Reklama

Pozvala německá kancléřka vražedný nástroj Evropy?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Podle listu Daily Mail dochází v Anglii každý 19 minut k napadení mačetou ze strany muslimských migrantů. V důsledku jejich neadekvátního násilného chování se Evropané v řadě zemí vyzbrojují noži, mačetami i střelnými zbraněmi. V Anglii prý mladí lidé už po jednom vycházejí málokdy. Židé, ženy a homosexuálové se stále častěji stávají terčem útoků migrantů. Západ už bije na poplach, ale česká vláda se přijímání migrantů nebrání. Jsou jí pochvaly Západu či kapsy jejích členů a příznivců bližší než bezpečí vlastního národa?

Cílem útoků se v Evropských zemích stále častěji stávají i Židé. Muslimští imigranti nejen že slovně vyhrožují místním Židům v Anglii, Holandsku, ale stále častěji dochází k násilí. V Německu, to dokonce donutilo k aktivnější rétorice německou kancléřku Angelu Merkelovou. Ta prohlásila, že antisemitismus je pro Německo nepřijatelný. Že právě na její pozvání tito migranti přicestovali do Evropy nechala „skromně“ bez komentáře. Násilí na Němcích frau kancléřce zřejmě tak důležité  nepřipadalo, stejně jako vrcholným politikům v dalších evropských zemích vůči vlastním občanům.

Skutečnost, že česká vláda nejen že ignoruje vývoj v Evropě, ale dokonce místo zpevnění českých hranic nenápadně občanům v posledních dnech sděluje, že ČR přijme 10 tisíc migrantů, hraničí s pokusem o ohrožení vlastního národa. Tím spíš, že počet 10 tisíc je v republice už zjevně dávno překročen. Přesto premiér v demisi Andrej Babiš vyhledává spojenectví s ČSSD, která od počátku podporuje invazi migrantů do naší země. A zjevně vůbec nikoho z nich nezajímá názor českého občana, který většinově o toto „obohacení“ rezolutně nestojí. Bude český volič skutečně Andrejem Babišem oklamán do té míry, že bude muset kvůli vlastizrádné vládě bránit holý život?

V této souvislosti je už i slepému jasné, že halasná rusofobie a nenávistné projevy proti ruskému prezidentovi jsou jen kouřovou clonou pro zakrytí skutečného nebezpečí, které do naší země míří z Blízkého východu a Afriky. Nebezpečí, před kterým Tomio Okamura, Martin Konvička a další vlastenci varovali ještě před tím, než doznalo akutní formy. Západ už začíná toto nebezpečí vnímat, ale česká vláda lokajsky plazící se před Západem ho (nejspíš podle evropských pokynů) vidět odmítá. Raději obětuje vlastní národ, než aby přišla o své západní příznivce a plné kapsy. O nic jiného jim nejde a nikdy nešlo. Proto je každý vlastenec šmahem označován za extrémistu a jev nežádoucí. „Národní hosté“ se ale navíc mohou stát i zbraní v rukou vlády. Zbraní proti vlastním lidem.

 1,301 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,594 zobrazení celkem,  1,782 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,595 zobrazení celkem,  1,783 zobrazení dnes

Číst více »