nemají a ani ho nechtějí. Nemohli by krást a korumpovat.
  • Třetí naší silou je občanská, nikoliv politická, Jednota společné myšlenky. Proto se snaží již opakovaně narušit tuto Jednotu všemi směry.
  • Rádi by získali kontrolu nad Referendem ČSR a Občanskou Jednotou, přímo, pozvolna i plíživě. Mohou vytvářet 5.kolony, kverulanty, mohou si naše lidi kupovat kandidátkami, zatím jsme vše ustály a stále se každý den posunujeme vpřed k cíli každodenní prací odhodlaných tu mravenčí práci také s nasazením provést. Nic jim nejsou ani nebudou platné pomluvy, zásahy do soukromí, zastrašování ani lži a manipulace.

Ti pevní ve víře neuhnou, dojdou k cíli a zapíší se aniž by tušili do historie, ti co jenom mluví, pomlouvají nebo pomluvám naslouchají, jen ukáží svou tvář, stopy, své skutečné zájmy a falešnou masku. Dostanou po zásluze co si zaslouží.

Těm pevným ve víře hluboce děkuji za veškeré nasazení pro věc. Ukázaná platí, říká se obecně. A kdo skutečně dělá je vidět, a kdo škodí je vidět ještě více.

Přeji hezký den

předseda Referendum ČSR Jindřich Tichý 22.6.2021

 1,590 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat