Reklama

Demokracie znamená plácání nesmyslů?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak jsem si přečetla článek http://www.obcansky-tydenik.cz/cesky-jazyk/#comment-292 a až se mi zatajil dech. Tohle znám už skoro rok z Primy a z jejich vyloženě recesistického webu http://cool.iprima.cz/pravdive-zpravy/clanky/ceka-cestinu-revoluce-eu-chce-zrusit-pismeno-r-pry-kvuli-zjednoduseni. Docela hodně mě štve, že je někdo tak nezodpovědný a takovýmto článkem dehonestuje dobrý projekt, kterým bezesporu Občanský týdeník je.

Paní autorka patrně nepochopila, že ten web Primy je recese. Ani ji nenapadlo, že tam mají články typu „Velké vánoční stromy musí z ulic! Jejich stavění je nelegální, budou se vracet do lesů!“ nebo „Testy vlastenectví jsou konečně tady! Lidé budou zkoušeni, zda jsou opravdovými Čechy“, což svědčí o nadsázce. A stejný to je i u toho článku s písmenem „Ř“.

Jako zdroj textu jsem se dočetla, že se jedná o Profimedia. Profimedia je fotobanka, která nešíří žádné texty, rozhodně ne tento, takže další mínus. Tímto bych tedy chtěla apelovat na to, ať každý další „redaktor“ zváží příspěvek, který sem dá. Někdy je méně více a šíření lží není demokracie, je to jen a jen šíření lží.

 1,431 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,621 zobrazení celkem,  1,809 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,622 zobrazení celkem,  1,810 zobrazení dnes

Číst více »