Reklama

03 – Hnus jménem daně v České republice a ještě jich není dost?… Něco je špatně, chtělo by to opravit

AUTOR PŘÍSPĚVKU

“ Historicky vzato, není rozdílu mezi Sv.Václavem, Václavem IV. a Václavem Havlem. Jeden vpustil do Čech Sasy, druhý Svatou říši římskou a třetí Evropskou Unii. “ Za všech byla a je bída a jsme pouhými nevolníky.

Občanské referendum. A dost, republiku zpátky občanům !!!

K daním, v současném neúnosném otrockém zatížení, které ještě navíc z větší části jde kamsi do „pryč“, hnutí Občanské referendum navrhuje tato řešení do připravovaných zákonů, které je potřebné po vítězství ve volbách 2/3 většinou schválit. Nejedná se ani o inflační postup. Vychází se z kladného, ziskového rozpočtu, je třeba to pojmout jen jinak, než jsme zvyklí. Mnozí si budou myslet, že je to utopie, mnozí budou rozumovat, ale při tom je to v celku jednoduché. Jediné, co je problém, je že banksteři se budou bránit, co budou umět, protože budou mít po po oslíčkovi otřes se, kterého jim děláme. Tento stát generuje a je schopen generovat dostatek financí nejen na lepší státní rozpočet, ale i na zisk. Jenom tyto zdroje nesmí být nasměrovány do kapsy banksterů. Tedy zjednodušenou formou i pro neznalé ekonomie ….

 • Zrušení všech současných daní a nepřímých daní, z darů, výher, spotřebních daní atd.
 • Vytvořit jedinou Občanskou daň ve výši 5-10%, maximálně však 35.000,- Kč/ročně k současnému stavu
 • Vytvořit jedinou přímou daň z příjmu ve výši 5% z každého prodeje
 • Zrušit daňové odpočty a tím zrušit miliardové úniky do zahraničí
 • Ústavně uzákonit, že státní rozpočet musí být ziskový
 • Ústavně uzákonit povinnost státu vydělávat na občany
 • Ústavně uzákonit, že 50% zisků jde do státního rozpočtu a 50% vrátit občanům jako podíl na zisku státu na občanský účet
 • Ústavně uzákonit pro Českou státní banku povinnost stabilizovat měnu a udržet ji na 3 násobném zhodnocení, k současné pozici koruny vůči hodnotě práce a poměru k zahraničním měnám.
 • Zrušit všechny zlodějské penězovody nadnárodních zájmů a udržet je v majetku státu a občanů.
 • Výsledkem je trojnásobné zvýšení domácí kupní síly pro firmy a podnikatele.
 • Výsledkem je trojnásobné zvýšení životních podmínek občanů
 • Výsledkem je kladný státní rozpočet, silné státní rezervy a vrácení 50% státního zisku zpět občanům.
 • Výsledkem je zastavení dluhové pasti státu a občanů, možnost státní dluh
 • Výsledkem bude i nutnost si tyto výsady ubránit, protože banksteři a kmotři se budou zuby nehty bránit.

 

Přílohou jedna kapitola z malé knihy Novodobé otroctví (C:2003)

Vydáno samizdatem v roce 2003 – Novodobá otroctví
Kapitola 9
Plody naší práce a daně, desátky či šedesátky, sedmdesátky nebo 120-cátky či snad ještě více…?

– Za nevolnictví, mimo jiné zakázané OSN, se odevzdávaly desátky. Jestli se domnívám dobře, byl to desátý díl toho, co si člověk vyprodukoval na vlastním. Tedy desátý díl osobního majetku, který si člověk vyprodukoval ve svém ekonomickém prostředí svou prací nebo činností a jako daň povinně odevzdával tomu, kdo si takového člověka přivlastnil zákonem jako nevolníka a poddaného.

– Král, kníže, baron, klášter, stát. S nadsázkou, jak krásný stav tehdejší doby, kdy 90%, byť by z mála, zůstalo takovému poddanému. Dnes je 21. století, jako občané státu povinně odevzdáváte nikoliv 10% ze sta, ale více jak 35% z vaší práce, další z vlastního baráku, z darů, ze vzduchu, někde z okapů, ze silnic, z povinného pojištění, televize, rádia, živnosti, a 21% ze všeho, co si koupíte, nebo spotřebujete, vypijete, vykouříte.

– Další poplatky platíte za to, že vás spravují, soudí, trestají, že máte řidičák, jedete autem po dálnici atd.. Pokud vám něco zbude, zdaní to nakonec nejméně 15% za potřeby k životu. Většina toho byla ale dávno a opakovaně již zdaněna.

– Když to sečteme, výsledkem je, že zaplatíte min. 60-70% ze sta v základu. V součtu s dalšími nepřímými daněmi mnohdy můžete překročit i hranici 100%, tedy více než vyděláte. Takže moc nechybí a vlastně za to, že vyděláváte, budete vlastně ještě dlužit.

– S podivením se pozastavuji nad tím, jací asi byli dřívější páni v poddanství lidumilové a feudalismus byl procházka komfortní zahradou proti dnešním koumákům ve státní správě, vládě a době občanství.

– Dnešní post-komunisticky orientované klubovny koumáků, držící se zuby nehty u moci, by zřejmě udělaly svého daňového vazala a dlužníka i z takových pohádkových boháčů, jako je pan Oslíček Otřes se, pan Divotvorný Hrnec, Hrnečku Vař, pan Kouzelný měšec a další.

– Všichni tito pohádkoví boháči mají nekonečné zdroje, ale všichni produkují okamžitě pouze 100%. Naše slavná státní daňová soustava však požaduje občas i více jak 100%. Tedy ani tito pohádkoví boháči by asi neobstáli. Co říkáte, že nejste majetkem státu?, Že Vás stát nevlastní? Nevolník ze zákona od narození patřil pánovi, kterému odváděl desátek a nemohl si dělat svobodně co chce. Dnes člověk ze zákona dostane vnucené občanství, státu odvádí ze zákona i více jak 100% (více jak vydělá) a je mu dovoleno dělat pouze to, co není zakázáno a zakázáno je vše, co se státu nehodí.

– Nic na tom nemění, že je to matematicky nereálná a nehorázná blbost i drzost a nesmysl, nic na tom nemění, že je to naprosté spoutání člověka, jeho života, práv, svobod a majetku ve prospěch nenažrané saně, která žere i to, co se ještě nenarodilo.

– A když té sani nedáte nažrat, tak sežere Vás. Současný Stát s občany manipuluje v daleko širším rozsahu, než je zmíněná daňová zlodějina. Jsme stále nevolníky, jenom Stát zdražil desátek o trošičku víc než je normální, o trošičku víc, než je únosné a o „trošičku“ více, než je člověk schopen vydržet.

 

Připomínky, komentáře a návrhy zasílejte na adresu Koordinačního centra. V rubrice Koordinační centrum najdete kontakty…..

 • odkaz zde …  Koordinační centrum
 • Připomínám, že vítáme každého, kdo se chce přidat do týmu občanského hnutí Občanské referendum
 • Připomínky, komentáře a návrhy můžete zasílat na adresu koordinačního centra.
 • V rubrice Koordinační centrum najdete kontakty…..

 2,130 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,594 zobrazení celkem,  1,086 zobrazení dnes

Číst více »