Reklama

Vedoucí Centra pro smíření znepřátelených stran v Sýrii – Bílé přilby znovu v akci

AUTOR PŘÍSPĚVKU

USA nemají zájem, aby byla Sýrie nezávislá. Američané nejsou prostě zvyklí, že někdo se stane nezávislý právě na nich a proto využijí všechny možnosti, včetně podvodů a podrazů, aby si závislost zemí zejména na Blízkém východě udrželi. Sýrie by se mohla stát prvním precedentem opuštění amerického vlivu a to se Amerům přirozeně nelíbí.

„Mrtvý muž“ z „hollywoodských“ záběrů Bílých přileb.

Proto se v současné době podle informací Centra pro smíření už připravují opět bílé přilby do akce a podle syrských zdrojů jsou už do oblasti Idlíbu přesouvány chemické látky zakázané mezinárodní konvencí.

Pro Američany však, jak známo, nejsou nějaké mezinárodní konvence žádnou překážkou. Stačí se podívat na Ukrajinu, kde se z ukrajinské strany bojuje fosforovými bombami, které jsou zakázané všemi možnými dohodami a konvencemi. A protestuje snad někdo? Protestuje vůbec někdo proti bombardování civilistů na Donbassu? Nikoli. Tak proč by někdo protestoval proti chemickým bojovým látkám, které používají Američané, ale obviňují z toho Asádovu Sýrii. Bílé přilby mezitím připravují další Hollywoodské scény.

Jeden ze zázračně vzkříšených mrtvých Syřanů po „syrském chemickém útoku“ .

Pentagon tyto scénky toužebně očekává. Potřebude totiž provést „odvetnou akci“ v syrské provincii, kde zůstaly ještě poslední zbytky ISIL, ale především zbytky syrské opozice tolik pěstěné Američany.  Potřebují totiž maskovat své zastřešování teroristů a zbytků teroristických organizací; a k tomu už má USA pouze tradiční herce. Aktéry, kteří umějí pouze opakovat pořád stejné scény ubohé provokace, které dnes věří a podporuje snad už jen naprostý diletatnt nebo proamerický zaprodanec.

 1,357 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat