Reklama

Noční reportáž o České televizi, pořadu Stavidla nenávisti 168 hodin – Ortel ČT nad Ortelem a Českým fóglem

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Je  mi z vás zle, asi budu zvracet a asi Vám pošlu večeři v balíku. Píše se rok Léta Páně 2016, 4.12., někdy kolem půlnoci. Koutkem oka jsem zahlédl na sociální síti bezprostřední komentáře k pořadu 168 hodin na ČT. Říkal jsem si, zase další uměle vyvolaný humbuk kolem aféry Radka Bangy, zloděje, feťáka a zpěváka s ultra-vulgárními texty stylu „mrdat, strkat do díry, šukat a podobně“, a s myšlenkou „Aha, Česká televize se probudila s křížkem po funusu“. (Čtenářstvo mi promine vulgární citace, ale račte si texty pana Bangy dohledat a nebudete se mi divit).

Jenže cestuji dál internetem, přesněji na Youtube a připravuji dále písničky a filmy dne dopředu, blíží se Vánoce, ať je hotovo včas. Co čert nechtěl, vybafla na mne ikona pohledné známé moderátorky ČT. Promiňte mi, ale vážně si snad nepamatuji jak se ta kikina jmenuje. Nevím jestli ji „nasejří“ to, že jí říkám kikina nebo to, že nevím jak se jmenuje.

Oni tito pseudo-intelektuálové nemají hlavně rádi, když je neznáte. Mnohdy platí „raději neznáte“.  Neodolal jsem a říkám si, když už byl kolem toho humbuk, tak se na to podívám. A jejda, to jsem neměl dělat, protože se mi zduřilo i kuří oko, které ani nemám.

Výsledkem pozorování již prvních minut tohoto pořadu byly podprahově působící texty moderátorů s podsouvanými polopravdami, informacemi vytrženými z kontextu a pomalu a jistě podsouvaný záměr přesvědčit diváka o vykonstruovaných předložených informacích. Nikde jsem neregistroval zkoumání jak to je, jak to bylo, co je pravda a co výmysly a manipulace. Prostě tento pořad, moderující kikina a nejspíš nějaký novodobý estébák mluvící na pozadí a další prostě sdělili svoje informační konstrukce a diktáty, zneužívajíc moc televize, kterou jim dal někdo asi na hraní.

Co na to říci? Snad větu, „Paní moderátorko, to se nestydíte po takto předváděném divadle plném lží a manipulací vůbec vyjít na ulici, aniž byste se hanbou propadla? Nebo jste tak tupá, že ani nevíte, co to vlastně předvádíte? Nechce se mi věřit, že nic netušíte o diktátech v ČT, jak máte předvádět svá veledíla. Jestli ne, zajděte někdy na kávu, na první a poslední, lidský odpad totiž ze zásady nehostím, o mafii v ČT vám klidně povyprávím.

Jste jako ti poslanci parlamentu. Kdyby existoval jeden jediný slušný poslanec, vydržel by v parlamentu 24 hodin, potom by se pozvracel a řekl, že v tomhle hnojníku nebude už ani minutu, nechal by svou sto nebo kolika tisícovou mzdu a náhrady plavat a šel by se pochválit do zrcadla, že se zachoval jako slušný člověk. To se ale zatím nestalo, jestli ano, není to veřejně známo. Bohužel není ani veřejně známo, že by se našel nějaký redaktor v České televizi, který by udělal totéž.

Tedy k reportáži o reportáži, nebo jak se ten váš přihlouplý pořad, určený v zásadě k likvidaci osob, které se  z různých důvodů stávají terčem vaší mediální manipulace. Předvedli jste veledílo, kikina Fridrichová řekne zaváděcí text, že uvidíme záběry hailujících fanoušků se zvednutou rukou a vykřikujících heslo „sieg heil“ .

Ad1) Koukal jsem několikrát a buď jsem „blbej nebo navedenej“, ale nic takového jsem neviděl. To jen prý-režisér, spíše opravdu „režisér“ se probudil a měl ruku v nočníku. Dav fanoušků tam nikde nehajluje a zvednuté ruce navíc v převážné většině pohybující se do rytmu jsou běžný úkon fandících rockových fanoušků, viditelný od nepaměti rocku po celém světě, zvednutá ruka v sevřenou pěst. Asi jste nikdy nebyla na rockovém koncertu. Anebo byla a jste prolhaná.

Ad 2) Ano, na snímku nám pseudo-rejža pustil záběr na jakési chodbě nebo v bufetu, kde skutečně někdo vyvolává heslo „sieg heil“. Jenže není vidět. Kde to bylo, kdy to bylo, kdo to byl? Proč to není na obrazu a záběr bere nějakou servírku? Podivnost sama, že? Nepřemýšlející divák by vám to sežral i s navijákem.

Ale kikina Fridrichová to umně smotá do věty „jsou na koncertu zřetelně vidět hajlující a (sieg heil)“ pokřikující fanoušci Ortelu. A máme to doma, co rejžo? Moderátorka to zavede větou, ty pustíš podivný sestřih, k tomu dodáš dva opilce někde na neznámé chodbě, jak nadávají na cikány a hřebem vaší manipulace je spojení s Ortelem a jeho texty. To nás máte za opravdu tak velké pitomce?

Potom, abyste dodali důraz na to, co se snažíte lidem vnutit, pustíte tam „blondýnu Pazderkovou, Muller mix, je to ňáký rozbitý“ a pár šašků, co jim říkáte mediální hvězdy, nechce se mi je ani jmenovat. Ano, opravdu je to „ňáký“ rozbitý. Jenom, ale co je „rozbitý“? Kritizujete Ortel za texty, k textům nic komentovat neumíte, tak to odůvodníte tím, že byl frontman kdysi v kapele Konflikt 88. A slátanina je hotova. A to jste se ani nedoučili, že náckové nejsou ultrapravice, ale dycinky byli, jsou a budou ultralevice, německá národně socialistická, kdyby vám to jako necinklo v tom vašem muller mixu.

Jinak jste se zapomněli ještě zmínit o tom, že ty vaše takzvané ultrapravicové skupiny a skupinky jsou povětšinou placení konfidenti, kteří většinou dělají největší bordel a provokují, kdo se jim na to nachytá. V nemalé míře jsou to často i jacísi podivní policisté, nasazení mezi takzvané nácky, z nichž největší náckové jsou právě tito provokatéři. Takže pokud si to natočíte, nejspíše si natočíte právě takového nějakého konfidenta provokatéra, co za čerstva letí s hlášením. Nebo o tom nevíte rejžo i madam kiki Fridrichová? Tak co tam děláte, takzvaní investigativci. A zase, fuj to je tak hnusný slovo.

Nemá smysl vám něco vysvětlovat. Proč? Protože dobře víte jak to je, jen potřebujete asi cosi schovat za ten humbuk kolem Banga a Ortelu. Co se děje na pozadí? Navíc, proč jste tedy investigativně nesdělila veřejnosti, madam Fridrichová, že na každém, zdůrazňuji na každém, koncertu Tomáše Ortela je přítomno několik pořadatelů, kteří dávají pozor jak na provokatéry z řad Policie a BIS, tak na skutečné pitomce, co hailují a povykují „sieg heil“ a že sami tyto pitomce vždy vyhodí a to dost důrazně? Nebo to ten váš blbej rejža nezjistil? Ale jděte, musel, protože na každém koncertu ta pořadatelská služba je. Leda, že by koukal po ženských, a to asi koukal, soudě podle záběru na servírku ve vašem pořadu místo na hajlující křiklouny. Bůhví, jestli jste to zvukově nesmontovali sami, když chybí ten obraz. A myslel rejža asi hlavičkou místo hlavou.

To samé je sestřihat několik minut komentářů ze sociální sítě a spojovat to? Poněkud laciné, jednak jak mne chcete přesvědčit, že to opět nenapsal nějaký provokatér, nebo třeba sám rejža? Ano, pitomců je spousta, řeknou, volají, píši spoustu hovadin. Co s tím má co společného Ortel? Že se někde narodil a vyskytl pitomec? Laciný argument. Váš ještě lacinější útok na Vondráčkovou a Bílou? To je odměna pro Bílou za to, že údajně podporuje Zemana a ne ty vaše kolaboranty ze sluníček a americké ambasády mistra Shapiro, které jste poplatní?

A toho Banga, který nerozezná maltézský nebo kříž od českých legionářů od nacistického, si můžete dát zarámovat jako historika, co poučuje český národ o naší vlastní historii, přitom je to nevzdělaný diletant, kterého jste použili jen jako plášť pro vaši muller mix masáž. Oháníte se historií, zneužíváte památky dědečků a babiček onoho Banga, kteří utrpěli pod nacistickou botou. Můj děda proti nacistům bojoval, chytil i nějakou tu kulku, po bodu měl cikány a byl na ně hrdý. Nikde s tím do televize nechodím. Ale jestli ještě jednou nějakej „kripl“ z „tý vaší televize“ řekne, že my, starší fanoušci Ortela, je mi 56 let, jsme nostalgičtí  neonacisté, dojdu tam a asi ho nakopu za hrubou urážku na cti „do prdele“.

Ale jen houšť, přitlačte, ještě chvíli a už se na vás nebudou koukat ani ti největší pitomci, co jich naše země nosí.

Jindra Tichý | šéfredaktor | 5.12.2016 | free public.

 

 2,827 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,843 zobrazení celkem,  52 zobrazení dnes

Číst více »