Reklama

Trošku zamyšlení nad různými skupinami a skupinkami, které by rády dělaly revoluci.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Trošku zamyšlení nad různými skupinami a skupinkami, které by rády dělaly revoluci.

1) Zajisté jsou skupiny, které to asi myslí dobře, jenom provedení je jako neřízená střela s cestou do zdi.

2) Zaručeně jsou i takové skupiny, kde se najdou lidé s dobrými úmysly, jen jsou poněkud ředitelé zeměkoule a dílem i lidé, co cítí v blízku radikální změny a snaží se připojit k proudu ze zištnosti.

3) Zaručeně se mezi všemi skupinami najdou četní rezidenti, agenti, provokatéři a udavači, tak jak tomu bývalo dříve, protože jak známo, BIS je pohrobkem STB a tam žádní blbci nebyli.

4) Zaručeně jsou i takové skupiny, které mají za úkol provokacemi zmapovat a evidovat případné revolucionáře schopné revoluce, k čemuž vytvářejí operativní kombinace a provokace a právem můžeme říci, ti největší křiklouni jsou řízenými rezidenty.

Proč? Ještě jsem neviděl při mém životě, a byl drahně bohatý na zkušenosti, že by nějaký skutečně schopný a aktivní odpůrce tohoto režimu a EU prošel do čela kterékoliv z těchto skupin, co jich tu máme a kterým (ne vždy ) ale často kraluje skupinka dementních ultra-komunistů, kteří dělají svou rádoby komunistickou propagandu tak vehementně a psychopaticky, že vlastně komunistům podrývají postavení. Proč? Protože každý si řekne, jestli tito debilové mají strašit návratem komunismu, panebože chraň nás. Protože to je jako by je školil agent Schwanzenberk, v tom jak mají škodit. Tedy žádní komunisté, propracovaná havlistická mafie.

Ne, že by komunisti, sluníčkáři, havloidi, kalouskovci, někteří okamurovci, Holešovská výzva nebyli všichni stejní. A skutečně chraň nás bůh, a to jsem ateista, jestli ti lidé jsou skutečně tak blbí a hysteričtí, jak jsou. Věřím, že je to jejich úkol a ten plní odpudivě svědomitě. Provokují, jsou snad všude a všechno co kde je, diskreditují.

Nebo si vážně myslíte, že STB byla banda hlupáků (nebavím se o morálních hodnotách, tu u tajné služby nenajdete nikde).

Položme si otázku. Myslíte si, že ti, co dokázali řídit špinavost v roce 89 a dále, co se tu děje, míněno samozřejmě v klíčových a historických etapách, že by si dnes nechali vzít žezlo, iniciativu, vítr z plachet a moc ve státě jen tak lehce a jenom proto, že na Václaváku demonstruje několik desítek naivních, vyřvávajících komunistická nebo antikomunistická hesla? To asi nebude to pravé ořechové, že?

Tedy, kde je pravda, kdo s touto zemí manipuluje, k jakému obrazu? Nejde jen o nás. Tak jak světové rozvědky řídily pseudo-revoluce tehdy v celé Evropě, tak připravují řízené a koordinované cíle i dnes v oné EUropě.. Možná na chvíli povolí uzdu, nejspíš proto, aby vzápětí utáhli udidlo ještě víc. A běda, když se ozvete.

A chraňme se regulované nebo polovičaté a neúplné  přímé demokracie a zeptejme se, jak by to asi dopadlo, kdyby naše všemocná média zmasírovala tento náš národ ovcí, navíc prodejných za jakoukoliv sociální dávku nebo kus buchty, třeba z Bruselu, tak, že bychom si zvolili v nějakém jednoduchém triku vlastní zánik a připravili naše potomky o naši zem. Myslíte, že to je až tak neuvěřitelné? Počkejte až budou naše ulice plné multikulturního čehosi a ti budou říkat, já jsem tu doma, Brusel mě sem poslal. A vy vypadněte.

Jindra Tichý st. | šéfredaktor | 2.12.2014 | z archivu Má Vlast | free public|

 1,651 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 729 zobrazení celkem,  257 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 730 zobrazení celkem,  258 zobrazení dnes

Číst více »