Reklama

MT-nábytek = KLAMAVÉ JEDNÁNÍ

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Firma MT-nábytek, prezentuje své služby velice chválihodně a klient může, na stránkách této společnosti, velice dlouho přebírat ze široké a zejména pestré nabídky sortimentu. Aby podpořili svůj obchod, dovolují si zaujmout lživými informacemi.

  • Záruka vaší spokojenosti – č. 1 v prodeji nábytku na internetu
  • Bez starostí a námahy – spolehlivá doprava s výnosem MT-nábytek.cz

Na FB pak klamou svým hodnocením …. ze stránky na FB
https://www.facebook.com/MTnabytekcz/

Spolehlivost, rychlost a důvěra zákazníků. To jsou přednosti internetového obchodu MT-nábytek.cz. Provozuje ho společnost Exiteria s.r.o., jeden z největších tuzemských on-line prodejců nábytku a bytových doplňků. Do vašich domácností a kanceláří dodáváme kvalitní nábytek za vynikající ceny a k němu služby, jaké jinde rozhodně nemají.
Chcete dostat nákup kompletní a nepoškozený? Žádný problém. Veškeré zboží rozvážíme vlastní autodopravou, zaručující vaši plnou spokojenost.
Nedřete se zbytečně a šetřete síly! Naši zaměstnanci vám na přání celý nákup vynesou, kam si řeknete.
Chybí vám manuální zručnost nebo jenom více času? Nábytek vám můžeme přímo na místě určení odborně a během chvíle smontovat.
Jste s novým nábytkem od nás spokojení? Pak je vše v pořádku. Pokud ale zjistíte, že zakoupený kousek vám z nějakého důvodu nevyhovuje, máte celých 30 dnů na jeho vrácení.
Díky vlastní dopravě k vám navíc přijedeme v expresním čase. Od schválení objednávky až po vyložení zboží na určené adrese je to průměrně za 7,5 dne.
Máme své zákazníky rádi, proto jim vždy chceme dát něco navíc. Koukněte se na náš blog Můj byt, kde najdete spoustu užitečných rad a tipů pro vaši domácnost i kancelář.

Tyto veškeré texty, které dohledáte na FB i na stránkách, opravdu NEPLNÍ.

Má zkušenost s firmou MT-nábytek je neuspokojivá. Má matka si objednala nábytek 6.10.2016 a dodnes nic nemá. Dodání zboží se odsunuje a TO NEUSTÁLE. Po měsíci čekání proběhla komunikace ve třech emailech. Dokonce si má matka dvakrát vybrala dovolenou na určený termín závozu, ale zbytečně.
Na základě nespokojenosti své matky jsem se rozhodl ji pomoci. Volal jsem na zákaznickou linkou již čtyřikrát a neustále dostávám NEURČITÉ odpovědi… Musíte vydržet, zkusíme vám zjistit informace o vaší objednávce, zaurgujeme logistické oddělení a jiné odpovědi.
Starý nábytek jsme z bytu odstranili po prvním informování o závozu a dnes není, kde sedět.
ZA DVEŘMI JSOU SVÁTKY A KAM MÁME POSADIT BABIČKU, KTERÉ BUDE 80 LET??? NA CHLADNÉ LINO NA ZEM??? SÁM JSEM PO DVOJNÁSOBNÉ OPERACI KOTNÍKU!!!
Co dělat? Mám být rozčilený a vulgární na zaměstnance sedící u telefonu? Vždyť za nic nemohou, jen poslouchají nás zákazníky, kteří chtějí své objednávky. Kontakt na vedení firmy nedostanu ani neseženu, co dál? Nezbývá než čekat.

A zkušenost? Neobjednat si zboží a to už nikdy u firmy, MT-NÁBYTEK.

Jindřich Tichý ml.

 2,275 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat