Reklama

Děti jako rukojmí ?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Děti jako rukojmí?
Fascinují mě na ulicích i úplně mladé maminky s respirátory, které nasadily i svým malým dětem, protože si evidentně vůbec neuvědomují, jak moc tím svým dětem ubližují. Připadá mi, že si absolutně neuvědomují dlouhodobý dosah na imunitu a zdravý vývoj dětského organismu!
Namísto toho tyhle „biomatky“ řeší stupidní módní problém, jestli koupit dítěti roušku či respirátor s medvídkem, princeznou nebo Spidermanem, protože „image“ jejich ratolesti je přece na prvním místě. V prvé řadě by svým dětem měly vysvětlit, že NORMÁLNÍ je mít dýchací cesty volné a že NIKOHO pod žádnou záminkou neopravňuje vydat zákon, který by nařizoval opak, navíc když všichni, kteří „mají všech pět pohromadě“ téměř od začátku vědí, jak to s celou tzv. plandemíí skutečně je!
 
Nepřipadá vám, že si nařízením povinných roušek,respirátorů a naprosto nesmyslných testů nejen ve školách, ale už i ve školkách vaše děti vláda vzala jako rukojmí?
Skutečně je vám to jedno, že držíte hubu a krok, že se ozve jen jedna matka z celé školy, že na své dítě si nikým sáhnout nenechá?
Necháte se strašit různými OSPODY, nezákonnými výmysly vlády či ředitelů škol, nebo se konečně probudíte a postavíte se za to nejdražší – za vaše děti a jejich zdraví a normální vývoj? Myslím, že je nejvyšší čas, protože tomu, že se jedná o naše zdraví a ne o naprosto cílený genocidní teror vůči obyčejným lidem skutečně může věřit už jen naprosto tupá hloupá ovce.
 
Na žádný příkaz kohokoliv NEJSTE POVINNI si dobrovolně KAZIT SVÉ ZDRAVÍ, neboť i stále platný zákon 240/2000Sb,paragraf 31, odstavec 4 mluví zcela jasně: „KAŽDÁ fyzická OSOBA JE i v době krizového zákona OPRÁVNĚNA ODMÍTNOUT plnění povinností z něj vyplývajícího, pokud by tím OHROZILA ŽIVOT nebo ZDRAVÍ vlastní nebo jiných osob – tedy i vašich nezletilých dětí!“ Takže maminky i tatínkové velká prosba za vaše děti – vypněte tv a zapněte mozek, není čas ztrácet čas a už vůbec ne zdraví! 
 
Libor Velek – koordinátor RČSR Brno 1.4.2021

 425 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,246 zobrazení celkem,  1,105 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,218 zobrazení celkem,  613 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,247 zobrazení celkem,  1,106 zobrazení dnes

Číst více »