Reklama

Občanské-referendum A Dost! Republiku zpátky občanům. K čemu všemu ještě slouží hnus jménem ne-lidské české exekuce?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Občanské-referendum A Dost! Republiku zpátky občanům.

K čemu všemu ještě slouží hnus jménem ne-lidské české exekuce?

→ Český právní řád nastavil legislativu, zákony k provádění exekucí. O tom, že je to zlatý důl pro exekuční a právnickou mafii a všechny, kdo jsou, je na černé na bílém. Od politických mafií až po hyeny, které z toho žijí.

→ O tom, že je i v řadách občanů dost hyen, které využívání exekučních zdrojů a zoufalého stavu spoluobčanů ke skupování exekučně zabavených majetků nemusíme ani diskutovat. Vidíme to kolem sebe. Jenže dokud se nás to netýká, děláme, že to nevidíme. Dokud se nás to nedotkne osobně. Sakra, to jsme národ, že?

Kdo nám tento nechutný a neúnosný stav vytvořil…..

→ Nevyhnu se výrazu„šmejdi z bankovních, politických a justičních mafií“, kteří stvořili mafii exekuční a pomalu připravili zákony v tom stavu, v jakém jsou a díky nimž hrabou do majetku občanů takovým stylem, že i ten největší bandita je proti tomu břídil.

→ Nevyhnu se výrazu „šmejdi z poslanecké sněmovny, poslanci a senátoři“, kteří v zájmu bankovních, politických a justičních mafií ta pravidla a zákony pro exekuce a jejich průběh schválili. Nebo jsou snad poslanci v Parlamentu debilové, co nechápou důsledky svých činů v plošném měřítku na národ? Tak debilní zase až tak nejsou.

Jaké to má ještě důsledky, kromě toho, že to likviduje životy stovkám tisíc rodin a lidí a zahání za hranici existence, bere jim to celou životní perspektivu a vyrábí statisíce zoufalých rodin a lidí

→ Poslední dobou jsem přišel k pochopení jedné věci, která se děje již dlouho, děje se potichu kolem nás a neprobíhá jen jako samovolný důsledek exekučních podmínek v této zemi.

→ Čím dál tím více se při vedení občanského hnutí potkávám osobně se stovkami lidí, kteří pracují zejména v Anglii, Irsku, Rakousku a hlavně Německu. Člověk by řekl, to je normální, jdou za lepším. Jenže ono to tak úplně není. Nejméně polovina těchto lidí je postižena exekucemi tak silně, že jsou zahnáni k existenčnímu řešení a do té ciziny nejdou jen kvůli lepšímu příjmu, ale především proto, aby vůbec nějaký měli.

→ Ať by dělali, jak by dělali, pracovali jak pracovali, v naší zemi by jim exekuční mafie sebraly vše a v lepším případě by živitelům rodin ponechaly jakýchsi 5-6 tisíc na existenci, z čehož neuživí ani sebe pod mostem, natož rodinu. Jak tím uživí rodiny a výchovu dětí, další mladé české generace a budoucnost českého státu, nemusím asi vysvětlovat.

→ Utíkají pracovat do ciziny, protože tam na ně český exekutor nedosáhne. Utíkají tam pracovití lidé, řemeslníci, odborníci a lidé co něco umí a hlavně se jim chce pracovat.

→ Jako předseda hnutí Referendum ČSR a Občanské Referendum, A Dost! Republiku zpátky občanům obviňuji české kolaborační vlády, poslance a senátory Parlamentu, dřívější i současné, stejně jako politické mafie, které toto vše vyvolaly a vytvořily.

→ Obviňuji je, že svým jednáním přivodili tento stav nejen z hamižnosti a vlastní debility, ale též záměrně, protože vyhání pracovité, odborné a vzdělané lidi naší země do ciziny tak, že nastavili neúnosné podmínky k životu a těmto lidem nic jiného nezbývá.

→ Obviňuji je z toho, že tento doslova destrukční stav pro naši zemi vyrobili záměrně, aby zajistili našim sousedům v Evropské unii dostatek odborných pracovních sil, protože tito takzvaní Euro- sousedé nemají dostatek odborníků a kvalitních pracovních sil.

→ A u nás doma zůstávají posranci parlamentu, političtí mafiáni, hyeny na ně nabalené a na straně druhé čím dál tí menší zbytek pracujících lidí, méně a méně odborníků a řemeslníků a samozřejmě miliony nemakačenků a příživníků.

→ Proč nejsou vytvořeny u nás v ČR důstojné podmínky pro práci a obživu srovnatelné s tou takzvanou bratrskou EUropou? Proč u nás nejsou snesitelné exekuční podmínky, jako v té EUropě?

→ Obviňuji celé vládnoucí mafie, politické mafie, parlamentní poslanecké mafie. Vy jste to udělali úmyslně, udělali jste to pro svůj prospěch a udělali jste to jako čistokrevní kolaboranti v zájmu úplně cizích zájmů.

→ Nevykradli jste jen stroje, suroviny, průmysl a hospodářství. Vykradli jste a stále vykrádáte i občanské a pracovní zdroje této země. Vykrádáte v důsledku i lidský národní kapitál této země.

→ Všechny ty vaše „hnus zákony“ a podmínky k životu, i s důsledky, jste vyrobili plíživě, potichu a zcela záměrně, bez ohledu na osud této země a národa. Ve svém hyenistickém i cizím zájmu. Jste zločinci.

 

Jindra Tichý st. |31.10.2017 | šéfredaktor| zastupující předseda Referenda ČSR| koordinátor Občanského referenda | free public |

 5,188 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 831 zobrazení celkem,  359 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 832 zobrazení celkem,  360 zobrazení dnes

Číst více »