Reklama

Kdo je kdo? Kdysi tajné služby oblbly národ a ten si sebevražedně vycinkal pod taktovkou mafiánů Havla

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Kdysi tajné služby podvedly národ
a ten si sebevražedně vycinkal pod taktovkou mafiánů Havla. Lidé se k němu upjali jako k modle, ve slepé víře plné nadšení a naděje. Situace se dnes opakuje.
A jak to dopadlo?
Nainstalovali nám hlavní politické strany a jejich vůdce, Klause v ODS, Zemana v ČSSD, Kalouska v KDU a TOP09 a KSČM s Filipem, Dostálem, Špidlu, Tošovského, Grosse, Sobotku. Jako doprovodné oddíly nám nainstalovali Chartu 77, Zelené s Bursíkem a dnes s imbecilem Stropnickým, Piráty s Bartošem a stvořili jako další etapu politické mafie hnutí SPD s Okamurou a Fialou a vůbec všechny další. A lidé to opět žerou ten hnus jako kebab nebo hamburger z McDonalda.
V týlu si nechali?
Žantovského, Rumla, Rychetského, Šabatovou, Pitharta, Dlouhého, PPF a jako talismany mafie Bakalu, Babiše a další hajzly, co se mi je nechce ani jmenovat. Bez rozdílu všichni. Není mezi nimi jediný, co by kdy za 28 let kopal za tuto zemi a občany.
A co lidé?
Lidé dost dlouho naprosto naivně až nábožensky zbožňovali  Havlovu modlu, což u mnohých přetrvává do dnes, ačkoliv je to jeden z největších vlastizrádců a kolaborantů našich dějin. Většina národa už pochopila a důsledkem je občanská a společenská frustrace, projevující se všemi možnými směry, od letargie, apatie až po extrémní nálady, ne nepodobné selským bouřím sedláků od Chlumce.
Dnes se situace opakuje.
Politické mafie a tajné služby připravily úplně stejně, jako tehdy, vlastizrádce Havla, další modlu pro lidovou nespokojenost. Okamuru a s jeho Úsvitem, poté s jeho SPD. A lidé zase slepě věří, tak jako tehdy, když cinkali za Havla. Nechtěli věřit tenkrát, že Havel je vlastizrádná hyena. Nechtějí věřit faktům ani dnes.
Nechtějí věřit ani dnes
že Okamura se nenarodil sám od sebe, ale že byl stvořen ryze účelově pro budoucí plány politických mafií. Mám otázku. Prohlédnou podvedení občané tento další podvod až za 28 let? To si ale potom podepíší vlastní rozsudek otroctví, smrti a marastu.
Mnozí se mnou nebudou souhlasit,
ale tato země, její obyvatelé mají jeden velký problém. Podléhají populismu, zbožňování ikon a model a volají po spasení mesiášem. Ideální půda pro vychcané politické mafiány, kteří toho samozřejmě velmi účinně využívají. Aniž by se lidé sami snažili přemýšlet objektivně, aniž by se snažili přemýšlet sami a respektovali všechna logická fakta, které mají při tom před očima.
Kdo si naivně myslí,
že politické mafie, miliardáři a nadnárodní koncerny, včetně Bruselu nechají naši zem nám, jen tak, abychom si dělali to co sami uznáme za vhodné, je skutečně hlupák a ovce na špagátě právě politickým mafiím.
Nezapomeňte,
nebude se vám to líbit, ale z historie to nelze vymazat, že i Zemana stvořily politické mafie, které dosadily Havla. To je nesporný historický fakt. Zeman je z dílny té samé mafie.
Je zcela pochopitelné,
že se lidem líbí, je populární. Inteligentní byl vždy. Jenže populární slova, která říká, cesta do Číny a podpora Ruska jsou jen slova. Ačkoliv mnohým líbivá. Nemohou ale smazat ten historický fakt, kdo je Zeman a odkud pochází a kdo ho stvořil. Takže další slepá víra. Nikoliv pečlivý úsudek na základě faktů.
Zeman je bezesporu
to nejmenší, inteligentní zlo, které můžeme přijmout a dokonce ho musíme podporovat, protože jakákoliv jiná varianta z řad kolaborantů je nepřípustná. Ale i tato fakta jsou rozestavěné šachové pozice, které nestvořili ani občané, ani Zeman. On je jejich součástí. Je třeba si uvědomit, že Zeman je inteligentní. Proto je mu nad slunce jasné, že jeho současná prezidentská kariéra je u konce z jednoho prostého faktu. Tím je jeho zdravotní stav. Víme to my, ví to on.
Vzpomeňte si na tento článek,
nebude to dlouho trvat, co říkám, že bude následovat. Zeman bude neustále kandidovat na funkci prezidenta. Až do poslední chvíle, kdy kvůli neustále zhoršujícímu stavu oznámí odstoupení z kandidatury na prezidenta a jako svého doporučeného nástupce označí Okamuru.
Proč?
Protože Okamura je nasazená veš politickými mafiemi. Tak totiž tvoří politické mafie potichu budoucnost. Zeman to ví. Pochází ze stejné dílny těch, co ze shora tahají za špagáty. Je mi líto, ale tak to je. Kdyby to tak nebylo, už dávno by měl vedle sebe svého náhradníka a nebránil by se tomu jej připravovat. Připravuje Okamuru opět v zájmu sil z pozadí, ne v zájmu občanů této země. Jak říkám, nelamentujte zbrkle, nenadávejte, zapamatujte si, co jsem zde napsal a zanedlouho si na to vzpomeňte a potom posuzujte, jestli jsem se spletl.
Tento výklad
samozřejmě nepochází jen z logické analýzy, ale i z uniklých informačních zdrojů z těch nejvýše usazených mafií. Vy si jen zanedlouho porovnejte, zda se to skutečně tak stalo.  Pokud by náhodou Zeman zdravotně vydržel, budu ho nejspíš volit i já, jiné možnosti zatím prostě není, protože nás šachová partie mafiánů do tohoto postavení dostala a drží nás v ní i nadále.
Pokud Zeman provede
to, že za sebe nastrčí Okamuru na poslední chvíli, nebude čas hledat skutečně zdravého, inteligentního, občanského kandidáta na prezidenta.
Volte tedy Zemana, ustojí-li to.
Ale hledejte už dnes náhradníka, pokud to Zeman zdravotně neustojí. Hledejte občanského důstojného a inteligentního náhradníka, lídra který bude stejný jako Zeman a navíc bude ještě vhodnější a lepší. Hledejte náhradníka, který spojí lidi 67% občanů z prava, zleva, odkudkoliv. Potom mají občané šanci vyhrát.
→ Protože Okamura tím občanským náhradníkem zcela bezpečně není. Je jen další loutková postava jako Havel, v režii tajných služeb celé Evropy. Je to podvod, na který mají důvěřiví nespokojení voliči skočit. Pozadí je však zcela jiné.
..
.
Jindra Tichý st. | 31.10.2017|šéfredaktor |předseda Referenda ČSR  Občanské referendum A Dost! Republiku zpátky občanům| free public|

 1,980 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,732 zobrazení celkem,  1,010 zobrazení dnes

Číst více »