Reklama

Colorado v předstihu. V capitolu vystavili místo Trumpova potrétu Putina

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V americkém státě Colorado se v budově capitolu objevil v „síni prezidentů“ portrét Vladimíra Putina místo obrazu amerického prezidenta Donalda Trumpa. Fotografii „nového amerického prezidenta“ zveřejnil senátor státu Colorado Steve Fenberg na svém twitterovém účtu.

Senátor navíc doprovodil svou publikaci v Twitteru žertovným hashtagem „PutinpresidentUSA“
Podle portálu 9News, k incidentu došlo 26. června, uvádí ruský portál RIA Novosti. Neznámý vystavil v galerii portrétů amerických prezidentů obraz Putina na místě, kde měl být portrét prezidenta Trumpa.

Ve stávající chvíli Trumpův portrét chybí, protože peníze na jeho umístění ještě nebyly vybrány. Portál 9News tvrdí, že Fenbergem zveřejněná fotografie je skutečná a původní.

Zároveň ale také portál informoval, že podobizna Vladimíra Putina „nepřežila“ v capitolu dlouho: portrét byl takřka vzápětí objeven a odstraněn. Rovněž není znám osud fotografie ruského prezidenta. Kdo jeho portrét do kapitolu umístil, není zatím známé. Co je ale jednoznačně patrné z twitteru pana senátora Fenberga, že prezidenta Trumpa opravdu, ale opravdu „nemusí“.

 1,512 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat