Reklama

PF .. Novoroční přání 2017

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Přátelé, kamarádi, spoluobčané, vlastenci.

Do nového roku bývá zvykem všem přát, aby ten příští rok byl lepší, než ten právě končící. Za normálních okolností bych si to teď přál i já, ale nemohu se ubránit pocitu, že by to vyznělo falešně.

Osobně bych si přál, aby jsme se v příštím roce měli alespoň tak, jako alespoň před pěti lety. Proč to vůbec píšu? Protože ještě zhruba před pěti lety jsme měli možnost zabránit vývoji, který dospěl až do současného stavu věcí. Tehdy se ještě dalo zabránit migraci muslimských agresorů do Evropy, tehdy bylo ještě možné chodit beze strachu na vánoční trhy, sportovní utkání, a nebo do divadel a na koncerty. Bohužel jsme ale zvolili ve volbách zástupce, kteří si ze svých postů udělali svoje korýtka, a nehájí zájmy svého lidu, ale zájmy různých nadnárodních společností, které si z migrace vytvořily výhodný obchod. Bílá civilizace se nezadržitelně blíží svému konci, a černá, která by jí snad měla postupně nahradit, ta nikdy nebude pracovat na zvelebování toho, čeho jsme jako bílá rasa ve světě dokázali. Ta nebude nikdy pracovat. Na ničem. Jen na destrukci toho, co jiní za staletí vytvořili. Jejich cílem je ovládnutí světa a rozsít po něm svou nenávistnou a zvrácenou ideologii.

Naše vlády, místo aby podporovaly a chránily svůj národ, vymýšlejí ve spolupráci s Evropskou unií tisíce nařízení, kterými nás chtějí donutit k poslušnosti, a vynucují si od nás násilím náš souhlas s politikou, kterou proti nám vedou. Omezování konkurenceschopnosti volného trhu je jen dalším hřebíkem do rakve s mrtvolou, zvanou demokracie. Bohužel, demokracie u nás zemřela hned po porodu, takže jsme neměli ani možnost jí lépe poznat, prožít s ní ani své mládí, a co je nejhorší, na jejím úmrtí nejvíce pracují ti, kteří se nejvíce hlásili k jejím ideálům.

Je mi z toho všeho strašně smutno, Národe český, a tak bych vám všem asi nejraději do nového roku popřál: Využijme tyto poslední volby, které by mohly být skutečně poslední, kdy bude možné něco změnit. Využijme této možnosti svobodně se vyjádřit, a říct hlasité NE těm, kteří pustoší naší zem, kteří ničí vlastenecké cítění, naši hrdost, kterým slova čest a svoboda nahánějí husí kůži a osypky, a díky nimž se výrazy pravda a láska staly slovy, které se skuteční vlastenci štítí vyslovit.

Přátelé, kamarádi, vlastenci, využijme příštího roku ke změně našeho trvale shrbeného stavu, a narovnejme svoje páteře, aby naše děti jednou neříkaly, co jsme to byli za generaci, která je přivedla na pokraj skutečné existence…

Přátelé, čistou hlavu, zdravý rozum a hodně štěstí do nového roku vám všem přeje Pavel Fispa

 1,631 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat