Reklama

Další nezdařená akce «Rašagejt» od amerických «demokratů»

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Američtí «demokraté» se prostě s prohrou smířit neumí. Jako nevycválaní zlostní frocci hledají vinu všude kolem, jen ne u sebe. Tentokrát vyzvali stoupennci Clintonové prezidenta Trumpa aby zrušil schůzku s ruským prezidentem Putinem poté, co bezdůkazně obvinili (GRU) ruskou vojenskou rozvědku z nabourání počítačového systému jejich strany a ovlivnila americké volby.

Jednání obou prezidentů se podle ruské agentury Interfax stejně uskuteční, přesto, že demokraté vytáhli další, v pořadí už kolikáté, obvinění Ruska, jako obvykle, bez důkazů. Z Bílého domu také jednoznačně zaznělo, že schůzka se uskuteční v dohodnutím termínu.

V pátek 13. července obvinila prokuratura USA 12 pracovníků ruských zpravodajských služeb, kteří měli údajně nabourat počítačový systém Národního výboru Demokratické strany USA. Při čemž ovšem i zástupce generálního prokurátora USA Rod Rosenstein přiznal, že žádné důkazy o tom, že by hackerský útok ovlivnil výsledek amerických voleb v roce 2016, nejsou. Žalobu přesto přijal.

Kromě obvyklých bezdůkazných výkřiků, zní od demokratů i perly, které si nezadají s hafáním některých českými politiků či političek. (Například poslankyně Langšádlová navrhovala shodit jadernou bombu na Rusko). Senátor Chack Shumer pro změnu  vyzval Trumpa, aby zrušil schůzku s Putinem, «dokud Rusko nepodnikne konkrétní kroky aby dokázalo, že se v budoucnu nebude vměšovat do našich voleb». Být Vladimír Putin dostatečně zlomyslný, možná by se těch křiklounů mohl zeptat, jaké «konkrétní» kroky si asi tak představují. Tím spíš, že všechna obvinění vůči Rusku, ze strany nejen USA, ale i EU, postrádají jednu «drobnost» – jakékoli důkazy.

Republikánská strana navíc připravuje žalobu na prokurátora Rosensteina s tím, že je zaujatý proti prezidentu Trumpovi. Žaloba by měla odejít v pondělí 16. července. Republikáni ale nevyláučují, že vzhledem k summitu může být termín žaloby posunut.

Pro stanici BBC uvedla mlvčí Bílého domu Sarah Sandersová, že summit 16. července ve Finsku se bez jakýchkoli pochyb. Štěkot «demokratů» tak vyznívá nejen zcela naprázdno ale navíc hloupě a v jejich neprospěch. Protože kdo by volil hysterky do čela státu, zejména velmoci jako je USA?

 1,069 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,608 zobrazení celkem,  1,796 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,609 zobrazení celkem,  1,797 zobrazení dnes

Číst více »