Reklama

02 – Hnus jménem imigranti pašovaní do Evropy bansktery, eurofily a hyenami, co by rádi smísily civilizace?… Něco je špatně, chce to rozhodně opravit

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Téma imigrantů je v současné době velmi aktuální. Jakkoliv je to obrovský problém Evropy, Blízkého východu a Středomoří a v neposlední řadě výbušné téma, které může skončit 3. světovou válkou, (opravdu není radno toto podceňovat), je pro území našeho státu velmi lehce řešitelné a v plném rozsahu. (samozřejmě v návaznosti na obnovu armády a rekonstrukci Policie na Policii občanům službu konající).

Tento problém lze zásadně řešit, pokud by byla zákonodárná moc v rukou občanů a nikoliv v rukou úplatné zastupitelské pseudo-demokracii politických mafií, sloužících nadnárodním banksterským zájmům. Stokrát omílané, ale je to nutno takto definovat.

Občanské hnutí A Dost!!! Republiku zpátky občanům navrhuje velmi zásadní a celkové jednoduché řešení v návrhu nové Ústavy, pokud by občané vyhráli proti politickým mafiím 2/3 většinou, cituji z návrhu Ústavy…., kterou by bylo nutné schválit občanským referendem.

Článek č. 2 – návrhu nové Ústavy

Zaručená práva

a) Každý člověk nacházející se na území České republiky ilegálně má omezena svá lidská práva  pouze na ochranu bezpečí svého života, zdraví a zajištění základního životního a sociálního minima do doby vyhoštění nejdéle do 7 dnů.

(nekompromisní postoj k jakýmkoliv ilegálním imigrantům, řeší jedním odstavcem všechny problémy s muslimy i nemuslimy a jasně deklaruje postoj k této otázce)

Komentář: Kořeny a příčiny problémů, tak jak je známe je nutné je řešit klíčovým a systémovým způsobem, plošně . Je nutné je řešit komplexním narovnáním vztahů a vazeb, protože vše se vším souvisí. Tedy začneme Ústavou, kterou navrhujeme vyřešit všechny výchozí problémy, ke kterým se budeme umět nějakým způsobem postavit. Návrh nové Ústavy vychází ze základu zakotvení práv občanů a vymahatelnost Ústavy do budoucna. Porušení Ústavy by bylo trestné včetně hmotné odpovědnosti, proto navrhujeme přesunutí mnohého z úrovně zákonů do Ústavy, aby bylo v době budoucí nedotknutelné, jako desatero.

Není to nic složitého, stačí když vyhraje volby 2/3 většinou občanské hnutí, které to prosadí. A jeden ze zásadních problémů by byl opraven. Toto do Ústavy, společně s vymahatelností Ústavy a již nikdy si žádná Merkelová, Soros nebo Sobotka či další  si nedovolí ani jen pomyslet na euro-invazi muslimů či kohokoliv. Protože by to vymahatelná Ústava nedovolila, politici by ztratili moc a kolaborační vláda s cizími zájmy by skončila za mřížemi pro vlastizradu.

Tak asi tak. Je to návrh.

  • odkaz zde …  Koordinační centrum
  • Připomínám, že vítáme každého, kdo se chce přidat do týmu občanského hnutí Občanské referendum
  • Připomínky, komentáře a návrhy můžete zasílat na adresu koordinačního centra.
  • V rubrice Koordinační centrum najdete kontakty…..

 1,989 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat