Reklama

EET, fašismus zájmových skupin a korporací cestou státních úředníků na základě metodických pokynů, přes čáru Ústavy?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Reakce na článek  komentáře na facebooku .. Žádné slitování a shovívavost. Bojkot EET se nevyplácí

Už někoho napadlo, jak je definována pravomoc kontrolního orgánu v právním pořádku ČR? Je to institut agent provokatér, kterým kontrolní orgány postupují? Smí vůbec kontrolní úředník takto postupovat, nebo už jsme ovce, a protože nás již léta honí z ohrady do ohrad, tak přestáváme vnímat, v čem má postup úředníka oporu v zákoně a v čem již zavádí jen fašistické a nevolnické metodické praxe jednoho ministra?
 →
Je provokace úřední osoby, kontrola na zapřenou legitimní? Napadlo někoho, že by měl asi úředník postupovat tak, že přijde, představí se, prokáže se a vyžádá si součinnost kontrolovaného subjektu a to v podobě odpovědné osoby? Máme tu tisíce právníků, kteří by bez problémů mohli sdělit kdekoliv jakkoliv veřejnosti, zda je to vůbec legitimní a zda není.
 →
Proč právníci drží hubu? Toť otázka. Nebo už jsme v tom fašismu až po uši, že nás ani nepadne, že to je fašismus  v plném provedení a mnozí si dodnes přiblble myslí, že fašismus je přece německej voják v helmě. Kulový s přehazovačkou.
Fašismus je vláda zájmových skupin a korporací, kteří si zákony vykládají po svém, kteří si diktují zákony po svém,  zneužívají státní moc po svém a bez ohledu na to, jak hluboko zašlapou Ústavu do země. S kecy o ušetřených milionech, což stejně není pravda, ale že utíkají miliony milionů, přesněji biliony (podle velké soustavy), což je tisíce miliard, mimo státní rozpočet někam do pryč bezedné studny Evropské banky cestou nadnárodních spolků za asistence České národní banky, (jenom asi kterého národa, národa banksterů,?),  které daní jen torza ve vykazovaných daňových základech, to nám pán minister nerozpráva.
 →
Je li tato praxe alá kontrolní provokatéři a prosazování fašistických protiústavních pseudo-zákonů nelegitimní, je potom fašismem, potom Andrej Babiš a jeho strana ANO jsou fašistická zájmová skupina. Propagace fašismu a nacismu a jiná hnutí směřující k popření Ústavou zakotvených svobod a základních práv je trestná. Navíc odporuje Ústavnímu zákon č. 2 Listině práv a svobod i v tom, že zákony musí šetřit podstatu. Nechápe snad ta banda lemplů a ignorantů v Parlamentu, že jsou tam na hlídání Ústavy a ne na její zašlapávání 100 metrů pod zem?
 →
Nechápou snad , že šetřit podstatu v zákonu výslovně pojmenovaném Listinou práv a svobod je právě šetřit tuto podstatu? I ten největší debil na poslední tramvajový zastávce chápe, že Ústava je Ústava a zákon je nejen podřízen Ústavě, ale nesmí jí především odporovat a popírat. Zákon není výjimka z Ústavy, zákon je Ústavě podřízen.
 →
Nerespektování Ústavy rukou zákonodárců je odstraňovaní demokratického pořádku. Pravdou je tedy, že zákonodárci odstraňují demokratický pořádek, zakotvený v Ústavě. To také praví Ústava.
 →
Co fňukáte lidi o EET, když toto pošlapání Ústavy je jen jeden z mnoha věcí, které tato vláda zájmových skupin a korporací v plné definici fašismu předvádí ve Vládě i Parlamentu a kterou si my lidé neumíme bránit.
 →
Nic jiného nečekejte, než jen další a další fašistický zákon zkorumpovaných parlamentních figurek, kteří si v zájmu svých kmotrů dělají se zákony co chtějí. Už mne nebaví poslouchat pořád ty ufňukané hlášky kvičících podsvinčat. Neumíme si bránit svoje práva, tak co potom chceme. Fašismus je fašismus a s tím je třeba bojovat a ne ho jít znovu volit, bez ohledu z které mafiánské strany je uplatňován.
→→
Jindra Tichý st. |šéfredaktor|12.2.2017|free public|

 

 1,343 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,241 zobrazení celkem,  769 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,242 zobrazení celkem,  770 zobrazení dnes

Číst více »