Reklama

Ondrej Ďurica vydává nové album a servítky si na něm opravdu nebere!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nové album Ondreje Ďuricy jsem dlouho očekával. Předchozí album Kladivo mne naprosto uchvátilo svou úderností a jasným pojmenováním problémů současné slovenské, potažmo evropské společnosti. Říkal jsem si, jestli novinka překoná Kladivo a mé očekávání se zcela naplnilo, ba co více, Kladivo je naprosto překonáno.

Ondrej si na novém albu opravdu nebere servítky! Bludisko je ale logickým následovníkem alba Kladivo. Je z něho cítit, že náš slovenský bratr je nasranější čím dál tím více. Je daleko více trefný, pojmenovává a definuje ve svých skladbách zcela přímočaře problémy současné společnosti, čtí oheň a zlobu na bruselský establishment a zcela se vyznává ze svého slovanství. Bludisko je také více muzikálnější než album Kladivo, přestože mu zůstala úžasná syrovost a tvrdost.

Za sebe musím říci, skvělý dárek fanouškům !!!

 

.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fel8Cy8GKbk&list=PL3Gkmr94DJE4MFardqKe8I4kDKEk6zvOH

Ondrej Ďurica

Dobry vecer priatelia. Ondrej sa dnes rozhodol,ze BLUDISKO bude jeho darcek pre Vas. Uz zajtra 23.12. o 18.00 hod tu najdete novy album Ondreja Duricu- BLUDISKO. …a mam Vam odkazat,ze radost je na to,aby sa rozdavala. Pruty spolu! Erik

 13,704 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,650 zobrazení celkem,  1,142 zobrazení dnes

Číst více »