Reklama

Kladu si otázku: Kdo je vlastně tento člověk, Babiš? Jaký má cíl, nebo snad úkol?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Mnoho čtenářů sdílí a fandí, když se vyjadřuji shodně proti nějakému mafiánskému politikovi. Jakmile ale kritizuji druhého, kterému skočili na jeho mediální kampaň, hned se jim to nelíbí. Co se ale pokusit udělat si každý faktický názor sami za sebe, na základě vlastní logiky a znalostí informací? Já si ho udělal. Pointou mediálních masáží k cestě za mocí a penězmi je ideologie, informace, propagační informace a především lživé informace masírující čtenáře, tedy voliče.

Položme si tedy otázku kdo je vlastně Andrej Babiš a co víme?

 • V první řadě agent STB, což znamená spolupracovník tajné policie komunistického režimu. Také to znamená udavač, konfident.
 • To samo o sobě vypovídá, pokud nebyl přímo důstojníkem STB, že spolupracoval a) buď na základě kompromitujícího materiálu a za b) spolupracoval dobrovolně.
 • Nyní vsuvka pro nostalgické komunisty, je to opravdu váš člověk? Pokud by ale spolupracoval dobrovolně, proč vás potom „vážení“ komunisté po převratu 1989 zradil?
 • Obojí svědčí o nulovém morálním charakteru, jestli na něj estébáci něco měli, malé to nebylo a charakterní také ne. A ani ta zrada není zrovna hodna morálního kreditu. Samotná udávání potom také ne.

