Reklama

Cokoliv pronesou volební lídři, političtí funkcionáři, jejich poslanci a senátoři je lež nebo pravda zneužitá podvodníky

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Cokoliv pronesou volební lídři, političtí funkcionáři, jejich poslanci a senátoři je lež nebo pravda zneužitá podvodníky a lháři. A ano, prohlašuji, že politikové, poslanci, senátoři a vládní činitelé jsou zločinci nebo lidé bezpáteřní a všeho schopní, ať již vlastní prodejností nebo vlastní hloupostí.
Proč?
Protože každý slušný člověk, 24 hodin poté, co by vstoupil do vládní funkce „našeho“ současného státu, do poslanecké sněmovny nebo senátu, by odešel se slovy, že v tomto chlívě politické mafie může slušný člověk existovat pouze jako vykonavatel gravitačního zákona defenestrací.
A protože nikdo neodešel ani neuplatnil gravitační zákon, je z této skutečnosti zcela jasné, že na jmenovaných pozicích žádní slušní lidé nejsou.
Kecy o tom, že někdo slušný tam být musí, aby těm zlým bránil, jsou na nic, protože tudy cesta nevede a ten, kdo by to vyslovil, musí zákonitě vědět, že kecá blbosti. Přece nemůže být až takový blbec., že mu to občané „sežerou“

„Nezačínej nic, co bys nebyl odhodlán dokončit, nezačínej boj, který nemůžeš vyhrát a když ho začneš, tak prostě vyhraj. V každém boji, který vedeme, bychom měli vědět, pro co bojujeme a jakou cenu má naše vítězství. Počítej s tím, že s každým tvým novým vítězstvím se najde někde další nejméně jeden nový nepřítel, který tě chce porazit. Správná věc, na správném místě, ve správný čas“.
Motto Královské družiny

 

Jindra Tichý  |šefredaktor|2.12.2014|Z archivu Má vlast|free public Motto: Královské družiny

 1,682 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,786 zobrazení celkem,  1,064 zobrazení dnes

Číst více »