Reklama

Ptám se, policisté, jste a budete na naší občanské straně, na straně práva, spravedlnosti a na straně toho, jak by to mělo být? Nebo jste na straně znásilněné státní moci rukou gangsterů?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vlády se zmocnily politické mafie a gangy politických spekulantů, grázlů, makro ekonomických zlodějů. Z naší země se stává džungle politických šmejdů, bez ohledu na to, zda si říkají leví nebo praví, zelení, růžoví, modří nebo staronově rudí.

„Policie má chránit zákony, veřejný pořádek a bezpečnost občanů proti těm, kteří toho zneužívají. Tak by to mělo být. Samozřejmě to ale platí jen tehdy, pokud je stát zdravý, v pořádku, slouží svým občanům. „

Pokud se ale stane, že vlády a zákonodárné moci se zmocní zájmové skupiny šmejdů ( a tím politické strany bezesporu a bez rozdílu jsou), vytvoří naprosto nespravedlivé a špatné zákony, které zneužívají ve prospěch své politické mafie a zájmů proti občanům, je zcela logické, že se potom z Policie stává úplně něco jiného a je systémově zneužita ve prospěch nespravedlnosti, ve prospěch zločinců v talárech, kravatách a politických křeslech. Z Policie i policistů se potom stávají služebníci mafiánského systému a situace se postupně zhoršuje natolik, že vzniknou dva tábory, občané na straně jedné a ochránci politických šmejdů na straně druhé.

„Ptám se, policisté, jste a budete na naší občanské straně, na straně práva, spravedlnosti a na straně toho, jak by to mělo být? Nebo jste na straně znásilněné státní moci rukou gangsterů, i když se schovávají za rádoby zákony, které politické mafie znetvořily, znásilnily a využily?“

Situace se vyhrocuje a je velmi blízké, že natlakovaný hrnec občanské nespokojenosti praskne. Opravdu se ptám. Jste s námi, na straně práva a spravedlnosti? Bez ohledu na to, že si politické mafie diktují znásilněnými zákony poslušnost v tomto novodobém otroctví? Dříve nebo později to přijde. Na jakou stranu se postaví vaše svědomí?

Hlavním cílem Policie a policistů je chránit občany, proti všem gangsterům, politické šmejdy nevyjímaje. Půjdete chránit své rodiče, děti, rodinu nebo budete chránit za mrzký žold na hypotéku právě ty politické šmejdy a mafie?

Pokud mají nespokojení občané pravdu, stejně ty politické mafie neubráníte a potom nebudete mít ani onen mrzký žold na hypotéky a historie vás postaví k odpovědnosti za to, že jste šli proti svým rodinám, dětem, rodičům a proti svým občanům. Přestanete být ochránci, ale nepřáteli, mafiáni se schovají a vás poštvou do první linie proti svým občanům. Myslíte, že taková situace nehrozí? Pokud si to myslíte, málo znáte dějiny a historii. Bylo tomu tak vždy.

„Policisté, rádi bychom si vás vážili jako ochránce občanů, jako ty, kteří bojují proti zločinu. Jenže na vás je, aby jste si uvědomili, že ryba smrdí od hlavy a ta hlava se dnes jmenuje politické mafie, bez rozdílu která politická mafie, toužící po moci ,to je“.

Politické mafie v současnosti už dávno překročili Rubikon, tu pomyslnou čáru, za kterou nesmí. Dělají to zcela záměrně, bez pudu sebezáchovy a tudíž je zcela logické, že výbuch občanské nespokojenosti přijde. Bude záležet též na vás, zda si vyberete stát na správném místě, ve správný čas a za správnou věcí. Ten historický faktor se blíží velmi rychle, nejen u nás, ale minimálně v celé Evropě. Přijde zcela nesporně, poukazují na to všechna fakta a události.

„Není možné, aby migranti, teroristé a kriminální živly beztrestně útočili jak na občany, tak na celé policejní stanice a soudy ozbrojené migranty a kriminálníky propouštěly a trestaly policisty a občany, tak jako v Německu. Nejsme tak daleko od Německa a máme úplně stejné mafie u moci.“

Pokud to přijde, ( a ono to zde už je) občané budou potřebovat vás a vy budete potřebovat občany na své straně. To je klíčový, strategický a zásadní faktor. Pokud to přijde, stanou se hypotéky, služební mzda a slepé následování politického zločineckého systému nepodstatnými. Potom totiž půjde o životy, o svět, jak ho známe a političtí šmejdi z právě vládnoucích mafií budou poschovávaní v bezpečí.

 

Jindřich Tichý |šéfredaktor|předseda občanského hnutí Referendum ČSR|16.8.2018|free public|16.8.2018|

 3,505 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat