Reklama

Objektivita na prodej! Stává se stokrát opakovaná lež pravdou?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Včera jsem se po dlouhé době dívala na Českou televizi. Sice jí platím koncesionářské poplatky, ale běžně ji nesleduji, protože, podle mě, nadržuje některým skupinám obyvatel. OK, ať nadržuje, ale ať ze zákona nechce, že za to budu platit. Na sociálních sítích jsem se dočetla, že v pořadu 168 hodin bude vyvážená reportáž o Českém slavíkovi. Aha? Tak to jsem fakt zvědavá, na to se musím podívat! A to jsem si teda dala! Jsem šťastná, že jsem k tomu nepsala komentář včera, že jsem to nechala na dnešek. Konečně nemám pěnu u pusy!

Takže sečteno a podtrženo. Česká televize považuje za naprosto vyvážené, že v reportáži, která trvala více jak 9 minut, dala slovo jen a jen Bangovi. Chlapovi, který píská na společenské akci a chová se jak stádo skotu! Jistě, může s výsledky nesouhlasit, ale mohl odejít bez humbuku! Nechci se bavit o tom, že ho skoro nikdo nezná, chci se bavit o tom, že on, jako zpěvák se neumístil ani v první stovce interpretů. Kdyby jen to! On se neumístil ani mezi 157 zpěváky, přičemž na 157. místě má Kopečný Jan 52 hlasů. Tomáš Ortel jich získal 16 432. Očekávali byste, že dostane v té reportáži Tomáš slovo? Já tedy ano! Minimálně za ten debakl, který dostal „hrdina“ Radek, jehož texty jsou o mr*dání, pr*cání a podobných záležitostech. Česká televize to ale nepovažuje za důležité!

Přesuňme se ke skupinám. Já jsem rockerka, takže jsem musela gůglit, kde ten „umělec“ Banga vlastně působí. A vygůglila jsem to, je to lídr kapely Gipsy.cz. Fajn, jak se ta kapela umístila v Českém slavíkovi, když dostala tolik času v ČT? Ha! Na 46. místě se 635 hlasy. Kolik že má Ortel? 20 245! To ale ČT taky nezajímá! Nezajímá ji, že víc než 36 000 lidí poslalo hlasy Ortelu a Ortelovi, pro Českou televizi je podstatné 635 hlasů pro Gipsy.cz! Mimochodem, Veselá trojka Pavla Kršky získala o třetinu bodů víc, než Gipsy! Proč nebyl v reportáži i někdo z této grupy?

Docela mě nezajímají „politicky korektní informace“, zajímá mě situace taková, jaká je! Každý má svoji pravdu, leč v tomto případě je to jen jedna pravda, že? Ta, kterou nám cpe Česká televize! Tomu říká ČT demokracie! Názory lidí a nějaké hlasování? Ne, tohle nám do karet nehraje! Proč se zeptat Karla Gotta na jeho názor na Ortel? To se nebude riskovat, minulý rok je v podstatě podpořil! Lepší bude Pazderková, ta se potřebuje zviditelnit! Je sice pravda, že Banga získal necelá 2 % hlasů Ortelu, ale no a? Takže za mě zní ortel, že s Českou televizí mám na dlouho vystaráno, akorát bych chtěla vrátit prachy, které jí platím!

Pokud nevěříte, přesvědčte se sami, tady máte výsledky: http://www.ceskyslavikmattoni.cz/skupiny-2016/cmsarticle/#.WEVQw_nhC01

 

 1,366 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,837 zobrazení celkem,  2,025 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,838 zobrazení celkem,  2,026 zobrazení dnes

Číst více »