Reklama

Jak můžeme najít sami sebe

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Přestali jsme žít, jako lidé, proč ?

Trvá to už příliš dlouho a většina z nás pochopila, že může být ještě hůř.

Lhostejnost lidí, kteří si odmítají připustit nastupující totalitu, je víc než zarážející. Kolik rodičů se ani nepozastaví nad nošením náhubků u svých dětí. O tom dalším vydírání ani nemluvím, protože na prvním místě mají všichni svoji práci.

Ještě před rokem jsem byla totálně zničená z nezájmu lidí kolem sebe. Psala jsem denně komentáře pod různé příspěvky, abych se nezbláznila. Kolegové v práci mi doslova zakázali o těchto problémech mluvit. Člověk si musí přece ulevit, ale když vidíte, že to nikam nevede ? Co dělat dál ?

Za nějaký čas mě oslovil člověk, kterého mám v přátelích, jestli se nechci přidat k SNS. Odpověděla jsem mu, že politiku nesnáším a zachránit nás může jedině sjednocení všech pronárodních stran. Odepsal mi, že na tomto plánu se už pracuje. Není to snadné, ale dávají se dohromady.

Někdo další mi položil otázku, jestli podporuji plán i cíl Referenda ČSR. Asi jsem si nějaký takový příspěvek četla a líbil se mi.

Nevěděla jsem, kdo ho psal, ale další informace byly stále tvrdší. Bylo mi jasné, že ten, kdo je píše, ví o čem mluví.

Svoji podporu jsem později potvrdila i členstvím a jsem si naprosto vědomá svojí odpovědnosti.

To, jak úsilí nás všech dopadne, rozhodně ovlivňuje přesvědčení v jednotnou myšlenku a cíl. Jsem ráda za všechny, kteří sdílí mé pocity a nahradili mi tak ztracené přátele.
Závěrem bych vám chtěla popřát krásné Velikonoce, navzdory všem nesmyslným zákazům.

Monika Szwachulová
Okresní koordinátor Referendum ČSR Jihlava
1.4. 2021

 925 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat