Reklama

Kladu si otázku, proč se chováme jako magoři, co denně jí sendvič retardované paštiky?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Blíží se konec roku, lidé i (ne)lidé se chovají jako magoři. Co je cílem tohoto mentálního guláše? Kladu si otázku, proč se chováme jako magoři, co denně jí sendviče plné retardované paštiky? Leze nám ten mentální průjem pomalu  i z očí a uší? Jenom z posledních dnů, co všechno za gumu na zdravý lidský úsudek se vykakalo na světlo světa? Proč se „někdo“ snaží v lidech vyvolávat řízené emoce jedním i druhým směrem?

Ne, že by to byly jen směry dva, vypadá to tak, že pro „kohosi“ je dobrý každý počin směrem zblbnout a provokovat veřejné mínění a nasranost lidí. A neděje se to jen u nás, ale i v jiných euro-zemích.

Z posledního období, začalo to cikánem Bangou. Původně zloděj, feťák, interpret ultra-vulgární pseudo-hudební produkce a pologramotný pseudo-historik rozdělí společně za pomoci mediálních mafií občanskou veřejnost na rasisty a nacisty a na straně druhé na hloupé sluníčkáře s plnou hubou škatulkování nacismu, kteří ani nevědí, že nacista je přívrženec NSDAP, německé národně socialistické Hitlerovy strany a nacionalista  je vlastenec v kterékoliv zemi na světě a tudíž přirozený nepřítel nacistické Hitlerovy ideologie. A že to není ultra pravice, ale ultra levice. německá národně socialistická.

Další je spolek nasíračů  havlistů a konfidentů STB z elitního původu Charty nikoliv jako odporu proti tehdejšímu komunistickému režimu, ale tehdy jako operativní projekt STB na soustředění a zmapování odporu proti komunistům, který by dnes chtěl přes čáru a proti Ústavě sesazovat a dosazovat prezidenty…

Další povedený ksicht je her Herman, který s praporem dědictví říše Římské šlape po Ústavě, nejraději by zrušil Benešovy dekrety a pustil by sem jak sudeťáky, tak migranty s odůvodněním, že stejně přijdou a vezmou si co chtějí…

Dalším expertem na nasírání je známý oslavovatel ukrajinských nacistů a rusofob Štětina, podivně prosazený do poslanecké funkce zejména plíživou Českou televizí, který velmi dobře ví, že svými výblitky, propagací nacistů a imigrantů „sere“ celý národ. Jenže on není blbec. Co sleduje touto provokativní prezentací, i přes to, že z něj udělá politickou mrtvolu? To musí být sakra důvod, chtít nasrat lidi za každou cenu klidně i sám na sebe.

Za ním v závěsu pokulhává známý svazák, Šimon Pánek, pardon nastrčená figurka STB jako studentský vůdce v roce 1989, tehdy i dnes pracující nejen pro STB, ale i CIA, dnes pod pláštíkem takzvané nadace „Člověk v tísni“, spoluúčastný na ukrajinském Majdanu a nejen tam při svrhávání tamních vlád …

V neposlední řadě se velmi aktivně podílí na řízených provokacích i mistr estébák Babiš a nasírání občanů zcela cíleně, zcela záměrně a provokativně. Je s podivem, že to ještě nikoho veřejně nenapadlo, že to vše jsou cílené manipulace s celou populací mladých i starých, směřující zcela provokativně k „čemusi“ skrytému v pozadí mafiánských zájmů. Jako by ona mafie věděla cosi, co  my nevíme, jenom se můžeme domýšlet.

Ale co víme je, že Babiš, Pánek, část havlistů i část komunistů i další ve hře, všichni sloužili a slouží dodnes stejným pánům z tajných služeb, co v roce 1989, jen jsou obsazeni do role tohoto teatrálního divadla jakoby každý jinde. Je to ale jen jedna velká, hnusná a špinavá hra. Jak rozdělit lidi, jak nasrat lidi, aby toho mohli využít k tomu svému.

Další krajní mez a sendvič provokací je tragická událost havárie letadla s Alexandrovci a smrt několika desítek lidí. A opět vyzývavě provokativní hyenistickými projevy známých i neznámých cintalů, jak je dobře, že ta ruská armáda pochcípala, jakási Hovorková, kdesi ze Svobodného fóra pindá do souvislostí se smrtí Alexandrovců nepodloženosti o ruských obětech v Sýrii, ruských obětech u našeho prý spojence Ukrajiny, aniž by vzala v úvahu, že ten náš a hlavně Štětinův spojenec jsou ukrajinští nacisté…

A jsou jich takzvaných nasíračů další desítky.

