Reklama

Na co se mě lidé ptají?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tento článek bude delší, aby to „snad“ pochopili i ti kteří, nevědí vůbec nic. A opakování pro ty co vědí, že je vše špatně, ale nechtějí nic proto dělat a je plný otazníků, na které byste dnes už měli znát odpovědi. Je to taková bilance, co se stalo a dokud to nezastaví zákonodárná moc lidu, která je základem demokracie (→ důležité otázky a správa státu je založena na vůli občanů). Asi takto:

Je to vzkaz pro všechny mé známé, kteří mě oslovují na Messengeru a pro ty, kteří ještě nic nevědí? A vystrašeně se ptají, co se vlastně stalo? Nebudu to vysvětlovat každému jednotlivci, zde je článek a vy všichni zapřemýšlejte!

  1. Covid-19 byl nácvikem na Stanné právo. (Stanné právo je dočasné zavedení mimořádných právních opatření vládou, nebo jiným orgánem v nouzových situacích, například válečný stav nebo krizí, které omezuje základní práva občanů a zvyšuje pravomoci státu.)
  2. pomocí tohoto nástroje jsme si zavedli fašismus? Proč? Když žádná indicie, že samotný covid existuje, není? Naopak byly indicie, že je to podvod? (Uzavírání škol, hospod, a co mě úplně dostalo, že smrtelná pandemie má výjimky!)
  3. Dalším udivení nad tím, které bylo, proč je vše tak drahé? I tomu sloužil nástroj Covid-19? Proč?
  4. Museli jste sáhnout do úspor? Je agenda 2021 splněna? Indicie: někteří už z nás jsou na pokraji bídy? I to může být spouštěč a hledání jiných možností?

Dále vlády jsou řízeny cizí mocí? A alternativy zase vládou?
Aby se alternativy dostaly ke korytu, tak populistickými kecy, jak bude dobře? (Populismus je politická strategie, styl, který je zaměřen na přímé spojení s obyčejnými lidmi, často využívá jednoduché argumenty k získání podpory).

Covid-19 je nástrojem k tak zvané agendě 2030? Která je opět populisticky popsána a prezentována pozitivně?

Agenda 2030?
Je globální plán vypracovaný Organizací spojených národů (OSN), který byl přijat v roce 2015 s cílem řešit největší výzvy světa a zajistit udržitelný rozvoj pro všechny. Tyto cíle se zaměřují na oblasti jako je: eliminace chudoby a hladu, zlepšení zdravotnictví, vzdělání, rovnost pohlaví, dostupnost čisté vody a energie, udržitelná města, boj proti změnám klimatu a další???
Agenda 2030 má stanovený cíl → dosáhnout těchto cílů do roku 2030 prostřednictvím spolupráce vlád, soukromého sektoru, občanské společnosti a jednotlivců po celém světě. Je to plán, který usiluje o vytvoření spravedlivějšího a zdravějšího udržitelnějšího světa?

Nebo je tu jiná verze agendy 2030.? Sami můžete posoudit, ke které se vlastně naše republika přibližuje?

!!?? A G E N D A 2 0 3 0 !!??

Agenda 2030 v roce 2015 tzv. HARD CORE
Budování na základě Agendy 21.
Na první pohled mají lidově znějící témata jeden základní problém.
Nelze je realizovat bez zavedení silné centrální světové vlády a systému prosazování jejích rozhodnutí.
Agenda 21 přijata na konferenci OSN v Rio de Janeiro 1992..

Agenda 21 – Agenda smrti?

(zkráceně)

Agenda 21 je hlavním nástrojem Nového světového řádu, který byl představen v roce 1992 v Rio De Janeiru na „Sumitu Země“.

Agenda 21 je trojský kůň světového fašismu? Jeho původní název byl „Udržitelný rozvoj“.
Je zveřejněna jako spása pro tuto planetu a každého člověka?

Ve skutečnosti je možné všechno kromě spásy?

Dokument tehdy podepsalo 178 zemí.
Následně v roce 1993 rozdělení Československa….
Ach, to je ale náhoda, že ???

Úřady chtějí využít záchranu životního prostředí, které samy ničí, jako výmluvu pro deindustrializaci a konec demokracie. Agenda 21, které chtějí dosáhnout?

  1. Konec národní suverenity (odůvodněné záchranou světa)?
  2. Centrální plánování a správa všech zdrojů, ekosystémů, pouští, lesů, hor, oceánů a pitné vody, zemědělství, biotechnologií a zabezpečení tzv. „rovnost“ (boty otroctví)?
  3. Ústřední vláda má definovat úlohu obchodních a finančních zdrojů?
  4. Zrušení soukromého vlastnictví?
  5. Restrukturalizace rodinné jednotky (rozpad rodiny – důležitý cíl)?
  6. Děti budou vychováváni státem?
  7. Lidé se dozví, co dělat?
  8. Velká omezení v cestování?
  9. Vytvoření lidských „obydlených zón“?
  10. Masivní přemístění lidí do zón z různých území, ve kterých žijí?
  11. Globální vzdělávání založené na hloupějších lidech (toho už dosáhli).
  12. Globální vylidňování lidstva?