Ale jdeme dál…

 • Na otázku v médiích sám Andrej Babiš řekl, že byl ve správný čas na správném místě. Myslím selsky vzato, že bylo statisíce lidé ve správný čas na správném místě, ale stovky milionů si nevysloužili. Jestli ale myslíme ta stejná „správná“ místa. Legenda o českém potažmo slovenském úspěšném podnikateli zní hezky, skoro jako legenda o americkém podnikatelském snu.
 • Jenže skutečnost je jiná. Není to snad náhodou tak, že jistí komunističtí pohlaváři a vysocí důstojníci STB, věda co bude příští léta následovat nevyváželi obrovské stranické a státní peníze, ještě před pseudo-revolucí, věda, co přijde, do zahraničí, především do švýcarských bank a do dnes si tam jezdí pro úroky a dividendy? Pro co to byl Rarnsdorf?
 • Není to snad náhodou tak, že tito někteří důstojníci STB a někteří pohlaváři KSČ provedli krycí manévry s penězovody a cestou nastrčených zahraničních úvěrů vraceli tyto ukradené peníze do republiky v Malé i Velké privatizaci a skupovali za babku podniky a firmy, které nejdřív znehodnotili prostřednictvích svých lidí, rovněž konfidentů a spolupracovníků?
 • Není to snad tak, že opět svým lidem a agentům poskytli úvěry a financování oněch transakcí? Ti jako bílí koně, se tvářili a tváří jako majitelé, ale pravda asi bude, že jsou jen nastrčení a skutečnými vlastníky je tato pseudo-revoluční mafie, která nejen revoluci připravila, ale rozdala karty na dlouhá desetiletí dopředu?
 • Já se ptám, je Andrej Babiš skutečně úspěšný kejklíř, který z hovna upletl bič v miliardách, nebo je jedním z oněch bílých koní, kterému pseudo-revoluční mafie vysokých důstojníků a pohlavárů poskytla ony stovky milionů do hry o skoupení všeho významného v této zemi za babku? Tedy ze socialismu státního do socialismu poněkud soukromého? Ani písmeno z toho, na co se ptám, nesvědčí o morálních hodnotách tohoto člověka. Kde se bere tedy ta naivní důvěra?
 • A další otázka, není to možná tak, že Andrej Babiš není a nebyl určen pouze ke skoupení všeho možného do rukou mafie, ale je s ním plánována poněkud vyšší hra mocných poněkud vyšší hry o poněkud vyšší moc, tedy znovu ovládat stát?
 • Jenže k tomu tentokráte nepotřebují jen peníze. K tomu potřebují  také davy, které by pana Andreje vynesly na světlo boží, udělaly z něho hrdinu těch, kteří mu skočí na hloupé a nic konkrétně neslibující sliby, hlášky a billboardy a budou ho volit?
 • Jaký má cíl má Andrej Babiš? Říká lepší Česko.  Pro koho, pro onu mafii, která stojí v pozadí? Potom se ale rozlučte se skutečně lepším životem, ve který naivně doufáte. Dostanete, a to jen možná, pár stovek přidáno a uzdu tak utaženou moderním fašismem, že se nebude stačit divit. Možná dostanete i ten čip pod kůži.
 • Slíbil Vás snad Andrej Babiš v cestě za politickou mocí a premiérským, ne-li prezidentským, křeslem snad zvednout 2, 3x důchody? Protože to je ten poměr hlavní zlodějiny udržovat nás v otroctví a penězovodu k jeho majetku, majetku těch v pozadí a k majetku nadnárodních korporací. Neustálým podhodnocováním práce a majetku na 3x nižší úrovni než Evropa. Ne, v podstatě vám nic neslíbil, hraje politickou hru na cestě za mocí lacinými billboardy. A nic vám nedal.
 • Slíbil Vám snad dvojnásobné platy, dvojnásobnou kupní sílu, konec gangsterským exekucím? Neslíbil, Jen vás poštval proti spoluobčanům, s hysterií proti podnikatelům s EET, jakoby ti za něco mohli. Stačil na to jeden štvaný zákon, že hospodský vás okrádá a davová hloupost mu na to skočila. Mezitím krade ve stovkách milionů.
 • Ne promiňte, nekrade, jen si s těmi penězi díky moci dělá co chce. On už nepotřebuje svoje peníze, pracuje s mnohem většími penězi, se státními, která si přivlastnil. S vašimi penězmi, kvůli kterým nemáte 3x větší platy, protože vám je někdo neustále krade.
 • V neposlední řadě, co způsobil zákonem EET a štvanicí na údajné podnikatele zloděje? Těch skutečných podvodníků v miliardách na podnikatele si hrajících se to nedotklo. Dotklo se to těch plošně nejmenších. Co to způsobilo? Rozeštval společnost, zajistil, že část hlupců, hyen, kariéristů, udavačů, konfidentů a závistivců, těch co si přejí, aby sousedovi chcípla koza, bude volit jeho a část bude volit Okamuru, kterého tiše podporuje a zbytek, malá část jakousi pseudo-pravici.
 • Co tím chtěl dosáhnout? Jednoznačně ještě před volbami rozdělení volebních hlasů, rozkouskování volebních hlasů, aby nikdo nemohl vyhrát většinu, rozhodovat a opravit stát. Kromě něho, samozřejmě.
 • Zabránil lidem v sjednocování, protože to jediné může politické mafie úspěšně porazit. Takže nikdo nebude mít dost hlasů, aby cokoliv mohl. Je to zjevná manipulační hra, jak si zajistit výsledky voleb tak, aby hrály do karet.
 • Kdo to nechápe, tak raději ať se raději utopí na lžičce vody, ale volit nechodí, když volí blbci, tak to nemůže dobře dopadnout, ani pro blbce, ani pro ostatní.
 • Proč? Jen blbec nechápe, že když bude mít Babiš, on jediný většinu, vybere si někoho na něm závislého, který bude poslouchat (zářný typ na toto je Okamura), a Babiš sám se posadí do premiérského křesla a bude si dělat úplně co chce. Opravdu jenom blbec to nepochopí.
 • A jestli si někdo myslí, že Babiš je a bude ještě bohatší proto, aby rozdával chudým, tak jen si to myslete, ale potom nefňukejte, za blbost a naskočení na špek se platí. A draze.
 • A jestli si myslíte, že i Okamura vám to, co nasliboval, splní, tak jste nečetli Ústavu a dodnes vám nedošlo, že pokud nebude mít 2/3 většinu parlamentu, tak nemůže nic, i kdyby chtěl. Jenže to vám neřekl. Nemusel, protože mu lidé skáčou na špek úplně stejně jako Babišovi. Ti dva se hledali až se našli.
 • Je ale zvláštní, při těch slibech a vylhaných prohlášeních, kolik bylo ušetřeno, kolik těch peněz skončilo skutečně u vás?
 • Žádné, že?

