Reklama

Tak jak je to s tím Ruskem? Jedni hovnaři nadávají, druzí hovnaři zneužívají? A kde je pravda? Uděláme si trochu selsky jasno?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak jak je to s tím Ruskem? Jedni hovnaři nadávají, druzí hovnaři zneužívají? A kde je pravda? Uděláme si trochu selsky jasno?

Hovnaři na jednu stranu……

Příklad 1)
Jedněm sráčům Rusko vadí a potřebují hromosvod, vykřikují křížem krážem kde jakou ptákovinu. Dokonce se pokouší popírat zásluhu Ruska na porážce Hitlera a nacistického Německa a 20 milionů mrtvých Rusů. Jako argument proti tomuto postaví skutečnou sračkovinu, že ruští vojáci v roce 1945 při osvobození znásilňoval naše ženy.

  • Jako by to bylo srovnatelné. Navíc takoví blbínci zapomínají ale na fakt, že pokud se to stalo, byl takový násilník z ruské armády na místě důstojníkem zastřelen. Jenže havloidům nakonec vadí i to, protože byl prý zastřelen bez řádného soudu.

Příklad 2)
Kdo nejvíc řve a čím to odůvodňuje? Nejsou to snad hovada z řad revizionistických komoušů z roku 1968, kteří v žoldu americké CIA zkoušeli převrat v roce 1968 a prostě se jim nepovedl? Slyším pořád slovo okupace. Rozstříleli nám Národní muzeum, přejeli auta a někde dokonce byli mrtví. Tak si to uvedeme na pravou míru?

  • Do Československa je pozvali především naši komunisti (pro změnu z druhé části tohoto gangu) a nejen je, ale celou Varšavskou smlouvu.

Příklad 3)
Rozstříleli prý nám Národní muzeum, protože se prý domnívali, že je to Český Parlament.

  • Aha, a nebylo to náhodou tak, že aktéři placení CIA strhli dav, pochodovali na ruské tanky a v ruce měli jen tak jako náhodou zápalné láhve s benzínem? Při čemž ruští vojáci, netuše o co vlastně jde, měli zákaz střílet do lidí a prostě jim stříleli nad hlavy a protože dav s benzinovými láhvemi pochodoval na Václavák zhora, tak v cestě střelbě nad hlavu se Národní muzeum nacházelo jen proto, že tam už dávno stojí? Takže podle kterýho vola se měl případný kulometčík nechat upálit benzínem?

Příklad 4)
Hovádka mluví o vojenské akci a okupaci Československa. Taky zvláštní, 250.000 armáda Varšavské smlouvy, dlouhý čas okupace.

  • A proč tedy celkově statisticky mrtvých je uváděno zhruba 100 osob, z nich většina byla z řad ruských vojáků, které povětšinou přejel ruský tank, protože se váleli pod tankem? To je divný nepoměr ke 1/4 milionové armádní okupaci a dlouhým měsícům přítomnosti , že?

Příklad 5)
Proč se ale ta hovádka kritizující Rusko vůbec nezmiňují, že americké vojenské divize stály připravené k invazi do Československa a proč měly ve výzbroji raketové nosiče jaderných zbraní, které hodlaly okamžitě umístit až na slovensko-ruské hranice?

  • Proč? (je třeba brát v potaz tehdejší dolet raketových nosičů). Takže jak je to, nechtěli nám náhodou tehdy soudruzi z USA začít tak trošku válku proti Rusku, kdy by byli schopni ohrozit Rusko jadernými střelami, ale kdyby Rusové poslali raketovou odvetu, nepadala by Německa, ale k nám? Divný plány soudruhů z Émeriky, což?

A teď pro změnu hovnaři na druhou stranu……

Příklad 1)
Od roku 1948 se traduje, že se v naší zemi ujali moci komunisti. Jenže jací komunisti? Do roku 1946 a 1947 byla statistika členů komunistického gangu 80% dělníků a 20% inteligence. V roce 1947 se ale najednou stala změna a členstvo v komunistickém gangu bylo najednou obrácené, přibližně asi 60% inteligentů a zbytek dělníci a pracující.

  • Copak se to stalo? Nic víc, nic míň, než ke komunistům nalezla většina úředníků střední třídy, pracující ale v období války pro Hitlera a protektorát. Věděli jste, že statní aparát za protektorátu musel složit slib věrnosti 3. říši a Hitlerovi? A šup, najednou po válce převlíkli kabáty a nasrali se ke komoušům? A od té doby se uvnitř strany rvali pořád, v padesátých letech, v roce 1968, v roce 1989 a rvou se do dnes jak v KSČM, tak ve všech ultra komoušských stranách dodnes. Odkud je nám to převlíkání kabátů povědomé? Že by se historie stále opakovala až do dnes? Znáte ten vtip, ne? „Hele komunista“ a odpověď je „A z který strany myslíš“?

Příklad 2)
Znáte zajisté to staré české přísloví, poturčenec horší turka. Od roku 1969 jsem měl v životě možnost vnímat toto přísloví v praxi, zejména potom v 70. až 80-tých letech. Zrovna k výročím osvobození od nacistického Německa.

  • Jako policisty nás povinně odeslali na schůze, kde jsem byl nejednou svědkem, jak přijel ruský vyšší důstojník, jeho projev k výročí konce války a uctění obětí byl stručný, jasný a velmi krátký. Zato naši slavní politruci a papalášská hovna měli projevy nejméně na půl hodiny, čím delší, tím větší „soustruh“ pardon soudruh.

Příklad 3)
Jak to máme dnes? Jsem nekomunista a proti tehdejším komunistům mám četnou averzi dost zásadního charakteru, protože to byla povětšinou debilní hovna u moci, plná karierismu s malými kosmetickými chybami, jednak to byli debilové, za druhé to byli bezpáteřní šmejdi, kteří by klidně sloužili i Hitlerovi. Podobnost s kolaboranty protektorátu z roku 1947 poněkud náhodná? Kam se ztratil ten prapůvodní dělník?

  • Dnes je Rusko zemí, která nemá s komunismem vůbec nic společného. Je to země, která se zvedá po devastaci americkými agenty Gorbačovem a Jelcinem. Mnozí nadávají na Putina, který Rusko pozvedl zpět na úroveň velmoci. Vlastenectví je v tom vidět a cítit na 100 honů. Tedy má moje sympatie, kéž by bylo nějaké české politické hovno aspoň z poloviny takové. Můžu Rusku smutně závidět jejich naturel, vlastenectví i Putina.
  • Je nás dost, co nejme zasraní pseudo-komunisti, s Ruskem a Putinem sympatizujeme a podporujeme ho a naprosto odmítám, aby si kdejakej poturčenej pseudo-komouš přisvojoval právo dělat si ze sympatií k Rusku monopol a svoji komunistickou propagandu. Tím myslím přesně karieristické ultra soudruhy poturčence z SPO Zemanovce, Zbytky, Mynáře, Veleby, socany z ČSSD Foldyny, Škromachy, Hašky, Rohanové, komunisty Skály, Filipy a kdejaké skupinky z ulice od tlampačů jako Kratochvíly a kýbl dalších utajených SPO soudruhů využívající s plnou hubou polopravd, ale taky je notně zneužívajících.

Příklad 4)
Takže stručně, Rusko dělá pronárodní politiku a to je mi sympatické. Putin zvedl svou zemi a národ kam právem patří, tedy na úroveň velmoci. Dělá tedy pro svou zemi to samé, co bychom měli dělat pro naší zemi my. A to je mi sympatické. Proto ho podporuji.

  • A k tomu patří i poslední hodně podstatný fakt. Rusko je nejsilnější slovanská země a i my jsme slovanská země a bezpečně mi je bližší bratranec (bez ohledu na rok 1968) než 1500 let germánského nátlaku na naši slovanskou hraniční zemi všemi možnými způsoby. Z Německa ještě za celá staletí nikdy nic dobrého pro tuto zemi nepřišlo. A z USA taky ne. Kdo si to neuvědomuje je poněkud ducha mdlého. Kdo si to nechce uvědomovat je buď idiot nebo kolaborant.

Příklad 5)
Nesmíme však zapomínat na české přísloví poturčenec horší Turka. Je mnoho těch, co se již s předstihem, stejně jako kdysi, hlásí k Rusku takovým způsobem, že z nich vychcanost přímo tryská a rádi by si pro-ruské sympatie přivlastnili s cílem vytřískat z toho „pro-komunistickej a pro-socanskej kapitál.“ Cítí změnu a chtěli by zpátky komunistickou moc. Jenže milí soudruzi, posrali jste to tenkrát, zavedli jste havlistán a můžete za 28 let marasmu a chcete to posrat znovu.

Takže pseudo-soudruzi z ulice, povětšinou konfidenti SPO a komunistů, ani občané a vlastenci této země a dokonce ani to Rusko s vámi nechce mít nic společného.

 

Jindřich Tichý  | šéfredaktor| předseda Referenda ČSR| 9.5.2018| free public|

 3,569 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,779 zobrazení celkem,  1,967 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,780 zobrazení celkem,  1,968 zobrazení dnes

Číst více »