Potom světe div se, co můžeme čekat, když i na tom blbém Facebooku jsou tisicihlavé skupiny lidí, kde u skalních komunistů některé skupiny vedou dokonce antikomunisté (zvláštní, že), skupiny proti Babišovi vedou havlisti a černokabátníci, skupiny za Demisi vlády vedou třeba Kalouskovci a tak dál a dál. A samozřejmě Babišovci vedou sborem vše k Demisi vlády?

Stav, kdy mezi nespokojenými občany to vře, až praská a tito takzvaní aktivisté poštvávají řízeně a cíleně každý tu svou skupinu směrem, kterým potřebují, běda, ale když se projeví někde jinak smýšlející, nehodící se do krámu, třeba jako ve skupině Demisi vlády, jak populární téma, jak nadšení členové a jak podivní organizátoři.

Co je cíl? Rozeštvat lidi, odvést je od řešení skutečných problémů jako je „co do huby, kde vzít na nájem, elektřinu, na exekuce, jak se chovat, aby v tomto státě bylo lépe“. Ne, to se nehodí do krámu. Co je tedy důvodem toho, nasrat snad všechny lidi, na kterém se tak všichni svorně podílejí?

Nevykazují snad všechny příznaky toto ?….

  • nasrat co nejvíc lidí proti migrantům, ale stále nám je sem při tom vozí (divná kombinace a cíl?)
  • nasrat co nejvíce lidí proti národním politickým mafiím ( proč stupňují  záměrně nasranost proti sobě samým?)
  • vyvolat bouře nostalgických skalních komunistů a vyprovokovat je k akci ( aby EU měla záminku k silovému zásahu?)
  • nejdříve dovezou imigranty a potom volají po vytvoření armády EU a silovému zákroku (proč je tedy dovezli?)
  • potom vyprovokují pouliční boje s imigranty a jako slavní vítězové, hrdinové Evropské Unie stvoří superstát, když se jim to demokratickou cestou v minulosti nepovedlo?
  • a potom co? Nasadí vítěznou armádu proti každému, kdo by jim tu jejich Evropskou Unii chtěl snad rozbíjet?
  • a potom co? Zlikvidovali by každého, kdo by s nimi nechtěl jít do války proti Rusku?

Dovoz imigrantů, jako záminka pro vytvoření silových prostředků Evropské Unie, potom likvidace imigrantů a potom likvidace odporu proti Evropské Unii a potom ta 3. válka, na kterou se připravují? I blbec by to neviděl. Na to nemusí být nikdo žádný ruský agent, aby mu to docvaklo.

Nejsem žádný prognostik na světové dění, ale docvaklo mi to asi takto. Nežeru denně sendvič retardované paštiky, kterou „ti Oni“ denně mažou na chleba.

A ptám se, kdo a proč je Konvička? Zpívá hezky, ale neúplně, a proč skutečně? Kdo a proč je Okamura, tiše podporovaný Pánkovou Českou televizí v médiích už roky dopředu? Zpívá hezky, ale nikdy neřekl, jak to chce udělat. Ptám se, kdo jsou někteří pouliční „revolucionáři“ páchající jeden nesmysl za druhým a proč dělají zase jen rozdělování lidí a v podstatě ve svém důsledku hrobníky možné občanské revoluce? Ptám se, proč se poslední dobou najednou protrhává pytel z druhořadými politiky ve stínu, opatrně a pozvolna zpívající revoluční rétoriku? Připravují si zase známým způsobem na koryta, vlk se nažral, koza zůstala skoro celá a mafiánský vlak jede dál, do stanice nevím kam, hlavně, že jsou v luxusní třídě?

Těch otázek by bylo opravdu strašná spousta. Je na každém, když mu někdo vyvěsí fáborek, aby se zamyslel, kdo a proč mu ho vyvěšuje. Je na každém, aby se naučil rozlišovat, když s ním někdo manipuluje, při ventilaci nasranosti a kam s ním chce namířit.

Až se lidé naučí poslouchat, přemýšlet a nechytat se na první háček, co mu kdekdo, nejlépe anonymní, hodí, pak snad bude lépe.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|28.12.2016|free public|

 2,023 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,672 zobrazení celkem,  1,164 zobrazení dnes

Číst více »