Pro ty z vás, pokročilejší čtenáře, v politických odhadech. Není snad již zcela okaté, že další dlouholetá hra a obrovský volební podvod je s podivným pánem jménem Okamura, kterého mocní připravili už několik roků zpět do role lidového vůdce a po příštích volbách se provede kosmetická změna díky důvěřivým občanům, vypadnou staří mafiáni a v parlamentu a ve vládě zasedne Babiš, Okamura a pár zbytků dalších  také starých mafií, bez významu a schopnosti něco prosadit? Podstata je v tom udržet impotentní parlament, moc ve svých rukou a jen střídání stráží u moci. A výmluva, nemůžeme plnit sliby, nemáme dost hlasů. Snad příští volby? To už známe a dlouho.

Ale o panu Okamurovi si položíme pár otázek někdy příště, ještě je čas. Skalní fanoušci budou celí vteklí, ve své víře v jednoho i druhého, v Babiše i Okamuru. Protože uvěřili. Ale zamyslete se nad tím, jestli nejste jen obětí dalšího podvodu jako byl nastrčený Havel a 27 let tady tráva neroste. Za těmito pány stojí ta samá mafie, která stvořila Havla a vše kolem. Tedy ty sračky, ve kterých žijeme.

A rovněž se nebojte, přijde řada i na další, včetně komunistů, havlistů, sluníčkářů, chartisto-agentů STB, Kalousků, Štětinů. Bude „sranda“ rozkrývat kdo je kdo, kdo za koho kope, proč to dělá, kdo se veze na které vlně. Ale až po Vánocích a později. Jak se říká lidově v hospodě, “ Kdo, kdy, s kým a za kolik „.

Platí to stejně jako kriminalistické otázky .. „kdo, kdy, kde, proč, jak, čím, případně s kým“ a věřte, že ty otázky fungují. A odpovědi na ně také. Když ty otázky umí najít vraha, aby nenašli kdejakého politického šmejda.

A neptejte se koho volit. Sami sebe musí občané volit. Jediná možnost. A není-li to, občané si to musí vytvořit, vyhrát a odebrat zákonodárnou moc politickým mafií a svěřit ji úplnou do rukou občanů, tedy jen občanské referendum, úplné, může schvalovat zákony. Jenom tak nebude žádná politická mafie schvalovat ty všechny zákony pro občanům. Tudíž bude bezmocná.

Úplná zákonodárná moc do rukou občanů referendy, na vše. Jen tak zákonů nebude moc, nebudou špatné a jen tak to nebudou zákony proti občanům, ale pro občany. Který z politických mafiánů oblbující v kampaních a slibujících vám nesmysly to ale slibuje? Nikdo, přece sami sebe nezbaví moci. Jednoduché jako facka.

Máte snad pocit nebo přesvědčení, že ta samá mafie, co vám stvořila posledních 25 let strádání a podvodů najednou bude usilovat o vaše blaho, vaše peníze a lepší zítřky? Pokud ano, položte si otázku, jestli nejste trošku naivní. Jenže vy budete svým hlasem u voleb volit mocné této země. Tedy v zájmu vaší víry, dobře přemýšlejte, abyste zase nemuseli za 20 let říkat, jaký to byl hrozný podvod.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|21.12.2016|free public|

 

 3,311 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,718 zobrazení celkem,  1,210 zobrazení dnes

Číst více »