V utajovaném dokumentu nazvaném „Tiché zbraně pro tiché války“ (1979), který je manuálem úřadů pro kontrolu lidského vnímání, jsou tyto oblasti kontroly a jejich vliv odstraněny:

• MÉDIA: držet pozornost obyvatel od skutečných sociálních problémů, upozornit lidskou pozornost na nepodstatné věci?

• ŠKOLY: udržet mladé lidi v ignorantech, daleko od skutečné matematiky, reálné ekonomiky, skutečného práva a skutečných dějin?

• ZÁBAVA: pro zábavu veřejnosti pod úrovní šesté třídy základní školy.

• PRÁCE: zaměstnat veřejnost, aby neměla čas přemýšlet (toho už taky dosáhli).

NEXT:

  • udržovat veřejnost v nevědomosti, aby měla menší schopnost se organizovat? (stanné právo?nouzové stavy? to jsme zažili?)
  • vytvářet předsudky, aby se člověk mohl hůř bránit?,
  • snížit význam rodin a kontrolovat vzdělávací systém mladých lidí?
  • vytvářet méně peněz a více dluhů?
  • podpořit sociální přizpůsobivost díky snadnějšímu programování?
  • minimalizovat protesty proti daním a maximalizovat přístup k osobním ekonomikám?
  • stabilizace souhlasu ke stabilizaci veřejné kontroly?
  • větší kontrola individuality pro vytvoření předvídatelnosti populace?
  • maximalizace kontroly pro minimalizaci odolnosti vůči ovládání?
  • vytvořit kolaps měny, aby zničila důvěru v zemi i ve všechny ostatní??

Dalších z otazníků je, zda tento cíl bude naplněn?
Cílem agendy 2030?

  • cílem agendy OSN 2021 – 2030?
  • jedna světová vláda?
  • jedna celosvětová kontrolovaná bezhotovostní měna?
  • jedna globální centrální banka?
  • jedna globální armáda?
  • konec Národní suverenity?
  • konec veškerého soukromého vlastnictví?
  • konec rodinné jednoty?
  • depopulace, kontrola růstu a hustoty obyvatelstva?
  • nekonečné povinné očkování?
  • univerzální základní příjem?
  • internet věcí vše napojeno na sledování 5G?
  • vládou vychovávané děti?
  • vládou vlastněné a kontrolované školy?
  • konec soukromé dopravy?
  • všechny podniky ve vlastnictví vlády/korporací?
  • omezení letecké dopravy?
  • osídlené zóny (koncentrace lidí pouze ve městech)?
  • konec soukromých farem s chovem dobytka a zavlažování?
  • omezení využívání půdy, konec výstavby rodinných domů?
  • zákaz přírodních nesyntetických léků a léčiv?
  • nebudete nic vlastnit a budete šťastní??

A ještě to poslední co je ten oný fašismus:

Základem fašismu je autoritářský a totalitní režim, který prosazuje silnou centrální moc, nacionalismus, anti-demokratické myšlenky a často rasovou nebo etnickou superioritu. Fašismus odmítá demokratické hodnoty, pluralitu názorů a svobodu jednotlivce, místo toho klade důraz na jednotu státu, vůdcovskou autoritu a násilí jako prostředek k dosažení cíle.

Pro fašismus jsou největšími prostředky k dosažení cíle často následující:

  1. Propaganda a masová média → Šíření ideologie, manipulace veřejného mínění a vytváření jednotného obrazu společnosti. …?
  2. .Autoritářská moc a násilí, využívání státní moci, represí a násilí k potlačení opozice a upevnění kontrolní pozice. …?
  3. Nacionalismus a xenofobie, zdůrazňování národní identity, soupeření s jinými skupinami a vytváření nepřátel uvnitř i vně státu. …?
  4. Mlčení opozice a omezování svobod, potlačování svobody projevu, svobody tisku a politické opozice. …?
  5. Militarizace společnosti – zdůrazňování vojenské síly, disciplíny a válečných ambicí. …?
  6. Sympatie a podpora od části populace vytváření pocitu sounáležitosti a naděje na zlepšení situace, často pomocí populistických slibů. …?

Tyto prostředky umožňují fašistickým režimům udržovat a rozšiřovat svou moc a dosahovat svých cílů..?

Vaším úkolem je, přečíst si a zapřemýšlet, dát si otázky, možná v tomto článku najdete odpovědi, co je bližší vašemu vnímání dnešní situace. A jak bude pokračovat další vláda? vámi zvolená Hlavně si musíme uvědomit, že to co dělají není vidět.

A poslední co musím podotknout je, že jedinou záchranou je OBČANSKÝ PARLAMENT.

A JE JEDINÝ, KTERÝ MÁ MOŽNOST ZMĚNIT SYSTÉM.

LID V MOCI ZÁKONODÁRNÉ.

Poslanec Občanského parlamentu
Simona Peterová

 185,622 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat