Reklama

Co má společného podvodná pseudo-revoluce v roce 1989 a současný Havlistán? Že by ty „stejný šmejdy a jejich pohrobky?“?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Co má společného podvodná pseudo-revoluce v roce 1989 a současný Havlistán? Že by ty „stejný šmejdy a jejich pohrobky?“ ?

(Převrat v roce 1989 a co vše připravily a naplánovaly Česká tajná služba (STB), americká tajná služba (CIA) a sovětská tajná služba (KGB) … ???

 • V roce 1987 až 1989 jistí pracovníci státních složek STB, KSČ a ZAMINI zajistili podle informací z jistých zdrojů vyvezení až 700 miliard Kč do švýcarských bank.
 • V roce 1989 stejné složky zajistily fingovaný převrat a předání moci předem připraveným figurkám (Havel, Dietnsbier, Rychetský, Žantovský, Ruml, Šustrová a kýbl dalších více či méně postavených.
 • Pro další převzetí moci v ČR tajné služby připravily, určily a obsadily celé politické spektrum na vládnoucí straně. Zejména potom ČSSD se Zemanem, Špidlou, Rychetským,  Tošovským, Kavanem, , ODS s Klausem, Topolánkem, Benešovou, Fialou, KDÚ-ČSL s Kalouskem, Bělobrádkem, Hermanem, KSČM s Filipem, Dolejšem, TOP 09 se Schwanzenberkem a Kalouskem. Jeden vlastizrádce jako druhej.
 • Aby soudruzi neponechali nic náhodě, tak dále a postupem času vytvořili a obsadili i opoziční strany, Republikány, Zelené s Bursíkem, dále v budoucnu Věci veřejné s Bártou, Úsvit s Bártou, DSSS s Vandasem, Národní stranu s Edelmanovou, Národní demokracii s Bartošem, Rozumné s Hannigem, Občany 2011s Adámkem, Asociaci národních sil s Vítovou, Patrioty s Vítkem a zejména SPO Zemanovce s Mynářem, Zbytkem, Velebou, Doubravou a plným pytlem provokačních konspiračních skupin a v pozadí propojené s ČSSD Škromachem a Haškem a mnohými dalšími. Nezapomeneme ani na Řád národa a Zicklera, velmi blízkého ultra-soudruhům z SPO Zemanovců.
 • Tento plán kontrolovat vládnoucí i opoziční strany a alternativy se vyvíjí a uplatňuje do dnes. Mnozí nebudou souhlasit, ale je třeba si uvědomit, že estébáci a soudruzi bandité neponechávají nic náhodě a své konfidenty a pohrobky umí umístit opravdu kamkoliv.

Co mají tento stav od tehdy až dnes společného?

 • Je to jednoduché, ty samé lidi. Ty samé soudruhy a ty samé estébáky. V celém procesu je zapojeno mnoho osob, stran, skupin, inciativ, aniž by vůbec tušili, že jsou jen hrací kostkou domina soudruhů KSČ a STB, zaprodaných celému řetězci amerických a německých tajných služeb. Ruské tajné služby po příchodu V.Putina z tohoto celoevropského mega-tunelu na občany celé Evropy vystoupily a vydaly se vlastní suverénní cestou a pomalu čistí svou zem od vlivu amerických a euro-globalistických tajných služeb.
 • Na naší české scéně jsou to však stále ti samí soudruzi šmejdi, ty samé neokomunistické tlamy a ksichty, které přisluhují dlouholetému celo-evropskému plánu globalistických banksterů a jejich politice. Je-li třeba, vyrobí nějakou tu novou hvězdičku politické mafiánské scény. Stačí si prostě zanadávat do megafonu a ukázat se plebsu, který nadšeně tleská a fandí, jako ti fanoušci na fotbale. A nějaký ten konfident je hned hrdina nemyslícího tupého davu.

Abychom nezapomněli na 3 subjekty na naší politické scéně.

 • Piráti jsou nastrčenou politickou stranou, z části řízenou tajnými službami a z část patřící nové 8. světové velmoci. Sedmou velmocí byla vždy prezentována média, tisk, televize, film, rádio. 8. narůstající velmocí je však software a hardware, počítače, programy, programátoři a technologie. A v nejbližší době, pokud už nejsou, tak za krátko budou nejsilnější velmocí a loutkaři na světě. Otázkou je, kdo je řídí a zda je vůbec někdo řídí.
 • SPD je stranou vzniklou z části na základě celoevropského vývoje, s nedostatkem v programu, s nedostatkem schopných lidí a především věrných lidí ve funkcích a postech. V současné době probíhají přípravy a pokusy ovládnout toto politické hnutí zejména ze strany ultra-soudruhů z SPO Zemanovců a souběžně k pokusům nakoupit reprezentanty SPD alespoň do té míry, aby hlasovali pro návrhy zákonů ve prospěch politických mafií, ANO, ČSSD a Bruselsko-německo-americké zájmy.
 • ANO i s Babišem je trochu mimořádná hra části ultra-komoušů a estébáků s vlivem PPF, Penty a lidmi majícími přístup ke komunistickým kontům ve Švýcarsku, hrající si svou vlastní vyšší hru. Jak je všeobecně známo komouši a estébáci se vždy mezi sebou rvali jako koně, takže je taková trošku jiná hra s neméně hnusným výsledkem pro naší zem.

Malý kosmetický problémek je ale zase ve společném jmenovateli a tím jsou zase lidé a zase jsou to náhodou ultra komouši, ultra socani a ultra šmejdi pocházející z roku 1989.

 • Nebo jsme během článku zapomněli na 700 miliard, kteří soudruzi komunisti ukradli do Švýcarska? Za co myslíte, že se rozjel asi tak Babiš s jeho ANO? Za co soudruzi pohrobci nakupovali ve Velké a Malé privatizaci? A co pan Klaus, PPF, Penta, topné oleje? A co pan Valenta, pan z Juty a dalších privatizovaných státních podniků? Kde vzali na masokombináty, mlékárny, lukrativní fabriky a kde vzali jistí investoři na mnohé pozemky, které vytunelovali a pak je dokonce za miliardy prodávali zpět státu?

Nejsou snad všichni za posledních 30-let českého marasmu nadšenými kamarády a pokud jsou soupeři, tak jen naoko jako divadelní scénář pro plebs, pro občany?

Komunistické gangy z před revoluce se jen rozpadly do mnoha a mnoha stran a straniček. Dnes hrají vedoucí úlohu ilegálně, pěkně schovaní v pozadí a řídí z pozadí jak ty své kolaboranty z ČSSD, ODS, TOP09 tak i ty druhé, ultra soudruhy z SPO, kteří zase řídí Řády národa, Rozumné, Národní demokraty, Dělnické strany jako účelově hýčkané opozice.

Proč? Komu není ještě jasné, že proto, aby nevznikla náhodou nějaká skutečná alternativní opozice občanů a náhodou jim nenarušila ty jejich mocenské a volební podvody, jejich moc a pro-bruselské sviňárny.

 

Jindřich Tichý  | šéfredaktor| předseda Referenda ČSR| 10.5.2018| free public|

 2,901 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,199 zobrazení celkem,  1,058 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,192 zobrazení celkem,  587 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,200 zobrazení celkem,  1,059 zobrazení dnes

Číst více »