Reklama

Demokracie znamená plácání nesmyslů?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak jsem si přečetla článek http://www.obcansky-tydenik.cz/cesky-jazyk/#comment-292 a až se mi zatajil dech. Tohle znám už skoro rok z Primy a z jejich vyloženě recesistického webu http://cool.iprima.cz/pravdive-zpravy/clanky/ceka-cestinu-revoluce-eu-chce-zrusit-pismeno-r-pry-kvuli-zjednoduseni. Docela hodně mě štve, že je někdo tak nezodpovědný a takovýmto článkem dehonestuje dobrý projekt, kterým bezesporu Občanský týdeník je.

Paní autorka patrně nepochopila, že ten web Primy je recese. Ani ji nenapadlo, že tam mají články typu „Velké vánoční stromy musí z ulic! Jejich stavění je nelegální, budou se vracet do lesů!“ nebo „Testy vlastenectví jsou konečně tady! Lidé budou zkoušeni, zda jsou opravdovými Čechy“, což svědčí o nadsázce. A stejný to je i u toho článku s písmenem „Ř“.

Jako zdroj textu jsem se dočetla, že se jedná o Profimedia. Profimedia je fotobanka, která nešíří žádné texty, rozhodně ne tento, takže další mínus. Tímto bych tedy chtěla apelovat na to, ať každý další „redaktor“ zváží příspěvek, který sem dá. Někdy je méně více a šíření lží není demokracie, je to jen a jen šíření lží.

 1,390 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,232 zobrazení celkem,  1,091 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,211 zobrazení celkem,  606 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,233 zobrazení celkem,  1,092 zobrazení dnes

Číst více »